Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez anielka99 » 13 lut 2018, o 15:59

Również korzystam z usług medycyny estetycznej i jestem zadowolona :) ale tylko drobne rzeczy, jak depilacja laserowa itp.

szkolenia- przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions
anielka99
Jestem tu nowa :)

Postprzez coni » 15 cze 2018, o 11:07

Ja bardzo popieram medycynę estetyczną i ostrzegam przed każdą osobą, która jest tylko po szemranych kursach. Najlepiej udać się do lekarza, a nie do kosmetyczki. ;) Ja swoją ulubioną klinikę znalazłam w Katowicach, możecie zajrzeć: LINK

coni

Postprzez basjana » 20 cze 2018, o 09:38

Ostatnio byłam na konsultacji w Gliwicach klinice Akmed i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Skorzystałam z zabiegu za pomocą Ultraformera, jest on bezbolesny i daje efekt liftingu bezpośrednio po zabiegu.
basjana

Postprzez Lidka1234 » 4 lip 2018, o 09:12

hejj planuje powiększyć usta, mam maleńkie wargi i nawet konturowanie ich nie pomaga, ogólnie nie wygląda to za dobrze. Chciałbym się was podpytać czy któraś robiła zabieg w Magicznej Klinice i mogłaby mi coś o niej powiedzieć z własnego doświadczenia? :)
Lidka1234

Postprzez _Wanillia_ » 5 lip 2018, o 09:36

Ostatnio widziałam na grupie na facebooku efekty u dziewczyny, która zrobiła sobie usta w Magicznej Klinice. Szczerze to wyszło bardzoo naturalnie. Tez własnie się zastanawiam nad powiększeniem u nich, ale jedynie górnej wargi :)
_Wanillia_

Postprzez Kaaroliwn » 11 lip 2018, o 11:04

w Magicznej Klinice robiłam modelowanie twarzy, ceny niższe, ale jakość na najwyższym poziomie jestem zadowolona zarówno z obsługi, jak i z samego efektu
Kaaroliwn

Postprzez Lidka1234 » 16 lip 2018, o 14:23

dziękuję ślicznie za opinie :) czy ktoś jeszcze mógłby mi powiedzieć coś z własnego doświadczenia o Magicznej Klinice?
Lidka1234

Postprzez PauLinaYellow » 17 lip 2018, o 10:47

Klinika w porządku. robiłam u nich w Warszawie usta, jestem zadowolona. zabieg wykonywany przez lekarza który zna się na rzeczy :) i Zgodzę się z _Wanillia_ dużo o Magicznej Klinice jest w grupie na FB, np. na medycyna estetyczna i kosmetologia
PauLinaYellow

Postprzez docha » 3 sie 2018, o 10:53

Jakiś czas temu robiłam tam usta kwasem hialuronowym. Ja miałam akurat Juvederm. Wszystko ok, nawet niedrogo mnie to wyszło, a pan doktor zrobił to bardzo ładnie i profesjonalnie.
docha
Extra Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]