POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez miki789 » 25 paź 2017, o 09:52

U mnie dużo schodzi miesięcznie podkładu i płynu do demakijażu ale na szczęście dość ekonomiczne są te kosmetyki Christian Laurent, nie muszę super często ich uzupełniać.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez freya » 30 gru 2017, o 12:13

Przed pokładem powinnaś dać bazę pod makijaż, taką matującą i powinnaś wytrzymać bez błyszczenia dłużej, może to być nawet krem na dzień bielendy z zieloną herbatą, nadaje się pod makijaż
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez Glycerine » 5 sty 2018, o 11:21

Moim ulubionym podkładem matującym jest zdecydowanie ten z Annabelle Minerals. Świetnie matuje i co najważniejsze jest naturalny i bezpieczny dla mojej trądzikowej cery. Dodatkowo nie jest drogi.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez luczkowskamonika » 9 sty 2018, o 16:16

Wszystkie podkłady Marc Jacobs - zmatowienie twarzy na cały dzień :)
luczkowskamonika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 sty 2018, o 16:07

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez Glycerine » 7 kwi 2018, o 14:05

Może podkład mineralny z Annabelle Minerals?? Ja przy mojej tłustej skórze miałam bardzo duży problem w znalezieniu odpowiedniego podkładu. Większość świeciła się godzinę po nałożeniu albo się ważyła. Annabelle Minerals świetnie matuje i co najważniejsze ma żółte tony. Razem z siostrą bardzo go polubiłyśmy i nie wyobrażamy sobie używać innego.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez Kasiak » 7 lut 2019, o 16:36

Fakt, Annabelle Minerals są idealne do tłustej cery. Te podkłady mineralne, matujący to nie tylko źródło witamin i minerałów, ale także idealny kosmetyk, by zakryć wszelkie niedoskonałości
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: POMOCY! Dobry podkład matujący (NAPRAWDĘ MATUJĄCY)

Postprzez bostona » 24 sie 2023, o 22:10

Oprócz podkładu matującego to wybierz też puder matujący. Ten nowy Variete, transparentny z lawendą i skwalanem z Eveline daje super długotrwały mat. Wykończenie jest takie jak blurowe. Naprawdę spoko :)

Obrazek
bostona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 maja 2023, o 14:23
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]