pomoc w wyjściu z długów

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

pomoc w wyjściu z długów

Postprzez dawnaja » 21 mar 2018, o 12:18

Dzień dobry

Zwracam się do Was o pomoc... w zasadzie to już błagam o pomoc. Mam 33 lata, jestem samotną mamą i mam ogromne długi, które towarzyszą mi już od paru lat. Zaczęło się od chwilówki, brakowało mi na rachunki i zaległą ratę kredytu - tu zaczęło się moje osobiste piekło. Pierwsza pociągnęła za sobą drugą, a ta kolejne, wpadłam w pętlę chwilówkową - wtedy jeszcze nie znałam tego określenia. Pętla chwilówkowa zapoczątkowała kredytową i zanim zdążyłam otworzyć szerzej oczy, stałam się osoba przekredytowaną.

Dla ludzi takich jak ja nie ma wsparcia z zewnątrz - przeszukiwałam fora oraz napisałam do paru stowarzyszeń, które pomagają wyjść z zadłużeń, niestety albo dostawałam odpowiedzi odmowne, albo wymijające - nikt nie widzi szansy na wyjście z moich długów - albo oddłużanie kosztuje więcej inż sama zarabiam.

W ubiegłym miesiącu moje konto bankowe zajął komornik, kolejny nakaz zapłaty został już wydany. Kolejne problemy piętrzą się nieubłagalnie. Jeśli... któraś z Was w stanie mi pomóc proszę o wiadomość... oczywiście wszystko mogę udokumentować. Moje Drogie... potrzebuję nawet pożyczki - to pomoże mi stanąć na nogi, bo jeśli nawet dacie mi ja na procent to i tak będzie on o wiele niższy jak chwilówkowy. Błagam pomóżcie mi stanąć na nogi.
dawnaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2018, o 12:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Mcdccarl