Nowo poznany facet

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nowo poznany facet

Postprzez nina90 » 2 mar 2018, o 13:16

Witajcie. Poznalam ostatnio faceta na Tinderze. Pisalismy kilka dni, doszlo do spotkania. Pisal mi mile rzeczy, mowil ze jestem zajebista itp. Tylko, ze on ma wlasna firme w Niemczech. Podoba mi sie, ale nie chce cierpiec. Co mam zrobic ? Pomozcie

Przyznam ze jestem naiwna i glupiutka. Nie udaje mi sie w zwiazkach. Chcialabym poznac kogos normalnego.
nina90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:14

Re: Nowo poznany facet

Postprzez klementyna » 5 mar 2018, o 14:14

No nie wiem. Po prostu działaj może powoli...
Trudno tak coś doradzić.
klementyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 lis 2017, o 22:11

Re: Nowo poznany facet

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 12:05

Tinder - i wszystko jasne.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Nowo poznany facet

Postprzez babeczka » 20 mar 2018, o 17:06

nina90 napisał(a):Witajcie. Poznalam ostatnio faceta na Tinderze. Pisalismy kilka dni, doszlo do spotkania. Pisal mi mile rzeczy, mowil ze jestem zajebista itp. Tylko, ze on ma wlasna firme w Niemczech. Podoba mi sie, ale nie chce cierpiec. Co mam zrobic ? Pomozcie

Przyznam ze jestem naiwna i glupiutka. Nie udaje mi sie w zwiazkach. Chcialabym poznac kogos normalnego.



I Ty uważasz, że facet który ma swoją firmę w Niemczech nie ma nikogo? Nie daj się omamić czułymi słówkami,bo to tylko pozory,ale faktem jest,że postępujesz bardzo naiwnie,skoro wierzysz temu facetowi.Na dobrą sprawę wcale go nie znasz,nie wiesz tak naprawdę jaki on jest ,czym się faktycznie zajmuje w tych Niemczech.Daj sobie z nim spokój i szukaj chłopaka na miejscu i nie przez Internet czy na Tinderze.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: kmakerdrowyz5971, unbonlidisp4226