Płyny do higieny intymnej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez Hadassa » 21 lip 2016, o 10:13

Ale tez ma sls. Popatrz za falacel czy jakos tak z rossmanna

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez Jaśmin » 10 lut 2017, o 02:25

Używam najpopularniejszego tutaj żelu do higieny intymnej, ten temat zachęcił mnie do sprawdzenia składu i ma SLS i tak dalej ;) A szkoda, bo lubię go, jest z dodatkiem mięty i fajnie odświeża :) Ogólnie nigdy w życiu nie miałam problemu z żadnymi infekcjami "tam" więc nie zwracałam uwagi na to czym się podmywam, zazwyczaj to był zwykły żel pod prysznic ale... lepiej dmuchać na zimne i chyba poszukam czegoś lepszego i delikatniejszego jednak.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez Klarissa » 20 sty 2018, o 14:38

Doobry jest z rosmana, z isana, ale szkoda ze bez pompki, bo nabiera sie za duzo produktu.. Teraz nie uzywam zadnego, bo zauwazylam, ze nic sie nie dzieje jesli uzywam "tam" zwyklego zelu pod prysznic.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 15:57

Ja używam płynu z ziai i jestem bardzo zadowolona. Jest delikatny, nie podrażnia i ma przyjemny zapach.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez wiesolek555 » 18 lip 2021, o 13:49

Ja slyszałam,że zwykłe szare mydło jest najlepsze na podrażnienia okolic intymnych i żadne inne specyfiki, gdyż wypłukują naturalną florę bakteryjną.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Płyny do higieny intymnej

Postprzez Princess85 » 18 lip 2021, o 13:55

Moja ginekolożka dordziła mi abym kupiła kupiła sobie płyn Apivita. Znalazłam go na notino i muszę Wam powiedzieć, że ustąpił u mnie dyskofort spraw intymnych. Złagodził moje podrażnienia i czuję się w końcu normalnie bo momentami było bardzo niekomfortowo.
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]