Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez bucikowa » 12 wrz 2017, o 12:02

Rolka napisał(a):
Hannah napisał(a):Jedynie co kupuje to buty w internecie :D

nie odważyłabym się nigdy kupować ubrań czy obuwia w Internecie, za dużo razy przejechałam się na tych wszystkich tabelkach rozmiarów, ciuch mam przymierzyć, zobaczyć jak leży i dopiero kupić :D


Teraz wszystkie sklepy oferują darmowy, bezproblemowy zwrot więc nie jest to już problem. Ja wiele razy kupowałam ubrania przez internet i owszem czasem zwracałam ale nie było to dla mnie kłopotliwe.

bucikowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 11:54

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Aska7887 » 16 paź 2017, o 09:04

Ostatnio widziałam na jakimś blogu ubrania szyte własnoręcznie z zakupionych tkanin w sieci. Wpadłam na pomysł że może ja też spróbuje :D
Opłacało się. Tanie tkaniny z internetu, maszyna do szycia, trochę chęci i proszę. Polecam wam też spróbować. Fajna przygoda ;-)

Aska7887
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 08:58

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez karoo » 18 paź 2017, o 16:14

Przez internet to głównie książki. Spożywczych raczej mi się nie zdarza. ;)

karoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 15:40

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez PeggySue » 17 gru 2017, o 13:36

ja kupuję przez internet kosmetyki z annabelle,bo tylko takie toleruje moja cera, i tkaniny, bo jest taniej, mam sklep ulubiony fashion colors i zawsze na jakas promocje trafię. Spozywczych nigdy nie zamawialam:)
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Brygida » 29 gru 2017, o 11:22

Ja przeglądam kilka stron z porównaniami cen z różnych sklepów jak coś chcę akurat kupić i raczej nie mam jakiegoś ulubionego sklepu.

Brygida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 gru 2017, o 11:19

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez roksana0592 » 8 sty 2018, o 21:43

Moim ulubionym sklepem internetowym, ponieważ teraz jestem na etapie urządzania pokoi w mieszkaniu jest fotoobrazyinfo.pl/ można tam zamówić różne fotoobrazy i fototapety :) jakoś wykonania jest świetna oraz wszystko wykonane z naturalnych materiałów i barwników :) dlatego polecam zwłaszcza alergikom :)
roksana0592
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sie 2017, o 22:21

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez kasiunia » 9 sty 2018, o 19:34

Nie wiem czy mam ulubiony jeden czy dwa nawet takie sklepy.Po prostu jak czegoś potrzebuję to szukam i tyle. Ostatnio szukałam czegoś dla małego dziecka bo szliśmy w odwiedziny do znajomej i szukałam czegoś oryginalnego i użytecznego zarazem .Na https://maylily.pl/pl/ kupiłam z wyhaftowanym imieniem dziecka kocyk ,piękne design tylko mnie przekonał , pzdr

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez elmalta » 10 sty 2018, o 11:19

Chyba nie przywiązuję się do sklepów online i nie mam ulubionych :p zwykle tylko sprawdzam ceny i sposób wysyłki, reszta mnie nie bardzo interesuje. Inna rzecz, że nie mam tak, żeby przeglądać kolejne strony dla przyjemności, po prostu szukam konkretnych rzeczy :)
elmalta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 12:00

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Scarlett » 31 sty 2018, o 14:53

Ja to najchętniej wszystko bym kupowała internetowo... Lubię zakupy, ale chodzić po sklepach już niekoniecznie. Moim ostatnim ulubionym odkryciem jest chyba ekipa pośrednicząca w zakupach spożywczych, szopi.pl. Działają w kilku większych miastach, szczęśliwie mam dostęp do tej usługi :) zakupy w godzinkę lądują w bagażniku albo na progu domu, zależy dokąd zamawiam.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Elmira » 5 lut 2018, o 11:35

Lubię zakupy przez internet ale jednocześnie lubię też przed zakupem np. ubrań zobaczyć jak coś na mnie się prezentuje.Jeśli chodzi o zakupy przez internet to zazwyczaj sprawdzam ceny w porównywarkach cen przed zakupem.

Elmira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 11:33

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 16:26

ja jestem totalnie uzależniona od sklepów wnętrzarskich. Uwielbiam wyszukiwać piękną ceramikę, tekstylia- perełki, których nie uświedczysz w sieciówkach :pisze:

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez alex1234 » 15 lut 2018, o 20:19

Mój ulubiony sklep z książkami - Rewolucja, firma działa w UK, sprzedają książki, gry planszowe, puzzle. Zawsze można u nich znaleźć coś ciekawego, jakąś nowość albo bestseller. Ja lubię czytać, chętnie sięgam po kryminały i reportaże. Wysyłka nie jest droga, często są promocje, więc można się obkupić.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez aneczka » 16 lut 2018, o 01:39

Ja uwielbiam kupować kosmetyki na ezebrze, maja dużo mniejsze marże niż większosc sieciówek. Przesyłka bardzo szybko dociera do mnie :)
aneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 01:36

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez wokulska90 » 22 lut 2018, o 12:36

Szukam dobrej księgarni internetowej, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Szukam też sklepów z tanią biżuterią (kupowałam przez allegro i różni się mocno od zdjęć :/). Polecicie coś?
wokulska90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 16:53

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez ketma » 26 lut 2018, o 15:37

Empik uwielbiam.
W sumie to zawsze mi się wydawało, że oni mają wysokie ceny, tymczasem mają takie promocje, że szok.
Klocki lego, kilka filmów, muzykę, zabawki - wszystko kupowałam u nich nawet 2-3 razy taniej, niż wynosiła cena na Allegro.
Delikatnie mówiąc - szok. A od lat byłam przekonana, że najtaniej to się kupuje właśnie przez aukcje.
Jednak to nie jest prawda - porównujcie sobie ceny. Piszę o Empiku online - i tak zawsze odbieram w salonie, bez płacenia za przesyłkę.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez marika66 » 1 mar 2018, o 05:55

Nie mam ulubionych sklepów internetowych. Przy zakupach kieruję się przede wszystkim jakością ubrań oraz obniżkami/wyprzedażą. Obecnie przymierzam sie do zakupu koronkowej sukienki Ermanno Ermanno Scervino w butiku Mia&Charlie. Mają promocje ;)
marika66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2015, o 19:27

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez gastrro09 » 2 mar 2018, o 12:33

Też jestem wygodna i uwielbiam sklepy internetowe. Potrafię nawet sprzęt kuchenny do domu kupić w sklepie internetowym - na gastrro.pl mają bardzo fajne urządzenia, sprawdźcie :)

gastrro09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2018, o 12:20

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Kleo_Patra » 2 mar 2018, o 17:44

wokulska90 napisał(a):Szukam dobrej księgarni internetowej, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Szukam też sklepów z tanią biżuterią (kupowałam przez allegro i różni się mocno od zdjęć :/). Polecicie coś?


Ja ostatnio zamawiałam z Ministerstwa Książki i jestem zadowolona, nie mam czasu biegać po księgarniach, a tam cała transakcja i dostawa poszła szybko i sprawnie :)
Co do biżuterii, jeśli ma być szlachetna, a nie sztuczna- to poleca YES (albo stacjonarnie, albo YES.Pl) srebrne kolczyki już od 29 zł :) i mamy gwarancje 2 letnią ;P
Kleo_Patra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2018, o 15:53

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez mortalka » 5 mar 2018, o 17:01

Ja bardzo lubię kupować od czasu do czasu różnego gatunku książki i filmy

Zastosuj lampy łazienkowe i ciesz się dobrym oświetleniem.
mortalka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:43

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez perfect09 » 6 mar 2018, o 11:38

Kupuję biżuterię w sklepach internetowych - na przykład bardzo gustowne srebrne dodatki, w dobrej cenie znalazłam na srebropol.pl

perfect09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2018, o 11:31

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez olgacichon » 8 mar 2018, o 10:22

Ja bardzo lubię kupować bieliznę na https://diores.pl/, bo mają w ofercie mój rozmiar :) W większości sklepów niestety nie mam zbyt dużego wyboru.
olgacichon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 12:31

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez liujo09 » 14 mar 2018, o 10:26

Kupuję na dessale.pl ponieważ mają markową odzież w niskich cenach, jak np Liu jo - sukienki tej marki są fantastyczne i w dobrej cenie:)
liujo09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 10:19

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Gosia87 » 20 mar 2018, o 22:08

Ja uwielbiam wszystko, co naturalne, dlatego zakochałam :kwiatek się w rafa-shop.pl
Gosia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 22:04

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez oleska23 » 3 kwi 2018, o 12:28

Z takich ciuchowych czy z bielizną to na pewno https://ekskluzywna.pl/ znacie?
Mają tam nie tylko bieliznę ale i sporo fajnych ubrań dla nas modnych kobitek.
oleska23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 23:46

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez MagdaTa » 4 kwi 2018, o 13:47

a miał ktoś jakąś reklamację realizowaną przez zalando? nie wiecie czy robią problemy? chciałabym zwrot kasy bo dwa razy już wymieniałam towar i dalej wadliwy
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]