Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 16 kwi 2018, o 21:36

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji wszystkich zainteresowanych motocyklami oraz tematami skorelowanymi.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
testujdominar400.pl
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 17 kwi 2018, o 13:33

redorange666 napisał(a):Dla początkujących może to być fajna zabawka. Dla doświadczonych...malo mocy i ten singiel też mnie nie zachęca. Za to cena...to na pewno duży plus.

Witaj,
Z całą pewnością początkujący motocykliści docenią Domiara 400 ze względu na osiągi i własnie cenę, która zachęca do zainteresowania się ofertą. Jeżeli chodzi o doświadczonych, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy nowym motocyklem za nieduże pieniądze, to wydaje mi się że propozycja Bajaj również przypadnie im do gustu.
Oczywiście zapraszam do skorzystania z możliwości przetestowania tej maszyny osobiście ---> testujdominar400.pl/ :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 17 kwi 2018, o 14:20

Dzięki wielkie za zaproszenie.
Od kilku dni posiadam już swoje największe Marzenie pt Monster S4R...
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Akselik » 17 kwi 2018, o 16:15

Ciekawe czy się zaklimatyzuje ten Bajaj w Polsce bo w sumie nazwa taka bardziej nieeuropejska, ale w sumie chyba oni się zaliczają
do jednych z największych producentów jednośladów na świecie
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 17 kwi 2018, o 17:15

To trzeci producent albo drugi na świecie jeżeli chodzi o ilość. Ktm produkuje u nich swoje motocykle, mieli zakusy na ducati.. A w Polsce połączyli się z grupą Romet.
Czemu miało by się nie przyjąć. Ceny są bardzo atrakcyjne, moto jest ładne...z tego co mi wiadomo całkiem ie to miło powozi więc widzę sukces.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 18 kwi 2018, o 13:31

Akselik napisał(a):Ciekawe czy się zaklimatyzuje ten Bajaj w Polsce bo w sumie nazwa taka bardziej nieeuropejska, ale w sumie chyba oni się zaliczają do jednych z największych producentów jednośladów na świecie

Witaj Akselik,
Z całą pewnością motory takie jak Dominar400 wpiszą się w gusta Polaków i Europejczyków ze względu na nowoczesny design i atrakcyjną cenę :) Jeździsz może już na jakimś motocyklu czy dopiero szukasz swojej pierwszej maszyny?

redorange666 napisał(a):To trzeci producent albo drugi na świecie jeżeli chodzi o ilość. Ktm produkuje u nich swoje motocykle, mieli zakusy na ducati.. A w Polsce połączyli się z grupą Romet.
Czemu miało by się nie przyjąć. Ceny są bardzo atrakcyjne, moto jest ładne...z tego co mi wiadomo całkiem ie to miło powozi więc widzę sukces.

Witaj,
Masz rację, Bajaj jest jednym z liderów branży przez co posiada ogromne doświadczenie, które pozwala mu na tworzenie coraz to lepszych maszyn w atrakcyjnych cenach. :)
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Hakur » 21 kwi 2018, o 19:27

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Witaj Akselik,
Z całą pewnością motory takie jak Dominar400 wpiszą się w gusta Polaków i Europejczyków ze względu na nowoczesny design i atrakcyjną cenę :) Jeździsz może już na jakimś motocyklu czy dopiero szukasz swojej pierwszej maszyny?


No tutaj przyznam rację, niecałe 15k to super cena jak za maszynę z abs-em i nowoczesnym designem :D

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Witaj,
Masz rację, Bajaj jest jednym z liderów branży przez co posiada ogromne doświadczenie, które pozwala mu na tworzenie coraz to lepszych maszyn w atrakcyjnych cenach. :)


Bajaj, chyba nawet dla husqvarna robi maszyny :D Dobrze, że coś nowego się u nas pojawiło. Ciekawe mają produkty, tak jak ten Dominar. Mam nadzieję, że się zadomowią :)

Akselik napisał(a):Ciekawe czy się zaklimatyzuje ten Bajaj w Polsce bo w sumie nazwa taka bardziej nieeuropejska, ale w sumie chyba oni się zaliczają
do jednych z największych producentów jednośladów na świecie


Jak czytałem jakiś artykuł, w którym właśnie jakaś mądra głowa z ramienia Bajaja się wypowiadała, i zapytana dlaczego wchodzą na polski rynek, odpowiedzieli, że małe rynki nie mogą czuć się gorsze, z racji tego że są małe. I także trzeba je docenić i wyjść im na przeciw. Całkiem przyjemne podejście :D
Hakur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 19:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Akselik » 21 kwi 2018, o 20:27

\
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Z całą pewnością motory takie jak Dominar400 wpiszą się w gusta Polaków i Europejczyków ze względu na nowoczesny design i atrakcyjną cenę :) Jeździsz może już na jakimś motocyklu czy dopiero szukasz swojej pierwszej maszyny?

szukam dopiero czegoś dla siebie ale nie sądziłem że to będzie aż tak ciężki wybór :/

Hakur napisał(a):Bajaj, chyba nawet dla husqvarna robi maszyny :D Dobrze, że coś nowego się u nas pojawiło. Ciekawe mają produkty, tak jak ten Dominar. Mam nadzieję, że się zadomowią :)

tylko ciekawe czy ni będzie problemu z częściami i serwisowaniem

Hakur napisał(a):Jak czytałem jakiś artykuł, w którym właśnie jakaś mądra głowa z ramienia Bajaja się wypowiadała, i zapytana dlaczego wchodzą na polski rynek, odpowiedzieli, że małe rynki nie mogą czuć się gorsze, z racji tego że są małe. I także trzeba je docenić i wyjść im na przeciw. Całkiem przyjemne podejście :D

najważniejsze ze pojawia się coś nowego, dynamicznego, no i cieszy mnie to bardzo że w końcu ktoś zauważa te mniejsze rynki a nie że zawsze pomijani :c
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 23 kwi 2018, o 16:31

Akselik napisał(a):tylko ciekawe czy ni będzie problemu z częściami i serwisowaniem

Kupując nowy motocykl otrzymujesz dwuletnią gwarancję więc możesz cieszyć się bezproblemową jazdą! :)

Akselik napisał(a):szukam dopiero czegoś dla siebie ale nie sądziłem że to będzie aż tak ciężki wybór :/

Z całą pewnością motocykl posiadający abs, ekonomiczny motor i w atrakcyjnej cenie będzie bardzo dobrym wyborem dla Ciebie. Tak jak wspominałem najlepiej umówić się na jazdę testową Dominarem i przekonać się czy pasuje do Nas ta maszyna.
Hakur napisał(a):No tutaj przyznam rację, niecałe 15k to super cena jak za maszynę z abs-em i nowoczesnym designem

Umawiałeś się już na jazdę testową? Jeżeli nie to zachęcam --> testujdominar400.pl :)
Hakur napisał(a): Ciekawe mają produkty, tak jak ten Dominar. Mam nadzieję, że się zadomowią

Na pewno cena oraz jakość wykonania sprawią, że Europejczycy zagustują w motocyklach marki Bajaj :).
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Akselik » 23 kwi 2018, o 18:30

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Kupując nowy motocykl otrzymujesz dwuletnią gwarancję więc możesz cieszyć się bezproblemową jazdą! :)

Cieszy mnie to bardzo że jest tak długo okres gwarancji jednak zastanawia mnie to sprzęgło antyhoppingowe, szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z takim rodzaje sprzęgła o co chodzi ?

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Z całą pewnością motocykl posiadający abs, ekonomiczny motor i w atrakcyjnej cenie będzie bardzo dobrym wyborem dla Ciebie. Tak jak wspominałem najlepiej umówić się na jazdę testową Dominarem i przekonać się czy pasuje do Nas ta maszyna.

ekonomiczny motor co to znaczy ? Dla jednym ekonomiczność to 5 L dla innych * :roll:

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Umawiałeś się już na jazdę testową? Jeżeli nie to zachęcam --> testujdominar400.pl :)

jest możliwość zakupu na raty ? ile % ?

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Na pewno cena oraz jakość wykonania sprawią, że Europejczycy zagustują w motocyklach marki Bajaj :).

Jestem pod ogromnym wrażeniem że firma produkuje w tak zawrotnym tempie jakościowo i porządne maszyny, przeczytałem że motocykl zjeżdża z taśmy produkcyjnej w ciągu 24 sekund, niesamowite ;o
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez agusiatka » 23 kwi 2018, o 18:55

Akselik napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Kupując nowy motocykl otrzymujesz dwuletnią gwarancję więc możesz cieszyć się bezproblemową jazdą! :)

Cieszy mnie to bardzo że jest tak długo okres gwarancji jednak zastanawia mnie to sprzęgło antyhoppingowe, szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z takim rodzaje sprzęgła o co chodzi ?

to dość powszechnie spotykane rozwiązanie. Zapobiega podskakiwaniu tylnego koła przy redukcji biegów
Akselik napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Z całą pewnością motocykl posiadający abs, ekonomiczny motor i w atrakcyjnej cenie będzie bardzo dobrym wyborem dla Ciebie. Tak jak wspominałem najlepiej umówić się na jazdę testową Dominarem i przekonać się czy pasuje do Nas ta maszyna.

ekonomiczny motor co to znaczy ? Dla jednym ekonomiczność to 5 L dla innych * :roll:

dołączam się do pytania
Akselik napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Umawiałeś się już na jazdę testową? Jeżeli nie to zachęcam --> testujdominar400.pl :)

jest możliwość zakupu na raty ? ile % ?

z tego co widziałam dominator kosztuje jakieś 15k - nawet jeśli nie to pewnie każdy bank da Ci kredyt na taką kwotę
Akselik napisał(a):
DoradcaOnlineBajaj napisał(a):Na pewno cena oraz jakość wykonania sprawią, że Europejczycy zagustują w motocyklach marki Bajaj :).

Jestem pod ogromnym wrażeniem że firma produkuje w tak zawrotnym tempie jakościowo i porządne maszyny, przeczytałem że motocykl zjeżdża z taśmy produkcyjnej w ciągu 24 sekund, niesamowite ;o

i co to znaczy, że zjeżdża z taśmy w 24 sek? Mnie bardziej interesuje jak szybko osiąga prędkość 0-100 km/h
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Hakur » 23 kwi 2018, o 21:08

agusiatka napisał(a):to dość powszechnie spotykane rozwiązanie. Zapobiega podskakiwaniu tylnego koła przy redukcji biegów

i faktycznie się sprawdza? jest to skuteczne w przypadku Dominara? Testowałeś go może tak btw ?:D

agusiatka napisał(a):dołączam się do pytania


Z tego co się orientuje to spala średnio 4l ma poza tym taką diodkę, która świeci i informuje o zwiększeniu biegu - coś jak ecodriving ;) przydatne :D

agusiatka napisał(a):z tego co widziałam dominator kosztuje jakieś 15k - nawet jeśli nie to pewnie każdy bank da Ci kredyt na taką kwotę

Pewnie masz racje, ale po co bawić się w kredyty jak mozna wziąć na raty 0% [ na str jest taka informacja ] ; )

agusiatka napisał(a):i co to znaczy, że zjeżdża z taśmy w 24 sek? Mnie bardziej interesuje jak szybko osiąga prędkość 0-100 km/h


ile do 100 to nie wiem, ale rozpędza się mniej więcej do 154 km/h [ przynajmniej z takim wynikiem wypadł jego test na yt ] ; p
Hakur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 19:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez agusiatka » 23 kwi 2018, o 21:21

Hakur napisał(a):
agusiatka napisał(a):to dość powszechnie spotykane rozwiązanie. Zapobiega podskakiwaniu tylnego koła przy redukcji biegów

i faktycznie się sprawdza? jest to skuteczne w przypadku Dominara? Testowałeś go może tak btw ?:D

sprawdza i to bardzo. Jazda bez tego bywa uciążliwa. Jeszcze nie miałam przyjemności ale znajomi chwalili

Hakur napisał(a):
agusiatka napisał(a):dołączam się do pytania


Z tego co się orientuje to spala średnio 4l ma poza tym taką diodkę, która świeci i informuje o zwiększeniu biegu - coś jak ecodriving ;) przydatne :D

4l to całkiem mało jak za motocykl z takiej półki cenowej

Hakur napisał(a):
agusiatka napisał(a):z tego co widziałam dominator kosztuje jakieś 15k - nawet jeśli nie to pewnie każdy bank da Ci kredyt na taką kwotę

Pewnie masz racje, ale po co bawić się w kredyty jak mozna wziąć na raty 0% [ na str jest taka informacja ] ; )

a to nawet nie wiedziałam. A nie zależy to od sklepu?

Hakur napisał(a):
agusiatka napisał(a):i co to znaczy, że zjeżdża z taśmy w 24 sek? Mnie bardziej interesuje jak szybko osiąga prędkość 0-100 km/h


ile do 100 to nie wiem, ale rozpędza się mniej więcej do 154 km/h [ przynajmniej z takim wynikiem wypadł jego test na yt ] ; p

w necie na zagranicznych stronach znalazłam, że w 8 i pół sekundy do setki się rozpędza
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 24 kwi 2018, o 05:21

Primo jest to najgorsza reklama jaka widziałem a raczej czytałem w życiu. Żenada.
Secundo sprzęgło antyhoppingowe nie jest od podskakiwania (panowie uczyć się a jak się nie chce to korzystać np z wiki) a zapobiega blokowaniu tylnego koła przy zbyt szybkim zasprzegleniu. Jest to powszechnie stosowane w sporcie w codziennej eksploatacji i umiejętności poprawnej redukcji biegu (z między gazem) jest absolutnie nie potrzebne. A jak ktoś nie potrafi poprawnie redukować to skrzynia wytrzyma tylko kilka lat a gwarancja tego nie obejmie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez Akselik » 24 kwi 2018, o 11:04

Hakur napisał(a):Z tego co się orientuje to spala średnio 4l ma poza tym taką diodkę, która świeci i informuje o zwiększeniu biegu - coś jak ecodriving ;) przydatne :D

ale czy ta dioda to dobre rozwiązanie ? mnie by irytowało że ciągle mi coś świeci, podczas gdzie nie chce jechać ekonomicznie, no chyba że da się to jakoś obejść


agusiatka napisał(a):w necie na zagranicznych stronach znalazłam, że w 8 i pół sekundy do setki się rozpędza

troszkę mu brakuje jak ktm duke 390 do setki rozpędza się w 5.5 ;p
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez agusiatka » 24 kwi 2018, o 13:26

redorange666 napisał(a):Primo jest to najgorsza reklama jaka widziałem a raczej czytałem w życiu. Żenada.
Secundo sprzęgło antyhoppingowe nie jest od podskakiwania (panowie uczyć się a jak się nie chce to korzystać np z wiki) a zapobiega blokowaniu tylnego koła przy zbyt szybkim zasprzegleniu. Jest to powszechnie stosowane w sporcie w codziennej eksploatacji i umiejętności poprawnej redukcji biegu (z między gazem) jest absolutnie nie potrzebne. A jak ktoś nie potrafi poprawnie redukować to skrzynia wytrzyma tylko kilka lat a gwarancja tego nie obejmie.

szybka redukcja może prowadzić do blokowania tak jak napisałeś ale też do podskakiwania i poślizgu. I nie chodzi koniecznie o poprawną bądź niepoprawną redukcję biegów - redukując szybko biegi pomijając jakieś pomiędzy takie rzeczy się dzieją. Ale tak jak napisałeś - jest to już dość powszechne rozwiązanie.

Akselik napisał(a):
agusiatka napisał(a):w necie na zagranicznych stronach znalazłam, że w 8 i pół sekundy do setki się rozpędza

troszkę mu brakuje jak ktm duke 390 do setki rozpędza się w 5.5 ;p

Przecież nikt nie mówi, że to najlepszy i najszybszy motor. Ktm duke nie kosztuje tyle no chyba, że używany.
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 24 kwi 2018, o 13:30

Jeżdżę motocyklami od 16 roku życia... Zaczynając od MZ przechodząc przez R1 czy 916MP które były używane na torze a od bardzo nie dawna dosiadam monstera...NIGDY NIE ZDAZYLO MI SIĘ ABY TYLE KOŁO SIĘ ZABLOKOWALO. POZA TYM pierwsze słyszę że można redukować biegi o kilka w dół...a jeżeli nawet to między gaz zalatwia cały temat nawet strzelając z klamki.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 24 kwi 2018, o 14:44

redorange666 napisał(a):Jeżdżę motocyklami od 16 roku życia... Zaczynając od MZ przechodząc przez R1 czy 916MP które były używane na torze a od bardzo nie dawna dosiadam monstera...NIGDY NIE ZDAZYLO MI SIĘ ABY TYLE KOŁO SIĘ ZABLOKOWALO. POZA TYM pierwsze słyszę że można redukować biegi o kilka w dół...a jeżeli nawet to między gaz zalatwia cały temat nawet strzelając z klamki.

Teraz radośnie czekam jak mi wytłumaczyć co ma sprzęgło które jest w silniku do podskakiwania koła...poniewaz za jego utrzymanie na ziemi odpowiada zawieszenie...jestem arcy ciekawy.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez agusiatka » 2 maja 2018, o 12:19

redorange666 napisał(a):
redorange666 napisał(a):Jeżdżę motocyklami od 16 roku życia... Zaczynając od MZ przechodząc przez R1 czy 916MP które były używane na torze a od bardzo nie dawna dosiadam monstera...NIGDY NIE ZDAZYLO MI SIĘ ABY TYLE KOŁO SIĘ ZABLOKOWALO. POZA TYM pierwsze słyszę że można redukować biegi o kilka w dół...a jeżeli nawet to między gaz zalatwia cały temat nawet strzelając z klamki.

Teraz radośnie czekam jak mi wytłumaczyć co ma sprzęgło które jest w silniku do podskakiwania koła...poniewaz za jego utrzymanie na ziemi odpowiada zawieszenie...jestem arcy ciekawy.

nie masz co czekać - nie mam zamiaru się wdawać w internetowe sprzeczki z kimś kto i tak wie lepiej. Niemniej jednak zachęcam do poczytania o sprzęgle antyhoppingowym bo tak na mnie naskoczyłeś, że aż sama pomyślałam, że może coś mi się pomyliło i gadam głupoty - no jednak nie ;) No nic, jestem tylko "głupią babą" i nic nie wiem, może z internetu też źle korzystam.
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Bajaj - Dominar 400 - Pytania do doradcy

Postprzez redorange666 » 2 maja 2018, o 20:58

Problem w tym że doskonale wiem jak ono działa. Z zawodu jestem mechanikiem z dwudziestoletnim stażem. Taka mała drobnostka. A więc sprzęgło to powoduje rozlaczenie a dokładnie częściowe rozlaczenie napędu aby nie doprowadzić do zablokowania tylnego koła czyli do poślizgu. Kontynuując przy prawidłowej redukcji biegów z między gazem nie nastąpi blokada tylnego koła ponieważ prędkość obrotowa silnika będzie równa prędkości obrotowej na biegu niższym.
Tego typu sprzęgło przydatne jest w sporcie gdzie trwałość skrzyni nie ma żadnego znaczenia i zabija się biegi bez miedzygazu, lub w jeździe crossowej aby nie doprowadzić do za duszenia silnika i utraty kontroli. Teoretycznie też może zabezpieczyć częściowo silnik przed przekręcenie go.
A więc poza tym że napisałaś że wiesz to nie wiesz ponieważ nie potrafisz tego wyjaśnić.
Stwierdzenie że wiem ale nie powiem...podobnie odpowiadala moja córka jak jak miała lat 6.
A ośmieszam te pseudo poważna dyskusje tylko dla tego że jest to najgorsza forma marketingu która jest tutaj stosowana. Nagle nowe użytkowniczki są super zainteresowane całkowicie nie znaną marka w Polsce na forum które jest absolutnie nie związane z motoryzacja. Dokładnie jedna. Do tego posługuje się katalogowymi danymi. Nic poza tym. Masakra. Ściema. Po prostu koszmar.
Przykład zachwyt nad 8s do setki....super... Dla kogoś kto nie ma pojęcia o motocyklach...dokladnie tyle samo miała MZ w latach 80 o pojemności 250cm. Suzuki GS 500 z początku lat 90 o pojemności 500cm ma Wow 5s. No po prostu rakieta. sorry dla kogoś kto ma chociaż trochę pojęcia jest to...zenujace... Ale nie motocykl ale ta wymiana postów pomiędzy doradca a...Panią.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]