pierwsze URODZINY dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

pierwsze URODZINY dziecka

Postprzez santamadonna » 6 sty 2016, o 20:29

Witam:) Zbliżają się pierwsze urodziny mojej chrześniaczki i nie wiem jak je zorganizować, co podać ,jakie zabawy, itp. Chce żeby było wyjątkowo;):)Bo to pierwsza moja chrześniaczka więc nie mam doświadczenia. Myślałam o zabawie gdy kładzie się różaniec, pieniążek, chlebek, książkę i kieliszek. Układa się tak by dziecko miało do nich taki sam dostęp po czym usadawia się dzieciątko i patrzy co wybierze. Interpretacja to dzieło wyobraźni , bądź też zrobić prezentacje zdjęć malucha ...co wy na to. Podzielcie się swoimi doświadczeniami:)

santamadonna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 sty 2016, o 19:51

Re: pierwsze URODZINY dziecka

Postprzez Hadassa » 7 sty 2016, o 07:01

Pierwsze moje skojarzenie : ZACZNIJ ZAKŁADAĆ TEMATY W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH a nie robisz syf

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: pierwsze URODZINY dziecka

Postprzez Sylwuśka123 » 20 kwi 2018, o 12:29

Nie inwestuj w elektroniczne gadżety, bo to zupełnie nie ma sensu. Te wszystkie migające i grające zabawki tylko rozpraszają dzieciątko. Ja od pewnego czasu wolę kupić córeczce nową przytulankę, zwłaszcza że można dostać naprawdę ślizną. Chociażby ostatnio kupowałam w LINK i są rewelacyjne w dotyku. Taki prezent warto kupić i na roczek i na inne urodziny.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron