Hej Hej

Jesteś nowa na forum? Przywitaj się w tym dziale, napisz coś o sobie.

Hej Hej

Postprzez Hakur » 21 kwi 2018, o 19:11

Hej wszystkim ! Jestem tutaj nowym użytkownikiem, ale mam nadzieję ,że miło spędzimy czas :D Moje zainteresowania to motocykle [ niedługo planuję zakup pierwszej maszyny] , jazda konna i fotografia . Miłego wieczoru wszystkim !
Hakur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 19:06

Re: Hej Hej

Postprzez Akselik » 21 kwi 2018, o 20:20

Hakur napisał(a):Hej wszystkim ! Jestem tutaj nowym użytkownikiem, ale mam nadzieję ,że miło spędzimy czas :D Moje zainteresowania to motocykle [ niedługo planuję zakup pierwszej maszyny] , jazda konna i fotografia . Miłego wieczoru wszystkim !

to chyba dość drogie hobby jakby nie patrzeć :D masz swojego wierzchowca może ? a jeżeli chodzi o motor to jaki masz budżet ?
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Hej Hej

Postprzez agusiatka » 23 kwi 2018, o 18:48

Akselik napisał(a):
Hakur napisał(a):Hej wszystkim ! Jestem tutaj nowym użytkownikiem, ale mam nadzieję ,że miło spędzimy czas :D Moje zainteresowania to motocykle [ niedługo planuję zakup pierwszej maszyny] , jazda konna i fotografia . Miłego wieczoru wszystkim !

to chyba dość drogie hobby jakby nie patrzeć :D masz swojego wierzchowca może ? a jeżeli chodzi o motor to jaki masz budżet ?

czy ja wiem czy takie drogie? Ja też mam zamiar kupić niedługo moto i można kupić względnie tanio nowe maszyny nawet tylko trzeba wiedzieć czego szukać
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Hej Hej

Postprzez Akselik » 24 kwi 2018, o 11:31

agusiatka napisał(a):czy ja wiem czy takie drogie? Ja też mam zamiar kupić niedługo moto i można kupić względnie tanio nowe maszyny nawet tylko trzeba wiedzieć czego szukać

o czymś konkretnym mówisz ?
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Hej Hej

Postprzez Amelka » 30 kwi 2018, o 07:33

Cześć. Również jestem nowa. Przepadam za podróżami i książkami. :)
Amelka
 

Re: Hej Hej

Postprzez Werka90 » 30 kwi 2018, o 11:54

Hejka, witam bardzo serdecznie. Miło mi dolączyć do grona.
Werka90
 

Re: Hej Hej

Postprzez agusiatka » 2 maja 2018, o 12:23

Akselik napisał(a):
agusiatka napisał(a):czy ja wiem czy takie drogie? Ja też mam zamiar kupić niedługo moto i można kupić względnie tanio nowe maszyny nawet tylko trzeba wiedzieć czego szukać

o czymś konkretnym mówisz ?

Taką nową względnie tanią maszyną jest dominar 400. Widziałam też na stronie bajaj, że niedługo wejdą jeszcze inne modele
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Hej Hej

Postprzez aladini » 2 maja 2018, o 14:27

Cześć Wam! :)

Świetne trampoliny - https://maniaskakania.pl/
aladini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 14:24
Lokalizacja: Polska

Re: Hej Hej

Postprzez stylistamody » 7 maja 2018, o 09:13

Hej :D właśnie dołączyłem do forum ;)
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Hej Hej

Postprzez Kamila1988 » 8 maja 2018, o 13:14

Cześć dziewczyny, własnie dołączyłam do forum :)
Dlaczego? Bo własnie leżę na zwolnieniu z powodu alergicznego zapalenia zatok. Na co dzień bardzo dużo pracuję, więc taka przerwa od życia zawodowego sprawia, że nie wiem co zrobić z wolnym czasem. Chyba już zapomniałam, jak to jest mieć wolny dzień i przesiedzieć przed komputerem czy telewizorem.
Natomiast podczas tej choroby zauważyłam, jak bardzo brakuje mi takich babskich pogaduszek, pogadania o nowych kosmetykach czy o facetach.
Mam więc nadzieję, że trochę "wkręcę" się w forum i przypomnę sobie, jak to jest poplotkować :)

Pozdrawiam Was, babeczki! :)
Kamila1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 12:59

Re: Hej Hej

Postprzez Ksenia » 9 maja 2018, o 14:05

Cześć Wszystkim :) przyszłam się przywitać :)
Ksenia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 14:04

Re: Hej Hej

Postprzez anitaw_w » 10 maja 2018, o 12:45

hej, witajcie :) miło mi dołączyć do was :)

anitaw_w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 12:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]