Mój chłopak ma dziecko

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój chłopak ma dziecko

Postprzez Ona27 » 10 mar 2018, o 14:40

Dowiedziałam się, że mój chłopak ma dziecko.
Nie powiedział mi o tym przez rok, wczoraj postawił mnie w głupiej sytuacji, przedstawił mi swoją matkę i... trzyletniego synka.
Powiedział, że nie umiał mi tego powiedzieć, że się bał....
Mówi, że matka chłopca odeszła, zostawiła go z dzieckiem i nie ma do niego żadnych praw.

Nie wiem co o tym myśleć, oklamywal mnie przez rok :-(
Ona27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:35

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez babeczka » 10 mar 2018, o 15:43

Ona27 napisał(a):Dowiedziałam się, że mój chłopak ma dziecko.
Nie powiedział mi o tym przez rok, wczoraj postawił mnie w głupiej sytuacji, przedstawił mi swoją matkę i... trzyletniego synka.
Powiedział, że nie umiał mi tego powiedzieć, że się bał....
Mówi, że matka chłopca odeszła, zostawiła go z dzieckiem i nie ma do niego żadnych praw.

Nie wiem co o tym myśleć, oklamywal mnie przez rok :-(



Bał się jak zareagujesz,ale chyba myśli o Tobie poważnie skoro przedstawił Ciebie swojej Mamie i swojemu synkowi.A to,że nie powiedział Ci o tym przez rok,nic nie znaczy,jedno jest pewne, chwała mu za to,że opiekuje się swoim dzieckiem,nie zostawił go,nie odrzucił,nie porzucił, a zajął się nim.Powinnaś chłopaka wspierać, a nie mieć do niego pretensji.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez Ona27 » 10 mar 2018, o 16:33

Nie potrafię się z tym oswoić :'(
Ona27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:35

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez babeczka » 10 mar 2018, o 21:23

Ona27 napisał(a):Nie potrafię się z tym oswoić :'(


Ale musisz,jeśli go kochasz i jeśli Ci na nim zależy.Dziecko to żadna przeszka,aby być z kimś kogo się kocha.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez BlackWolf » 13 mar 2018, o 10:10

Zgadzam się z babeczką.
Jeżeli przedstawił Cię rodzinie, to raczej myśli o Tobie poważnie.
Nie powiedział Ci o dziecku, bo być może bał się Twojej reakcji? I chyba nie na próżno.
Nie jest łatwo być z kimś kto ma dziecko, aczkolwiek jeśli kogoś kochasz, to nic nie stanowi problemu.
W swojej sytuacji plus masz taki, że nie będziesz mieć konfliktu z zazdrosną matką jego dziecka.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez olejunka32 » 14 mar 2018, o 12:51

jak można przez rok ukrywać dziecko?:) nie widywaliście się przez ten czas? nie chodziłaś do niego do domu? Ciężko mi to sobie wyobrazić ale tak jak wspomniały dziewczyny dobrze, że w ogóle przyznał się. Może faktycznie bał się i myśli o Was na poważnie...

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez babeczka » 16 mar 2018, o 00:09

Moim zdaniem chłopak myśli poważnie,a nie powiedział o swoim dziecku,ponieważ nie wiedział jak dziewczyna zareaguje. Wcale się chłopakowi nie dziwię,ważne, że zajmuje się dzieckiem i z całą pewnością jest dobrym ojcem. No chyba, że chciał się przekonać czy dziewczyna będzie dobrą kandydatką ,chciał ją najpierw sprawdzić : jej charakter,podejście do życia,temu też nie należałoby się dziwić.Wydaje mi się jednak, że dziewczyna ma jakieś obiekcje.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 11:54

Ona27 napisał(a):Dowiedziałam się, że mój chłopak ma dziecko.
Nie powiedział mi o tym przez rok, wczoraj postawił mnie w głupiej sytuacji, przedstawił mi swoją matkę i... trzyletniego synka.
Powiedział, że nie umiał mi tego powiedzieć, że się bał....
Mówi, że matka chłopca odeszła, zostawiła go z dzieckiem i nie ma do niego żadnych praw.

Nie wiem co o tym myśleć, oklamywal mnie przez rok :-(


Dobrzę że powiedział. Lepiej się dowiedzieć późno, niż wcale.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez Wisteria » 16 mar 2018, o 15:51

Jeżeli chłopak okłamywał Cię na temat swojego życia i rodziny i to przez tak długi czas, to trudno, żebyś teraz potrafiła mu zaufać. Zaakceptowanie prezentu-niespodzianki w postaci potencjalnego pasierba i przejście nad tym faktem do porządku dziennego praktycznie z dnia na dzień też do najłatwiejszych nie należy. Nie zgodzę się z koleżankami wypowiadającymi się powyżej, które twierdzą, że chłopak, który przez rok ukrywał przed Tobą swojego syna, traktuje Cię poważnie, bo ewidentnie zachował się bardzo niepoważnie. Tak jakby czekał aż się zaangażujesz emocjonalnie w związek wystarczająco mocno, żeby nie odejść w momencie, kiedy prawda o jego życiowym bagażu wyjdzie na jaw.
Wisteria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 14:06

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez babeczka » 18 mar 2018, o 13:57

Bzdury - to dziewczynie nie powinien ufać,bo nie stanęła na wysokości zadania,co jej winne dziecko?.Chłopak nie powiedział, ale zrobił to i nie ważne kiedy.Jeśli dziewczyna tak pisze,to znaczy, że chłopak powinien z nią - niestety zerwać.On ma o kogo dbać i o kim myśleć, nie będzie jeszcze się zamartwiał fochami dziewczyny,znajdzie taką dla której dziecko nie będzie żadną przeszkodą.
Wasz tok rozumowania świadczy o jednym, niedoświadczeniu życiowym,a szkoda,bo życie biegnie dalej i nie wiadomo co którą czeka.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 19:30

Trochę dziwna sytuacja... Rok czasu to jednak trochę długo, za długo..
Owsem mógł się bać reakcji, ale żeby aż tak długo to ukrywać...
Fakt myśli o Tobie poważnie, skoro Cię przedstawił mamie...

Pytanie raczej jak Ty dokładnie się czujesz i na ile Ci to przeszkadza....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój chłopak ma dziecko

Postprzez babeczka » 20 mar 2018, o 16:48

Oj przecież ona napisała jak się czuje i że to jej przeszkadza,a uważam, że nie powinno,gorzej byłoby gdyby zataił przed nią coś znacznie gorszego,np że ma żonę,a ta obecnie jest w ciąży - to byłoby z jego strony podłe,ale w tej sytuacji?? nic takiego się nie stało. :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]