Dobry dentysta Kraków

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dobry dentysta Kraków

Postprzez prowodyrka » 19 mar 2018, o 14:00

Szukam dobrego sprawdzonego dentysty w Krakowie, najlepiej gdzies w centrum, żeby mozna było się umawiać na leczenie po pracy. Możecie kogoś polecić?
prowodyrka
Jestem tu nowa :)

Re: Dobry dentysta Kraków

Postprzez marcela » 21 mar 2018, o 11:33

Doktor Łukasz Butryn ze Scandinavian Clinic, mój ulubiony dentysta :) Nie dość, że dobry specjalista, to fajny, pozytywny człowiek. najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam. Po pracy można chodzić jak najbardziej, bo to na Placu Szczepańskim :)
marcela

Postprzez alex1234 » 30 maja 2018, o 21:59

Ja proponuję wizytę w Villa Dentica. Nie mogę wiele powiedzieć na temat samej Pani doktor Gajewskiej, u której tylko raz wybielałam zęby (byłam zadowolona). Ogólnie jednak leczę się u doktor Gandurskiej, która specjalizuje się w endodoncji i stomatologii zachowawczej. Uważam, że bardzo dobrze sprawdza się w swoim zawodzie, wie co robi, ma duże doświadczenie a przy tym jest niesamowicie sympatyczna. Dzięki tym paniom już nie boję się wizyt u dentysty, bo wiem, że one zawsze zrobią wszystko, żeby maksymalnie poprawić mój komfort podczas zabiegów.
alex1234

Postprzez trefnoknus » 4 sie 2018, o 11:01

Ja chodzę na NFZ na Montelupich do kliniki uniwersyteckiej. Świetni specjaliści. Mnie prowadzi stażystka, ale - nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza! Córka też tam chodzi, lat 7, tyle że jest pod opieką stomatologa dziecięcego. Pani, która ją prowadzi ma genialne podejście do dzieci!
trefnoknus
Miła Kobietka

Postprzez Kahoko » 12 lis 2018, o 21:40

Autorka postu pewnie już znalazła dobrego dentystę, ale i tak zostawię tu polecenie mojego dentysty z ul. Pędzichów (blisko Galerii Krakowskiej). To prywatny gabinet NOVA DENT - Pan Paweł prowadzi z żoną, natomiast ja od wielu lat chodzę właśnie do niego. Po wielu wizytach u różnych dentystów w dzieciństwie, została mi niesamowita trauma - Pan Paweł ma niesamowite pokłady cierpliwości i ogromną wiedzę. Dłubie, dłubie robiąc plomby, ale robi tak, że nie widzisz, czy to plomba, czy może jednak ząb ;) Usunięcie u niego 8 to była bułka z masłem ;)

"Nieważne, jak wolno robisz postępy. I tak jesteś o krok dalej niż Ci, którzy siedzą na dupie i narzekają"
Kahoko

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]