Czy jeśli coś kończy się nigdy tak naprawdę nie zaczęło się?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy jeśli coś kończy się nigdy tak naprawdę nie zaczęło się?

Postprzez Kaktus13 » 6 sty 2018, o 14:43

:( Czy jeśli kończą się pewne (mile zachowania u partnera) może oznaczać to, że tak naprawdę nigdy prawdziwe to zachowanie nie było? Np okazywanie uczuć, kiedyś było inaczej.. Albo to co kiedyś u mnie chwalił dziś krytykuje..
Kaktus13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sty 2018, o 14:37

Re: Czy jeśli coś kończy się nigdy tak naprawdę nie zaczęło

Postprzez Pysiana » 12 sty 2018, o 20:34

Prawdopodobnie skończyło się u niego zakochanie i zaczęły mu przeszkadzać rzeczy, na które wcześniej nie zwracał uwagi. Jest to dość częste zjawisko. Powinnaś z nim poważnie porozmawiać i zdecydować czy chcecie razem być czy nie. Jeśli oboje pragniecie związku, to będzie trzeba trochę nad nim popracować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Czy jeśli coś kończy się nigdy tak naprawdę nie zaczęło

Postprzez babeczka » 22 mar 2018, o 16:18

Kaktus13 napisał(a)::( Czy jeśli kończą się pewne (mile zachowania u partnera) może oznaczać to, że tak naprawdę nigdy prawdziwe to zachowanie nie było? Np okazywanie uczuć, kiedyś było inaczej.. Albo to co kiedyś u mnie chwalił dziś krytykuje..



A czy mówił Ci kiedykolwiek ,że Ciebie kocha? czy tylko kiedyś był milszy niż ostatnio? I nie wspomniałaś nic o tym ile jesteście ze sobą,bo to także jest ważne.Jak to "bycie razem" wyglądało? Spotykaliście się tylko, czy mieszkaliście razem? Jak długo to trwało?
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy jeśli coś kończy się nigdy tak naprawdę nie zaczęło

Postprzez mietka » 23 mar 2018, o 16:09

Wiele osób po kilku miesiącach, czy latach związku "spoczywa na laurach" i przestaje o związek dbać, ale niestety to do niczego dobrego nie prowadzi, więc porozmawiaj z nim, zamiast się zastanawiać o co chodzi.
Avatar użytkownika
mietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 lis 2017, o 18:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]