Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Wiedzma » 11 lis 2017, o 00:57

.

Cay rozmiar ma znaczenie?

Oczywiscie ze TAK!!!

Posiadacz zbyt malego penisa nie nadrobi nawet najwspanialsza wyobraznia, niestety ale takie sa fakty :)

Z drugiej strony: "uwazajcie o czym marzycie bo marzenia sie spelniaja" :)

Ja marzylam o dorodnym kutasie i wlasnie posiadacza takiej dorodnosci mam...

Powiem tak hmmm pewne pozycje odpadaja, bo rozmiar robi swoje, ale absolutnie zadne figle tego nie zastapia, zeby nie wiem jak sie starac :)

Wielki jest zajebisty i tyle :)

.
Wiedzma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 04:17

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez maks991 » 6 sty 2018, o 17:58

ja dochodzę i dostaję orgasmu po maxorman które są także na powiększenie członka
maks991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sty 2018, o 17:49

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Nessa » 13 sty 2018, o 14:03

To zależy. Mnie to aż tak bardzo nie przeszkadza.
Nessa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 17:49

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez Ula.pawel » 13 lut 2018, o 14:35

dla mnie ma :) ale znalazłam to pytanie w jednej z ankiet i byłam zaskoczona wynikami, jakie dały inne panie. Zapraszam was do wypełnienia - możecie później poznac wyniki
SPAM

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 20:22 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ula.pawel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 14:32

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez novelka » 20 lut 2018, o 09:29

Wielkość nie ma znaczenia. Ważna jest technika :)

Hi!
novelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 09:22
Lokalizacja: Płock

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez alicjasss » 23 maja 2020, o 11:43

na wielkość penisa nie zawsze mają wpływ tylko dobre geny. Mój narzeczony prowadzi w słupsku siłownie i mówił ostatnio że chłopaki łykają jakieś tabletki z USA na powiększenie penisa i że to podobno działa. Z tego co pamiętam nazywają się maxorman czy jakoś tak . Jeśli znajdziecie drogie Panie u swojego mężczyzny ten podejrzany specyfik zastanówcie się ....... swoją drogą ciekawe czy te tabletki coś dają na długo.
alicjasss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2020, o 11:31

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez IIsabella31 » 26 sie 2020, o 14:30

mój chłopak brał kiedyś te tabletki maxorman bo miał kompleks małego penisa - co prawda gdy stał miał tylko 16cm i był bardzo chudy. Pamiętam że po tych tabletkach jak mierzyliśmy wydłużył mu się jakieś chyba 3 - 4 cm no i był o wiele grubszy niż wcześniej. Było to około 2 lata temu więc to chyba trwała zmiana bo ma tak cały czas. Jak ktoś chce może pobrać ten specyfik raczej nie zaszkodzi.
IIsabella31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2020, o 14:20

Re: Czy wielkość ma dla was znaczenie?

Postprzez pueblloe » 15 lut 2021, o 14:15

IIsabella31 napisał(a):mój chłopak brał kiedyś te tabletki maxorman bo miał kompleks małego penisa - co prawda gdy stał miał tylko 16cm i był bardzo chudy. Pamiętam że po tych tabletkach jak mierzyliśmy wydłużył mu się jakieś chyba 3 - 4 cm no i był o wiele grubszy niż wcześniej. Było to około 2 lata temu więc to chyba trwała zmiana bo ma tak cały czas. Jak ktoś chce może pobrać ten specyfik raczej nie zaszkodzi.


dobry jest ten specyfik :)) dzieki dziewczyny
pueblloe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2021, o 14:13
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]