Samochód

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Samochód

Postprzez Jutek » 20 lut 2018, o 21:04

Czy ma ktoś z Was może peugeota? i dałby znać jak się nim jeździ? Bo mam w planach zakupić SUVa ale chciałabym mniej wiecej wiedziec czy sie nim dobrze jezdzi, czy jest wygodne ,awaryjne itp. Z góry dziękuje za odpowiedz
Jutek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:36

Re: Samochód

Postprzez redorange666 » 20 lut 2018, o 22:28

Idź do salonu i się przejdź. Będziesz wiedzieć.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Samochód

Postprzez sareneczka » 26 lut 2018, o 10:52

dobra i sprawdzona marka samochodów to dla też jest peugeot. Mój mąż ma teraz suva 2008 i praktycznie cały swój wolny czas w nim spędza, na zakupy, do przyjaciółki wszędzie mnie nim wozi :D i dobrze, bo to bardzo pojemne auto. A i nie kosztuje jakiś wielkich pieniędzy bo teraz dają spore rabaty na modele z zeszłego roku
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Samochód

Postprzez ewelcia889 » 13 mar 2018, o 11:21

ja mam akurat Kie, ale chyba peugeot też fajne autko;)
ewelcia889
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 11:20

Re: Samochód

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 13:13

sareneczka napisał(a):dobra i sprawdzona marka samochodów to dla też jest peugeot. Mój mąż ma teraz suva 2008 i praktycznie cały swój wolny czas w nim spędza, na zakupy, do przyjaciółki wszędzie mnie nim wozi :D i dobrze, bo to bardzo pojemne auto. A i nie kosztuje jakiś wielkich pieniędzy bo teraz dają spore rabaty na modele z zeszłego roku


Sorry, ale dlaczego "dobra i sprawdzona"? Przecież to Francuz? Francuzów się nie kupuje, bo są najbardziej awaryjne i nietrwałe.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Samochód

Postprzez Tejip » 19 mar 2018, o 18:29

Peugeot to marka z koncernu PSA. Francuskie samochody, na które według wielu trzeba mocno uważać. Moim zdaniem (i mojego męża) nie ma co panikować i przekreślać marki. Trzeba znaleźć dobry egzemplarz, poczytać opinie i dobrze serwisować. Zawsze może się coś zepsuć, to przecież tylko maszyna. U nas w domu są dwa peugeoty i jeden citroen - same francuzy, a mechanika odwiedzamy tylko wtedy kiedy trzeba zadbać o samochód, a nie po naprawy, bo coś się psuje. Co innego ma mój brat - kupił BMW i VW, a miesiąc bez mechanika jest niemożliwy.

Tejip
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samochód

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 19:37

Kolega kupił peugota... długo nim nie pojeździł bo zaczął się psuć.. cóż... szybciej sprzedał niż kupił...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Samochód

Postprzez a_gatka » 20 mar 2018, o 11:39

Nie ufam tej marce.
a_gatka
 

Re: Samochód

Postprzez fabencjusz » 28 mar 2018, o 11:20

Ostatnio przeglądałem różne oferty wypożyczalni samochodów w lubelskim i trafiłem na Peugeoty tutaj: LINK
fabencjusz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2018, o 11:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Samochód

Postprzez maciaszczyk » 16 sie 2018, o 09:28

Ja korzystam z firmy Autko Najm :)

Po co ci własny samochód? Zrób jak ja i poszukaj w sieci http://autkonajm.chost.pl jest to tania wypożyczalnia samochodów warszawa. Mam auto i nie mam. W ten sposób oszczędzam.
maciaszczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2018, o 09:10

Re: Samochód

Postprzez Mirra » 28 lis 2018, o 12:48

Zależy jakiego Peugeota :)
Mirra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 12:27

Re: Samochód

Postprzez MonikaKr » 22 mar 2019, o 11:48

Hej!:)
Odświeżę temat :)

Jestem Monika, prowadzę bloga " Jak sprawdzać auta" i zajmuję się sprawdzaniem samochodów używanych przed zakupem. W sobotę, 23.03.2019 o 20:00 przeprowadzę bezpłatne szkolenie na zamkniętej grupie na facebooku. Szkolenie będzie o tym, na co zwrócić uwagę kupując samochód używany. Pokażę Wam, jak rozpoznać samochód powypadkowy i nie dać się oszukać nieuczciwym handlarzom.
Tutaj możecie dołączyć do grupy:
facebook. com/groups/jaksprawdzacauta/ (bez odstępu)
Lub po prostu możecie wyszukać grupę o nazwie: Zakup samochodu używanego | jaksprawdzacauta.pl


Do zobaczenia!
Monika
MonikaKr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2019, o 11:38

Re: Samochód

Postprzez alex1234 » 30 lip 2019, o 21:22

Witam wszystkich forumowiczow. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znalezć kompeteny salon z samochodami na terenie Warszawy? Ostatnio natrafiłem na bardzo dużo pochlebnych opinii na temat Bawarii Motors. Czy ktoś z Was kiedyś był klientem tego salonu? Możecie się podzielić opiniami?
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Samochód

Postprzez kobietawielepiej » 20 maja 2022, o 14:28

Kupując używany samochód warto wiedzieć o nim jak najwięcej. Nie zawsze sprzedawca nam wszystko powie, ale na szczęście jest na to rozwiązanie. Bezpłatnie na stronie https://sprawdz.vin/dekoder-vin-checker/ przez dekoder VIN możesz dowiedzieć się więcej z historii Twojego przyszłościowego samochodu. Dane są brane z rejestru państwowego, towarzystw ubezpieczeniowych, warsztatów i flot, dlatego są jak najbardziej wiarygodne, a mogą Cię uchronić przed wieloma problemami.
kobietawielepiej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 maja 2022, o 21:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]