Czy chodzicie na siłownie?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez kajlos1 » 8 sie 2017, o 13:22

Sam ruch już pomoże. Same ćwiczenia to 50% sukcesu, drugie 50% to odżywianie i to tym sterujesz, bo zakładam że chcesz schudnąć a nie zbudować mięśnie:) Może spróbuj z jakimś wspomaganiem?

kajlos1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez agocha96 » 21 lis 2017, o 15:36

Czasem chodzę... z mężem, bo sama to nie. Sama tańczę :D Za pierwszym razem dokładnie mi objaśnił, jak regulować sprzęty i ich używać, dostosowywał obciążenie. Teraz sama sobie świetnie radzę, ale chodzę głównie dla towarzystwa, bo niezbyt to lubię.
agocha96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lis 2017, o 12:52

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 20:49

W końcu nowy rok się zaczął więc nowy rok i nowa JA :D oczywiście nie obeszło się bez porządnego przygotowania jak torba, czy porządna odzież termo
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez argo » 12 sty 2018, o 22:04

Siłowania to super sprawa, ja najbardziej lubię zajęcia tematyczne, prowadzone przez instruktorkę. Ostatnio zakochałam się w tabacie i mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu zeby chodzić i ćwiczyć regularnie :D Macie może jakieś pojemniki na wodę/ bidony godne polecenia?

bunshee napisał(a):W końcu nowy rok się zaczął więc nowy rok i nowa JA :D oczywiście nie obeszło się bez porządnego przygotowania jak torba, czy porządna odzież termo


Oo, zdradzisz gdzie kupowałaś odzież termo? Bo przymierzam się do kupna porządnych ciuchów bo niestety zwykłe t-shirty już nie są tak komfortowe do ćwiczeń ;/
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:13

argo napisał(a):Siłowania to super sprawa, ja najbardziej lubię zajęcia tematyczne, prowadzone przez instruktorkę. Ostatnio zakochałam się w tabacie i mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu zeby chodzić i ćwiczyć regularnie :D Macie może jakieś pojemniki na wodę/ bidony godne polecenia?

może z firmy nalgene ? sama używam takiego na wyprawy w góry, a jeżeli chodzi o siłownie to jeszcze jakiś szejker żeby przedtreningówka wjechała ]:-)

argo napisał(a):Oo, zdradzisz gdzie kupowałaś odzież termo? Bo przymierzam się do kupna porządnych ciuchów bo niestety zwykłe t-shirty już nie są tak komfortowe do ćwiczeń ;/

z damskiej to polecam fjord nansen, ale kupuję też męsko ale mniejsze rozmiary jak helikon np :p
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 22:47

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Siłowania to super sprawa, ja najbardziej lubię zajęcia tematyczne, prowadzone przez instruktorkę. Ostatnio zakochałam się w tabacie i mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu zeby chodzić i ćwiczyć regularnie :D Macie może jakieś pojemniki na wodę/ bidony godne polecenia?

może z firmy nalgene ? sama używam takiego na wyprawy w góry, a jeżeli chodzi o siłownie to jeszcze jakiś szejker żeby przedtreningówka wjechała ]:-)

a ma to filtrację?

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Oo, zdradzisz gdzie kupowałaś odzież termo? Bo przymierzam się do kupna porządnych ciuchów bo niestety zwykłe t-shirty już nie są tak komfortowe do ćwiczeń ;/

z damskiej to polecam fjord nansen, ale kupuję też męsko ale mniejsze rozmiary jak helikon np :p

helikon robi też dla babeczek ale chyba nie odzież termo
gaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 18:16

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez argo » 3 lut 2018, o 14:26

gaia napisał(a):może z firmy nalgene ? sama używam takiego na wyprawy w góry, a jeżeli chodzi o siłownie to jeszcze jakiś szejker żeby przedtreningówka wjechała ]:-)

a to co do szejkera to Contigo Kangeroo Deep Sea niebieski jest super,wiec w ogóle nie ma sie co zastanawiać nad brać czy nie brac zwazywszy że to Contigo :D

bunshee napisał(a):helikon robi też dla babeczek ale chyba nie odzież termo

owszem robi, ja mam od niego spodnie takie o --> LINK i sprawdzają się rewelacyjnie :)

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za link podziękujemy
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez dzikamatylda » 26 lut 2018, o 11:34

ja chodzę ale tylko na orbiteka jakies 40-45 min dziennie przed pracą :) nie chodzi mi tu o odchudzanie ale po prostu lubię się poruszać.

dzikamatylda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lut 2018, o 11:20

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Marzenna » 19 mar 2018, o 12:00

Ja chodzę na pilates i na siłownię dla kobiet do Activeniuton w Hucie. Siłka tylko dla kobiet, po drugiej stronie jest dla facetów, można iść ze swoim manem. Fajnie jest i kameralnie. Dziewczyny spoko!
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez babeczka » 19 mar 2018, o 15:22

Owszem chodzę na Fitness i to od paru lat - cztery razy w tygodniu.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

przygarbiop

Postprzez przygarbiop » 23 mar 2018, o 12:42

ja zacząłem od nowego roku i dalej się trzymam treningu ;)

przygarbiop
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 12:35
Lokalizacja: Toruń

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:54

Kiedyś chodziłam bardzo aktywnie, ale teraz jakoś nie mam zaparcia. Podziwiam Przygarbiop za zaparacie. Ja wolę wyskoczyć na rower i tam spalić trochę kalorii :)
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez agataddz » 8 kwi 2018, o 20:09

rower faktycznie jest super. Ja lubię w górach pojeździć na rowerze
agataddz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 19:19

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Agro » 8 kwi 2018, o 20:36

Siłownia bardzo fajna sprawa ale ja nie do końca wiem jak używać niektórych maszyn. Boję się skompromitować i bieżnia mi w zupełności wystarcza. Ale i tak najlepiej czuję się na rowerze,spalanie kalorii i potem zakwasy to czysta przyjemność. Aktualnie przymierzam się do kupienia mojego pierwszego roweru do mtb bo czas najwyższy na coś porządnego :D Jesli są tu jacyś fani rowerów, to może mogliby i coś polecić?
Agro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:32

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 20:58

Przydałby się wątek o rowerach! Może ktoś założy :slini_sie: Ja mam MTB rometa. Model bodajże coś od joli chyba Jolene się nazywa. Na trasy górskie się nadaje, daje spory zastrzyk emocji o ile nie boisz się tras leśnych. Jeśli się boisz to na pewno na przejażdżki po lesie spokojniejsze też się nada.
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez lissandra » 9 kwi 2018, o 15:04

Malinka napisał(a):Przydałby się wątek o rowerach! Może ktoś założy :slini_sie: Ja mam MTB rometa. Model bodajże coś od joli chyba Jolene się nazywa. Na trasy górskie się nadaje, daje spory zastrzyk emocji o ile nie boisz się tras leśnych. Jeśli się boisz to na pewno na przejażdżki po lesie spokojniejsze też się nada.

oo dobry pomysł ! :D sama chciałabym sobie kupić taki rowerek górski, bo pewnie emocje i adrenalina gwarantowana :D drogie takie rowery ? na co przede wszystkim zwrócić uwagę ?
lissandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 22:26

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez hanula99 » 10 kwi 2018, o 13:29

agataddz napisał(a):rower faktycznie jest super. Ja lubię w górach pojeździć na rowerze

w górach? nie boisz się? masz na myśli zjazdy, jakieś cięższe trasy czy asfaltowe drogi w górach?
hanula99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 13:27

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez nana » 10 kwi 2018, o 14:23

hanula99 napisał(a):
agataddz napisał(a):rower faktycznie jest super. Ja lubię w górach pojeździć na rowerze

w górach? nie boisz się? masz na myśli zjazdy, jakieś cięższe trasy czy asfaltowe drogi w górach?

Wystarczy troszkę umiejętności i porządny rower, jak chociażby wyżej wspomniany romet. Bardzo lekki, więc nawet z moim 55kg daję radę ;) A wrażenia są niesamowite.
nana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 14:16

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez nana » 10 kwi 2018, o 14:31

lissandra napisał(a):
Malinka napisał(a):Przydałby się wątek o rowerach! Może ktoś założy :slini_sie: Ja mam MTB rometa. Model bodajże coś od joli chyba Jolene się nazywa. Na trasy górskie się nadaje, daje spory zastrzyk emocji o ile nie boisz się tras leśnych. Jeśli się boisz to na pewno na przejażdżki po lesie spokojniejsze też się nada.

oo dobry pomysł ! :D sama chciałabym sobie kupić taki rowerek górski, bo pewnie emocje i adrenalina gwarantowana :D drogie takie rowery ? na co przede wszystkim zwrócić uwagę ?


Te romety o których mowa można kupić na raty 0%, robi się ciepło i to całkiem niezły pomysł - taki rower zamiast karnetu na siłownie.
nana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 14:16

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 07:55

Temat o rowerach jest ale już go znalazłyście.. a za piękny spam podziękujemy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez superfoods » 22 maja 2018, o 10:28

Ja chodzę :D Na pierwsze moje treningi chodziłam z chłopakiem, żeby mi pokazał co i jak, a potem już rozbudowywałam swoją wiedzę przez filmiki na yt. Zawsze możesz wziąć jedną czy dwie lekcje z trenerem personalnym, albo iść na zajęcia grupowe :D
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez linkaaa » 5 cze 2018, o 15:45

Ja właśnie dzisiaj idę kupić karnet, także trzymajcie kciuki żebym to zrobiła i nie zrezygnowała po pierwszych dwóch razach!! :)

Świat jest taki, jakim Ty go widzisz. Więc spójrz na niego inaczej, a Twoje życie się zmieni – Paul Arden :woman: :woman:
linkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 10:12

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez babeczka » 7 lip 2018, o 21:25

Agro napisał(a):Siłownia bardzo fajna sprawa ale ja nie do końca wiem jak używać niektórych maszyn. Boję się skompromitować i bieżnia mi w zupełności wystarcza. Ale i tak najlepiej czuję się na rowerze,spalanie kalorii i potem zakwasy to czysta przyjemność. Aktualnie przymierzam się do kupienia mojego pierwszego roweru do mtb bo czas najwyższy na coś porządnego :D Jesli są tu jacyś fani rowerów, to może mogliby i coś polecić?



Kto pyta nie błądzi,a na każdej siłowni kręci się albo trener,albo zwyczajnie należy zapytać pracownika,jak się ćwiczy na danym przyrządzie i nie ma się czego wstydzić,bo nikt nie jest alfą i omegą aby wszystko wiedział. :) Też na początku nie wiedziałam do czego co służy i jak się ćwiczy,ale zapytałam i dokładnie mi wszystko pokazano. :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez zosia1234 » 27 lip 2018, o 13:45

POLECAM WAM PRZED TRENINGÓWKĘ ZAJEBISTY ŚRODEK NA TRENINGI DAJE WYTRZYMAŁOŚĆ WYDAJNOŚĆ W CZASIE TRENINGU MIĘŚNIE CHCE ROZERWAĆ MA DUZO BETA-ALANINY WŁOSY STAJĄ DĘBA OTWIERAJĄ SIĘ NACZYNIA KRWIONOŚNE SUPER SPRAWA ZAJE,..... POMPA TLENOWA
zosia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 lip 2018, o 11:10

Re: Czy chodzicie na siłownie?

Postprzez Kasiasz » 27 lip 2018, o 14:04

a ja mam pytanie czy przy odchudzaniu nie będzie lepsze bieganie??
Kasiasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]