Zerowe libido u mężczyzny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez Todomnie » 23 mar 2018, o 17:42

Dziewczyny szukam porady, dobrego rozwiązania, drogi... Nie wiem kompletnie jak postąpić dalej. Spotykam się z od 9 miesięcy ze świetnym facetem. Posiada wszystkie cechy których szukałam u mężczyzny, oprócz jednej. Mianowicie nie uprawiamy seksu. Nic, kompletnie, zero, ani razu. Przez pierwsze pół roku dałam się wodzić za nos i wciskać sobie głupie wymówki. Tzn. wiedziałam, że coś jest nie tak, ale nie potrafiłam z niego wydusić prawdy. Po którejś rozmowie, gdzie znowu usłyszałam jakiś stek bzdur (nawet nie chce mi się tego przytaczać), ciśnienie mi podskoczyło na maksa i z nim zerwałam. Stwierdziłam, że ja tak dalej nie dam rady, nie wiem na czym stoję, nie wiem czy wogóle mogę liczyć na jakikolwiek rozwój relacji i mam po dziurki w nosie czekania aż szanowny pan powie mi prawdę. Podziałało to na niego jak mokrą szmatą w twarz i w końcu powiedział coś co w tamtej chwili wg mnie powinno być prawdą. Mianowicie, że od pół roku coraz gorzej się czuje fizycznie, ma bóle w klatce piersiowej, drętwienie rąk i całkowity spadek libido. Nie chciał mi powiedzieć bo na tyle krótko się znaliśmy, że było mu porostu wstyd. Nie powiem, ulżyło mi. Plan był taki, że porobi sobie badania i po diagnozie zacznie się leczyć.
No i tu następuje smutny fakt, że badania wyszły mu dobre. Kompletna morfologia, hormony etc. Wszystko jest cacy. Lekarz nie widzi żadnych przyczyn zaistniałej sytuacji.
Z jednej strony cieszy mnie, że jest zdrowy, z drugiej... wiadomo. Jestem zrozpaczona i nie wiem co dalej.Oczywiście mam czarne myśli, że jak mnie próbował okłamywać przez pół roku to i to jego ostatnie wyznanie też jest kłamstwem. Nadmienię, że raczej (raczej, bo wszystko się może zdarzyć) nie jest gejem ponieważ mamy wspólnych znajomych którzy znają go od kilkunastu lat i jeden z nich z którym mogłam o tym porozmawiać całkowicie zaprzecza takiej możliwości.
Co ja mam dalej robić? Brnąć w ten związek i liczyć, że będzie lepiej, że w końcu coś się wyjaśni? Zerwać tą znajomość? Kochane ja się tak zakochałam po uszy jak nigdy w życiu i boje się, że im głębiej w to będę brnąć tym będzie mnie bardziej bolało. Już teraz ledwie jestem w stanie wytrzymać ta sytuację.
Todomnie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 17:22

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez katrinka » 30 mar 2018, o 07:39

Hmmm. Nie wiem co jest problemem. Ostatnio jednak czytałam sobie o osobach, które nie odczuwają popędu płciowego. Są mężczyźni i kobiety. Nie chce im się i stosunek jest dla nich jedynie po to aby spłodzic dzieci. Być może on jest jedna z tych osób? Czytałam, że są dla nich strony, ludzie tacy zakładają sobie nawet własne fora internetowe.
Druga opcja to to, ze jest gejem.
Trzecia opcja to zaburzenia erekcji do których nie chce się przyznać albo inne zaburzenia seksualne. Problem jest w tym,ze nawet w długich związkach ludzie za bardzo nie chcą się do czegoś takiego przyznać, a co dopiero w krótkich związkach. Warto jest z nim jednak próbować porozmawiać, szczególnie,że zależy Ci na nim. NIech porobi sobie badania ogólne, badania hormonalne. Może warto byłoby wprowadzić jakiś środek na poprawę libido i czynności seksualnych? Przez urologów polecany jest środek Cum on.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez rema » 3 kwi 2018, o 08:35

Katrinka mam taki sam problem ze swoim facetem. Nie chce uprawiać seksu.Zastanawiałam sie nad tym czy jest gejem ale rozmawiałam z jego znajomymi i miał przede mną kilka dziewczyn. Wpadam w kompleks, że to pewnie ze mną coś jest nie tak skoro on ze mną nie chce :( Ten cum on to jest na receptę? Zaproponowałabym coś takiego swojemu ale jeszcze jest jeden problem. Minaowicie jak niby mu o tym powiedzieć.Czy nie zdenerwuje się jak mu cos takiego zaproponuje?
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez katrinka » 3 kwi 2018, o 11:05

Tego to nie wiem. Każdy jest inny i inaczej reaguje. Jednak jeśli chcesz aby Twój związek przetrwał to lepiej byłoby spróbować. Seks jest w związku bardzo ważny i nie powinno sie go moim zdaniem ot tak sobie olewać. Najlepiej wytłumaczyć mu co mu dajesz. Pokaż skład, a ten cum on ma bardzo dobry ( l arginina i inne składniki, które dobrze wpływają na erekcję). Mój mąż miał chwilowy problem z erekcja i ten suplement bardzo mu w tym pomógł.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez Wisteria » 3 kwi 2018, o 17:19

Jeżeli źle się czuje fizycznie, ma bóle w klatce piersiowej, drętwieją mu ręce i nie ma ochoty na seks, a przy tym wyniki wszystkich badań okazują się być w normie, to sugeruje problemy o podłożu psychosomatycznym. Podejrzewam nerwicę, bo podobne objawy zaobserwowałam u osoby cierpiącej na to właśnie schorzenie. Przekonaj chłopaka do odwiedzenia dobrego psychiatry, który zdiagnozuje problem i przepisze mu odpowiednie leki. Na pewno nie należy tego bagatelizować.
Wisteria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 14:06

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez Todomnie » 9 kwi 2018, o 10:22

Właśnie się zbieram w sobie żeby go namówić na seksuloga. Cholernie trudno takie tematy poruszać bo czuję się jak na polu minowym. Z jednej strony chce żeby coś ruszyło, z drugiej trzeba to zrobić tak żeby jego ego nie spadło na bruk z głośnym hukiem.
No i ta ciągła niepewność czy mam uciekać czy stać i walczyć :(
Todomnie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 17:22

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez katrinka » 16 kwi 2018, o 09:21

Todomnie napisał(a):Właśnie się zbieram w sobie żeby go namówić na seksuloga. Cholernie trudno takie tematy poruszać bo czuję się jak na polu minowym. Z jednej strony chce żeby coś ruszyło, z drugiej trzeba to zrobić tak żeby jego ego nie spadło na bruk z głośnym hukiem.
No i ta ciągła niepewność czy mam uciekać czy stać i walczyć :(


Łatwo niestety nie będzie. Dla faceta problemy z erekcja to bardzo często zaprzeczenie ich męskości i ogólnie źle na nie reagują....Polecałabym rczej spróbować ze srodkiem bez recepty o którym wczęsniej wspomniałam (cum on) i dopiero wtedy ewentualnie wybrać sie do lekarza. Jesli nie pomoże.
BO być może nie ma konieczności takiej wizyty. Sama rozumiesz.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez Jamelia » 28 cze 2018, o 20:06

Fizycznie jest zdrowy ale jeszcze powinien stan psychiki zbadać, z Twojego opisu wychodzi że może mieć stany nerwowe podchodzące pod depresje

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez belcia » 19 lip 2018, o 12:37

Szczerze, to nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem, ale może to mieć jakieś podłoże psychiczne, albo może jest coś co się mu przydarzyło złego zwiazanego ze wspołżyciem w przeszłosci?
belcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lip 2018, o 12:32

Re: Zerowe libido u mężczyzny

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 11:03

Może warto spróbować gadżetów erotycznych? https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]