makijaż permanentny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: makijaż permanentny?

Postprzez molly » 28 maja 2017, o 11:49

Nie jestem zwolenniczką takiego "radykalnego" podejścia do kwestii makijażu, choć niewątpliwie jest to duże ułatwienie.

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: makijaż permanentny?

Postprzez joanna890 » 21 wrz 2017, o 13:10

zrob^lam sobie niecały tydzień temu makijaż permamenty zagęszczenie lini rzęs niestety teraz widzę że pigment się nie przyjął i odchodzi wraz z strupkami :( a nie malowałam się nie moczyłam oczu i nie dotykałam :(
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14

Re: makijaż permanentny?

Postprzez orszulka » 6 paź 2017, o 00:53

molly napisał(a):Nie jestem zwolenniczką takiego "radykalnego" podejścia do kwestii makijażu, choć niewątpliwie jest to duże ułatwienie.



Myślę, że nie jest ono tak radykalne, jeśli wybierzesz dobry salon- tak żeby to wyglądało naturalnie i delikatnie :) widziałam np. w wawie salon Dominiki Kossakowskiej- zaglądam na jej FP i podpatruję zdjęcia klientek przed i po zabiegu- wygląda to bajecznie :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: makijaż permanentny?

Postprzez margaret » 6 paź 2017, o 17:28

uważam że tani nie oznacza gorszy, jeśli jest sprawdzony to czemu by nie?

margaret
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 17:17

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Warq » 13 paź 2017, o 22:15

Ja polecam. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać :)
Warq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 17:05

Re: makijaż permanentny?

Postprzez p@ula » 18 paź 2017, o 11:50

Ja myślę nad makijażem brwi, ust bym nigdy nie zrobiła, bo to wygląda dziwnie. Po pierwsze sztucznie, jak usta kaczki, a po drugie jakby ktoś sobie obrysował, a zapomniał wypełnić, nawet jak używa szminki potem w zbliżonym kolorze, to ten kontur się odznacza.
p@ula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 11:42

Re: makijaż permanentny?

Postprzez albatro » 1 lis 2017, o 19:19

makijaz permamentny jest dobry dla kobiet ktore nie pracuja za duzo i ciezko :)

albatro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2017, o 18:18

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Klinika Estetica » 8 lis 2017, o 12:21

Należy pamiętać, iż bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
Avatar użytkownika
Klinika Estetica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 12:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: makijaż permanentny?

Postprzez czesława1 » 9 lis 2017, o 12:22

p@ula napisał(a):Ja myślę nad makijażem brwi, ust bym nigdy nie zrobiła, bo to wygląda dziwnie. Po pierwsze sztucznie, jak usta kaczki, a po drugie jakby ktoś sobie obrysował, a zapomniał wypełnić, nawet jak używa szminki potem w zbliżonym kolorze, to ten kontur się odznacza.


Ja także :) a ostatnio jeszcze robiłam lifting rzęs natural lashes :) efekty są świetne
Avatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: makijaż permanentny?

Postprzez martuchnak » 19 lis 2017, o 19:37

Makijaż permanentny to bardzo fajne rozwiązanie. Przed zrobieniem tego makijażu spędzałam w łazience chyba godzinę bo malowałam brwi,kreseczki, tuszowanie, podkład i tp. Teraz jak mam zrobione brwi,kreski i usta a makijaż zajmuję mi około 15 minut. Swój makijaż robiłam w profesjonalnym studio w Lublinie na ulicy północnej 18.
martuchnak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2015, o 17:46

Re: makijaż permanentny?

Postprzez anetatere32 » 20 lis 2017, o 14:48

ja bym się nie zdecydowała. owszem, wygoda, oszczędność czasu itp. ale co jak kiedyś mi się odmieni i już nie bede chciała mieć np. kresek na oczach? :P za to jestem bardzo zadowolona z przedłużania rzęs, metoda 1:1 wygląda wg mnie bardzo naturalnie. No i wiem, że mogę zrezygnować, kiedy będę miała ochotę.

http://www.pcme.pl/nowotwor-skory-objaw ... e-klinika/ - ustrzeż się przed nowotworem skóry!
anetatere32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 13:46

Re: makijaż permanentny?

Postprzez polala » 12 sty 2018, o 12:35

delikatna kreska na powiece, która tylko podkreśla oko. Czemu masz jej nie chcieć? ja mam już prawie rok i nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi do czegoś nie pasowała, albo żeby się znudziła. ale wiadomo każdy ma swoje podejście.
polala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2018, o 12:31
Lokalizacja: Poznań

Re: makijaż permanentny?

Postprzez anielka99 » 13 lut 2018, o 15:52

A ja bym chciała mieć taki makijaż na brwi. Ponoć metodą piórkową wygląda naturalnie :)

szkolenia- przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions
anielka99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 15:42

Re: makijaż permanentny?

Postprzez anika89 » 16 lut 2018, o 16:48

ja bym zaczęła najpier od brwi bo jak ci ktoś krzywo kreskę zrobi to masz z głowy kilka lat... najpierw sprawdz salon może

anika89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 16:15

Re: makijaż permanentny?

Postprzez AnnaBB » 9 mar 2018, o 14:36

Decydując się na makijaż permanentny brwi warto też pomyśleć o tym, by wykonać zabieg zagęszczania rzęs. Również powinien byc on wykonywany przez doświadczoną kosmetyczkę. Samemu raczej nie da się go zrobić, chociażby ze względu da to, że potrzebne są specjalistyczne akcesoria takie jak taśma piankowa LINK

AnnaBB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lut 2018, o 13:34
Lokalizacja: Zabrze

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 15:49

A mi się podoba delikatny makijaż permanentny brwi, chętnie bym sobie zrobiła, ale na razie jest to dla mnie trochę za drogie.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: makijaż permanentny?

Postprzez wrona » 11 maja 2018, o 15:29

Też zawsze byłam przeciwna makijażom permanentnym, bo wydawało mi się, że efekt wygląda bardzo nienaturalnie i jest widoczny i rzucający się w oczy. Jednak ostatnio nowa koleżanka w pracy przyznała się, że zrobiła sobie brwi i byłam zaskoczona, bo wyglądały one bardzo efektownie, ale również delikatnie. Podobają mi się i przekonałam się, że też jednak mogłabym sobie zrobić. Podpytałam ją o namiary i w przyszłym tygodniu idę zrobić makijaż permanentny w tym gabinecie: LINK. Jestem bardzo ciekawa :)
wrona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 11:09

Re: makijaż permanentny?

Postprzez ketma » 16 maja 2018, o 10:47

Nie byłam przeciwna, po prostu nie tak łatwo przekonuję się do wszelkich nowości ;-)
Ale jeśli pracujesz w kosmetyce to musisz iść z duchem czasu, żeby umieć to, czego oczekują klientki.
To ma przecież szczególnie duże znaczenie, prawda?
Wykonujemy usługi po to, żeby właśnie ten klientki były zadowolone.
Proste.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: makijaż permanentny?

Postprzez reika » 25 paź 2018, o 21:17

makijaz permanentny to świetna sprawa a jaka oszczędność czasu :) ja zrobiłam sobie jak narazie brwi ale w niedalekiej przyszłości chcę też sobie zrobić kreski na górnych powiekach. Grunt to znalezc dobrą linergistkę, ja ze swojej strony polecam SPAM z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Ma fp na facebooku warto zerknąć na jej prace :)

Ostatnio edytowano 28 paź 2018, o 11:54 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: makijaż permanentny?

Postprzez justasciep » 29 paź 2018, o 13:28

Dokładnie to wygląda bardzo sztucznie, nie wiem jak to może dla kogoś się podobać?! Sama preferuje delikatny makijaż, że wszystko wygląda bardzo naturalnie i nie trzeba na prawdę dużo tej chemii kłaść na twarz, bo jednak na dłuższą metę to szkodzi dla naszej cery.
justasciep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 12:38

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Nataczka » 6 lis 2018, o 11:44

Nie zawsze wygląda sztucznie, zależy jak jest zrobiony. Osobiście mam teraz makijaż permanentny SPAM i nie muszę juz praktycznie nic robić, nie maluję się, plus dziesięć do urody. Czuję sie piękniejsza i jestem bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowano 11 lis 2018, o 18:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: makijaż permanentny?

Postprzez klanka88 » 7 lis 2018, o 16:38

Bardzo dużo zależy od ręki lekarza, ale również od preparatów - Long Time Liner na przykład ma ogromną paletę nawet kolorów NUDE, które świetnie nadają się na codzienny makijaż i wyglądają bardzo naturalnie. A jak się chce czegoś na wieczór bardziej wystrzałowego, zawsze można siegnąć po pomadkę :)

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: makijaż permanentny?

Postprzez edit » 7 lis 2018, o 17:02

Ja mam totalny brak brwi, więc pernamentny mnie ratuje :D
edit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 14:39

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kaja12321 » 25 lis 2018, o 21:50

Mam ten sam problem co poprzedniczka i gdyby nie makijaż permanentny brwi bym nie miała wcale. Włoski są tak cienkie i jest ich bardzo mało więc nawet henna nie pomagała. Panie z SPAM sprawiły, że moje brwi wyglądają cudownie. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła wrócić do moich "poprzednich" brwi.

Ostatnio edytowano 26 lis 2018, o 21:15 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Berenes » 27 lis 2018, o 09:22

Również uważam że makijaż pernamentny to już zbyt radykalne rozwiązanie, ja na pewno bym się na to nie zdecydowała, wolę naturalne kosmetyki, które mogę stosować codziennie, są na pewno bezpieczniejsze.

Berenes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 lis 2018, o 09:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron