Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:29

Oj te mody, ciągle się zmieniają. Lepiej nosić uniwersalne rzeczy, niż modne.

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez anitaw_w » 10 maja 2018, o 13:05

uważam dość podobnie, tylko że to się sprawdza w moim przypadku :) w końcu sporo osób eksperymentuje ze strojami i bardzo fajnie im to wychodzi :)

anitaw_w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 12:43

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez maniamadej » 1 gru 2020, o 18:19

Hej, wiesz ja teraz jestem na etapie siedzenia w domu, uwielbiam dresy!!! Kocham je w każdym stylu, najbardziej beżowe! One są na prawdę ekstra, korzystam z ich produktów, mają sprawdzoną jakość, i to myślę ich wyróżnia. Zobaczcie i dajcie znać co myślicie https://basiclo
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez dariakrzak2106 » 24 mar 2021, o 15:13

Najlepsze są klasyki w jasnych barwach i to, że będą pasować do wszystkiego... Polecam zajrzeć na stronę szybkinadruk.pl
dariakrzak2106
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 16:32

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Kaśka99 » 25 mar 2021, o 22:43

Obecnie moda jest praktyczna i wygodna ostatnio kupiłam sobie w Pradlo.pl fajne bluzy dresowe i dresy z miekkiej i dobrej gatunkowo bawełny
Ponieważ pracuje zdalnie więc stawiam na wygode ale modną:)
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez czekoladove.love » 1 kwi 2021, o 09:46

Teraz to głównie mi się wydaje, że trochę wszystko idzie znowu w mom jeans albo straight leg jeżeli chodzi o spodnie. Tak samo coraz więcej chyba eco skóry wchodzi do mody, ale moze to tylko moje wrażenia. No i widzę poza tym jeszcze dość sporo boho i dresów.
Avatar użytkownika
czekoladove.love
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 09:10
Lokalizacja: Wawa

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez UlaM26 » 25 lis 2021, o 13:51

Przede wszystkim jesienią musi być nam ciepło i wygodnie, dlatego warto kupić do swojej garderoby jakieś fajne propozycje odnośnie bluzy tie dye które wprowadzają trochę więcej kolorów, jednocześnie w FessWybitnie są bardzo dobrze wykonane i jednocześnie sporo fajnych promocji można u nich łapać. Plusem też są różne kategorie z motywami seriali, filmów, czy memów ;)
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez davin.jaskolski » 4 sie 2022, o 15:04

Producenci śledząc trendy oraz najnowsze nowinki modowe tworzą coraz ciekawsze propozycje bluz dla par. W ofercie wielu sklepów internetowych znajdziesz wyjątkowe modele, które na tle wszystkich innych wyróżniają się pomysłowymi, miłosnymi tekstami oraz zaskakującą grafiką.

Avatar użytkownika
davin.jaskolski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2022, o 15:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Iwonkadzonka » 6 sie 2022, o 13:25

Najważniejszą rzeczą, o której musimy pamiętać jest to, że musi nam pasować. Obecnie dostępnych jest mnóstwo stylów i wzorów, które dobrze jest wypróbować.

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe jest on uważany za mniej seksowny niż kostiumy bikini, które nie pozostawiają nic dla wyobraźni. Jednakże, istnieje wiele korzyści z dwuczęściowych strojów kąpielowych... https://e-marilyn.pl/ona/stroje-kapielowe/dwuczesciowe
Iwonkadzonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sie 2022, o 13:23

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez dorociazrt » 10 sie 2022, o 14:40

Ja zawsze ubieram się w to co mi się podoba ;) Nie podążam za modą :P
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez ona_my » 25 lip 2023, o 16:50

Jeśli szukasz oryginalnych i modnych dodatków, to zdecydowanie polecam sklep https://edibazzar.pl/ Mają tam świetny wybór biżuterii, torebek i innych dodatków, które uzupełnią Twoją stylizację.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Anastazja099 » 30 sty 2024, o 16:54

dużo modowych inspiracji czerpię ze sklepu luxusowi.pl w którym kupuję nie tylko buty, ale również ubrania znanych projektantów. aktualnie czekam na przesyłkę od kuriera, bo w tym sklepie trwają wyprzedaże i udało mi się upolować sweterek RL w super cenie.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Żabnik » 10 lut 2024, o 11:06

Osobiście uważam, że obecnie workery damskie cieszą się ogromną popularnością, ponieważ dodają charakteru i klasy każdej stylizacji. To obuwie, które idealnie komponuje się zarówno z casualowymi, jak i bardziej eleganckimi outfitami. Ich wszechstronność sprawia, że są one niezastąpionym elementem jesienno-zimowej garderoby. Workery świetnie prezentują się zarówno z dżinsami i swetrami, jak i z sukienkami czy spódnicami. Tutaj https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/worke ... -je-nosic/ można znaleźć więcej informacji w tym zakresie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Kicia123 » 6 mar 2024, o 11:00

Powracają kapelusze i kaszkiety, jednak te pierwsze robią teraz boom. W moim uznaniu facet czy kobieta z gołą głową to czegoś brakuje. Ja osobiście mam swoją modystkę i zamawiam u niej mogę polecić https://salonkapeluszy.pl/ są też inne jak mes lub wili ale ta kobieta ma pasje i naprawdę można nieźle się odstrzelić ]:-)
Kicia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2024, o 10:56

Re: Co jest teraz modne i w co warto się ubierać?

Postprzez Odelie » 18 mar 2024, o 13:01

Ja jestem mamą tzw. "24/h" - opiekuje sie coreczka z niepełnosprawnością, mam tez w domu przedszkolaka. Poza tym obowiazki domowe, wiadomo. Na codzień najwygodniej mi w dresie, czy to rano jak prowadze starsza corke do przedszkola czy kiedy mam terapie z mlodsza. Jednak kiedy idziemy na spacer albo wychodzę gdzies sama lubie sie wystroic, nosze sukienkk, koszule, spodnice czy dzinsy. W mojej szafie sa wiec dresy, dwie koszule, killa swetrow, kilka par dzinsow, kilka sukienek i dwie spodnice. Mam plaszcz, ramonseske i zwykła kurtke. Lubię też markowe zegarki https://westwatches.pl/pl/ Polecam poszukać zniżek tutaj :)
Wiecej mi nie trzeba
Odelie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]