Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 17:01

Cwiczenia tu sa ważne. Jak nie najważniejsze

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez orszulka » 23 lut 2017, o 13:12

Ostatnio czytałam że bardzo pomocny jest regularny masaż piersi oliwką. Sama nie zawsze mam do tego głowę i czas, ale myśle, że najważniejsza jest systematyczność :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Szpital Pulsmed » 23 lut 2017, o 21:55

Jeśli któraś z Was zastanawia się nad operacją plastyczną, warto postawić na lipomodeling, w którym wykorzystuje się własny tłuszcz (np. wzbogacony o komórki macierzyste). Wówczas uzyskujemy bardziej naturalny wygląd piersi, niż w przypadku implantów.
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Natalia3838 » 16 kwi 2018, o 09:34

Dziewczyny, a co myślicie o tym kremie: SPAM? Na tej stronie jest rabat i nie wiem, czy nie skorzystać :)

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:06 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Natalia3838
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 09:28

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez olejunka32 » 16 kwi 2018, o 11:27

odpowiednio dobrany biustonosz przez brafitterka i ćwiczenia, to klucz do sukcesu. Dodatkowo ewentualnie jakieś olejki

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez macio52 » 17 kwi 2018, o 14:55

Myślę, że warto poszperać w tym temacie w Internecie. To jest bardzo dobre źródło wiedzy i informacji :)

Zmiana. Jest nieunikniona. Czasem nie jest nawet gwałtowna. Przychodzi niepostrzeżenie, wraz z upływem czasu, przemijaniem, dojrzewaniem, pogodzeniem, odkryciem nowych przyjemności, kryjących się w zwykłym, spokojnym życiu.
macio52
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 kwi 2018, o 14:57

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Anette_23 » 25 kwi 2018, o 09:04

Z tym tłuszczem słyszałam, że działa. Ale na przykład koleżanka miała robiony zabieg podnoszenia piersi za pomocą nici liftingujących i z tego co ją obejrzałyśmy potem, to zmiana jest naprawdę wyraźna. ;) Jeśli chodzi o samego lekarza (dr Robert Kaczor z Warszawy) to też mówiła, że było bardzo w porządku. Zresztą ja miałam okazję już z nim rozmawiać przez telefon i powiem Wam, że bardzo w porządku się wydaje. Sam zabieg też nie wydaje się jakiś skomplikowany, zresztą na jego stronce jest opisane kto może do niego podchodzić, a kto nie. Jakby w ogóle ktoś miał jakieś pytania (bo linku nie będę wklejała do strony) to pod numerem 790 60 60 30 można się z nim skontaktować.
Anette_23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 08:50

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Naira » 20 sie 2018, o 14:30

Cześć, a co myślicie o kremach? Są skuteczne? Zastanawiam się konkretnie nad tym kremem - SPAM. Ktoś korzystał?

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 08:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Naira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sie 2018, o 14:20

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Łucja78 » 23 sie 2018, o 12:22

Używam maseczek na biust z naturalnymi olejkami, np. z kozieradki. Wolę takie rozwiązania, skuteczne, niż kosmetyki drogeryjne. Przepisy na maski do biustu wzięłam ze strony afandi.pl/jak-ujedrnic-biust-poznaj-top5-sposobow-n-309.html
Łucja78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2018, o 21:35

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Rober90 » 23 sie 2018, o 17:35

nie do końca kosmetyk ale bardzo polecam suplement Kaplanex, suuuuper skuteczny przy odchudzaniu :) Polecam
Rober90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:36

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Malwa100 » 24 sie 2018, o 02:10

Nie ma szans na to zeby krem pomógł, ujedrnić i nawilzyć tak ale nie powiekszyć. Moja siostra powiem wam sporo nabroiła w tym temacie, majątek wydała na kremy i tabletki na powiększenie biustu ( teraz mi się przyznała bo tak to nikt nie wiedział) i co sie nabawiła to problemów z żołądkiem. No ale ona za wszelka cene chciała wieksze piersi. teraz jest juz po operacji , też nic nie powiedziała tylko że na delegacje jedzie a po operacji dopeiro zdzwoniła , ehhh no ale - operowala sie u sław bo w Dr Osuch Clinic, poszło bez komplikacji - na szczęscie, ona wreszcie przestała sobie zoładek niszczyć no ale najwazniejsze - szczęśliwa jak nie wiem kto :) Ja nie powiem, ładnie to wygląda i naturalnie, jakbym jej nie znala to bym nie powiedziała, że ma implanty i powiększone sztucznie te piersi - morał taki - jak ktos chce miec wieksze to tyko operacyjnie się da
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Frashe » 27 wrz 2018, o 12:21

Szanse na ujędrnienie piersi odpowiednim preparatem istnieją. Ważne jest, aby miał on odpowiednie substancje w składzie: ekstrakty ujędrniające i uelastyczniające skórę, takie jak żeń-szeń, kofeina, lawenda czy ruszczyk kolczasty, które można odnaleźć w serum Frashe. Oczywiście taki preparat należy łączyć z codziennymi masażami biustu. Warto także wspomóc kurację ćwiczeniami, które pomogą unieść biust i wzmocnią mięśnie klatki piersiowej. Tylko taka kompleksowa kuracja, stosowana systematycznie, przyniesie optymalne rezultaty.
Frashe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 12:17

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Hamdi Kaps » 20 mar 2019, o 20:52

oprócz treningu zaczęłam smarować kremem push-up. zobaczymy co to da. bo jest nad czym pracować :(
Hamdi Kaps
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 mar 2019, o 13:15

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez skowroneczek » 27 mar 2019, o 16:52

ja robie ćwiczenia by unieść piersi i do tego je jeszcze masuje po tym jak nałożę olejki, ale wiadomo, ze najlepiej by było jeszcze znaleźć dobry krem nawilżający i jednocześnie ujędrniający. będę musiała poszukać.
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez kaska.maska » 23 lis 2020, o 16:26

ja używam takiego olejku ujędrniającego Egyptian Miracle z Eveline. Po miesiącu stosowania widzę już efekty :) Skóra jest bardziej jędrna i odżywiona.
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez lukrecja2020 » 11 sty 2021, o 16:01

Wiem, że dużo kobiet chce powiekszyć piersi stosuje różne kremy push up i typ podobne kosmetyki a ja mam odwrotny problem.... jakieś sprawdzone kosmetyki na ujedrnienie dużych piersi polecacie?
lukrecja2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 18:45

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez magdasobczak » 12 lip 2021, o 14:25

Początkowo chciałam powiększać biust operacyjnie, ostatecznie jednak zaczęłam z namowy znajomej od tabletek Bust Up Line (bust-up.pl/) i to mnie mocno zaskoczyło bo biust poprawił swój wygląd, nieco się zwiększył, tak że na tą chwilę operacji nie planuje. Niby tylko ziołowe tabletki a jednak efekt okazał się naprawdę super. Moja mama też zdecydowała się spróbować, żeby ujędrnić biust i to co ją zaskoczyło to, że zaczęła mieć mniej symptomów menopauzy od momentu jak to brała.
magdasobczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2021, o 14:24

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez bojowniczka » 18 lip 2021, o 00:33

kochane a ktoras uzywala (pozwole sobei wkleic pelna nazwe - Collistar Special Perfect Body Volumizing Oil-Serum Bust ) ? dziala cuda?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Witalka » 18 lip 2021, o 23:40

masz na mysli serum do piersi? ja uzywalam :D kupilam na notino tak z ciekawosci bo opinie ma dobre. ogolnie jestem zadowolona, jest lepiej jak bylo ale wiadomo nie jest to operacja podnosząca je wyzej :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez bojowniczka » 22 lip 2021, o 23:25

w sumie to wystarczy mi efekt podniesienia nawet troche :D na operacje sie nie wybieram wiec sprobuje kosmetykami, dzieki
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez ronda » 25 lip 2021, o 08:55

Stanik i kremy oraz ćwiczenia nie pomogą, jeżeli już od początku wasz biust nie jest jędrny i opada. Mój właśnie taki był, robiłam to wszystko, o czym piszecie, ale po tym, jak schudłam i mój biust razem ze mną, stał się on straszny. Nie dość, że był dosyć wyciągnięty po ciąży i po karmieniu, to jeszcze stał się mały. Dlatego zdecydowałam się na operację plastyczną u chirurga Kankiewicza w Knack Clinic. On tak naprawdę przywrócił mi mój dawny rozmiar, no i uniósł piersi, sprawił, że są one pięknie jędrne, wyglądają bosko, polecam.
ronda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:46

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez king » 25 lip 2021, o 19:36

Jestem z tobą, jeżeli coś zadziała, to super, u mnie nic nie zadziałało. Biust miałam bardzo duży, byłam taką biuściastą dziewczyną, która żadnej koszuli nie mogła dopiąć, bo w biuście jej się nie mieściły. Wszystko fajnie, ale niestety plecy bolały, a biust strasznie mi opadał, kremy nic nie pomogły, wierzcie mi. Za to już redukcja i modelowanie biustu przyniosły cuda. Na operacji zmniejszenia piersi byłam u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On wykonał kawał dobrej roboty, bo piersi sporo zmniejszył, uniósł i teraz są piękne i jędrne, polecam :D.
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez andrat » 14 gru 2022, o 13:11

Ćwiczenia
regularne masaże
ewentualnie możesz sobie równeiż kupic tabletki na biust. Oczywiście nie żadne no name, których jest dużo sprzedawanych na allegro, ale takie prawdziwe skuteczne tabletki na biust. Tabletki o dobrym składzie powinny nie dość,ze przywrócić jędrność biustu to jeszcze znacznie go podnieść i powiekszyć ( nieduzo ale spokojnie da się w taki sposob uzyskać jeden rozmiar).
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez katrinka » 16 gru 2022, o 09:35

A jakieś konkretne tabletki mogłabyś polecić?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez andrat » 19 gru 2022, o 14:40

Tak. Podejścia miałam dwa. Nie będę pisała może o tabletkach z których nie byłam zadowolona bo było to już kilka razy i z tego co widzę to nawet nie są juz w sprzeday ( w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę ich kiepskie działanie....). Drugie jakie brałam to Perfect Bust. Kupiłam sobie cały zestaw z kremem do biustu I te właśnie mi pomogły :)
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]