PROBLEM

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

PROBLEM

Postprzez Julia_ » 28 mar 2017, o 23:07

Cześć Dziewczyny :)
Mam dość duży problem mianowicie chodzi o podziękowania dla rodziców nie prosiła bym was o pomoc gdyby nie to że kompletnie nie wiemy z narzeczonym jak to ''ugryzsc'' oboje straciliśmy ojców. Nie wiemy jak podziękować swoim mamą a nie chcemy tego unikać bo naprawdę mamy za co. Ja nie wyobrażam sobie żeby tych podziękowań nie było. Pomóżcie może któraś z was była w takiej sytuacji może ktoś z rodziny , znajomi.
Z góry Dziękuję za każdą radę :)
Julia_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 22:59

Re: PROBLEM

Postprzez jessy12 » 11 cze 2017, o 22:57

po prostu bukiet kwiatów lub teraz są modne takie kwiatowe boxy. Możecie dołączyć wasze wspólne zdjęcia, albo zaśpiewajcie im piosenkę;) liczy się gest w końcu ;)

jessy12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 cze 2017, o 19:01

Re: PROBLEM

Postprzez Weronikatym » 27 lip 2017, o 12:20

mamy są bardzo sentymentalne więc dołącz do podziękowań jakiś upominek ktory beda mogly nosić przy sobie codziennie
Weronikatym
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 lip 2017, o 13:03
Lokalizacja: Szczecin

Re: PROBLEM

Postprzez Malina » 26 paź 2017, o 12:50

nie omijać podziękowań i podarować jakieś kosze ze słodyczami i alkoholem lub akcesoria do domu.
Malina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 11:30

Re: PROBLEM

Postprzez nieLka » 23 kwi 2018, o 15:52

Ja bym zrezygnowała z jakiegoś tańca, na rzecz np. podziękowania mamom za to, co zrobiły. jakaś mała mowa albo film - widziałam na jednym z wesel jak para właśnie przed weselem nakręciła mały film z podziękowaniami, by uniknąć wygłaszania mowy (mega wzruszenie)

"-Puchatku?
-Tak, Prosiaczku?
-A nic, chciałem się tylko upewnić, że jesteś..."
:D
nieLka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 15:47
Lokalizacja: Włocławek
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]