ankieta dyskryminacja i mobbing kobiet w pracy

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

ankieta dyskryminacja i mobbing kobiet w pracy

Postprzez kobietapracujaca » 26 mar 2018, o 20:30

Jestem studentką zarządzania i opracowałam ankietę na temat dyskryminacji i mobbingu kobiet w pracy. Ankieta jest anonimowa i posłuży mi do napisania pracy licencjackiej. Chciałabym dowiedzieć się czy ten problem nadal istnieje wśród kobiet i jak często kobiety się z nim stykają? Sama zetknęłam się z oba problemami w pracy. Mój przełożony kierownik stosował wobec mnie mobbing i chciał doprowadzić do tego, żebym się zwolniła. Czuł się bardzo pewny siebie ponieważ pracował w firmie od 12 lat i wiedział, że nie może zostać zwolniony. Napisałam skargę do przełożonego, czyli pracodawcy który obiecał, że się tym zajmie, ale tego nie zrobił, a więc złamał prawo. Nowy pracodawca nadmienię, że kobieta powiedziała mi, że kierownik chciał zostać w firmie, pod warunkiem, że ja zostanę zwolniona. Na moje szczęście ten drań cieszył się złą opinią i nowy pracodawca go nie zatrudnił, a zostawił mnie. Dziewczyny i kobiety nikt nie ma prawa nas dyskryminować ani mobbingować w pracy, powinnyśmy znać swoje prawa, a kiedy są łamane domagać się sprawiedliwości. Inaczej nic się nie zmieni, jeżeli nie będziemy reagować, dlatego ta ankieta, ona jest nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla was. Bardzo proszę o jej wypełnienie. Dziękuję za uwagę. Ponieważ nie da się zamieścić linku to ankieta jest na mojej stronie FB Joanna Grzelewska Kraków a moja fotka jest z rudym kotem.
kobietapracujaca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 20:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: belzusshpr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], nahakitzoho874