brak deklaracji

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

brak deklaracji

Postprzez blondies » 28 mar 2018, o 11:38

Witajcie,
Od około 4 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną ( on ma 29 lat , ja 24)
Problem polega na tym, że on nie zadeklarował się. Nigdy nie powiedział że chce ze mną być ,że jestem dla niego ważna. Zawsze pisze do mnie pierwszy, ‘szuka” spotkania ze mną..Na pytanie dlaczego spotyka się ze mną odpowiada : że chce mnie lepiej poznać. Planuje ze mną swoją przyszłość, chce jechać ze mną na wakacje, zabrać mnie na majówke, idziemy razem na wesele w najbliższym czasie..Jednak mówi że tak szybko się nie zakochuje I jest ostrożny, bo dużo w życiu wycierpiał. Moja cierpliwość się kończy i nie wiem na czym stoję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze po ok 2-3 spotkaniach deklarowaliśmy sobie, że jesteśmy razem. Co mam zrobić ? Poczekać czy zakończyć tą znajomość?
blondies
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2018, o 11:34

Re: brak deklaracji

Postprzez babeczka » 28 mar 2018, o 14:05

blondies napisał(a):Witajcie,
Od około 4 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną ( on ma 29 lat , ja 24)
Problem polega na tym, że on nie zadeklarował się. Nigdy nie powiedział że chce ze mną być ,że jestem dla niego ważna. Zawsze pisze do mnie pierwszy, ‘szuka” spotkania ze mną..Na pytanie dlaczego spotyka się ze mną odpowiada : że chce mnie lepiej poznać. Planuje ze mną swoją przyszłość, chce jechać ze mną na wakacje, zabrać mnie na majówke, idziemy razem na wesele w najbliższym czasie..Jednak mówi że tak szybko się nie zakochuje I jest ostrożny, bo dużo w życiu wycierpiał. Moja cierpliwość się kończy i nie wiem na czym stoję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze po ok 2-3 spotkaniach deklarowaliśmy sobie, że jesteśmy razem. Co mam zrobić ? Poczekać czy zakończyć tą znajomość?



Czy Ty nie za szybko chcesz wszystkiego? sama piszesz,że facet jest ostrożny,bo wiele w życiu przeszedł, więc nie rozumiem dlaczego jesteś aż tak niecierpliwa,skoro on chce Ciebie lepiej poznać, planuje z Tobą przyszłość - mimo, że piszesz,że ... on nie zadeklarował się...
skoro planuje z Tobą przyszłość czyli się zadeklarował, zdecyduj o co Ci chodzi? Masz 24 lata ,a nie 40, żebyś aż tak naciskała na człowieka. Pamiętaj ,jeśli nie zmienisz swojego nastawienia,facet z całą pewnością Ciebie zostawi. Jego cierpliwość też może się skończyć.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: brak deklaracji

Postprzez redorange666 » 29 mar 2018, o 07:52

Spotykając się, planując wakacje właśnie się zadeklarował. Masz 15 lat że musi spytać czy będziesz z nim chodzić?
Dziecinada
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: brak deklaracji

Postprzez kamka » 29 mar 2018, o 18:02

gorzej by było, gdyby Ci powiedział "bądź moją kobietą" i nie planował nic z wyprzedzeniem. Jeśli uwzględnia Cię w swoich planach, to na znajomości mu zależy, poczekaj jeszcze trochę.
kamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:40

Re: brak deklaracji

Postprzez babeczka » 30 mar 2018, o 14:36

To prawda - poczekaj,a przede wszystkim sprawdź jakoś jego stan cywilny,bo mimo wszystko w tym wieku,chyba miał jednak żonę,o której nie mówi,alb o nie chce mówić,a Tobie jedynie mydli oczy,aby Cię całkowicie sobie podporządkować,bo skoro nie miał i nie ma żony- starzy kawalerowie tacy są.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: brak deklaracji

Postprzez sanderson » 3 kwi 2018, o 10:35

Deklarowanie "że jesteśmy razem"... również mi jest obce :). To wychodzi samo, albo czujesz, że tak jest albo nie i ucinasz temat.

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: brak deklaracji

Postprzez Wisteria » 3 kwi 2018, o 17:00

redorange666 napisał(a):Spotykając się, planując wakacje właśnie się zadeklarował. Masz 15 lat że musi spytać czy będziesz z nim chodzić?
Dziecinada


A właśnie, że jest to bardzo dojrzałe zachowanie. Dorośli powinni rozmawiać o takich rzeczach, zwłaszcza w sytuacji, w jakiej znalazła się autorka wątku, bo jest to sytuacja dość niejednoznaczna. Chłopak traktuje ją trochę jak dziewczynę, a trochę jak zwykłą przyjaciółkę. To, że lubi się czasem z nią spotkać i że chciałby się z nią wybrać na wakacje, to jeszcze nie jest deklaracja. Równie dobrze ona może być dla niego jedną z wielu dobrych przyjaciółek. Skąd ma wiedzieć? Przecież nie czyta mu w myślach, a on unika deklaracji.

Rozmowa to podstawa każdej relacji, dlatego moja rada brzmi: porozmawiaj z nim szczerze i otwarcie. Dałaś mu wystarczająco dużo czasu na to, aby poznał Cię lepiej i zdecydował czy zależy mu na relacji głębszej niż przyjaźń. Teraz masz prawo dowiedzieć na czym stoisz. Powiedz mu co czujesz i czego oczekujesz, zapytaj go co on czuje i czego oczekuje. Musicie spotkać się w połowie drogi. Jeśli on nie będzie chciał wyjść Ci na przeciw, to nie warto tracić czasu na ganianie za tym króliczkiem.
Wisteria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 14:06

Re: brak deklaracji

Postprzez lana-1980 » 24 kwi 2018, o 13:05

Mnie też się wydaje, ze jeśli przez kilka najbliższych spotkan on nic nie powie, powinans porozmawiac. Ja mialam niestety wielokrotnie tak, ze koles, z ktorym sie spotykalam, chcial - mimo wielu swoich obietnic-- tylko sie pobawic. Nie mowie ci ze ta jest w Twoim przypadku, ale tez musisz byc ostrozna i starac sie go trzymac na dystans na tyle na ile potrafisz. Bo jesli on sie nie zadeklaruje, to zostaniesz sama ze swoim zauroczeniem i trudno bedzie ci sie pozbierac.
A moze on rzeczywisxci epotrzebuje jeszcze czasu, poaru spotkan zeby sie upewnic. Moze tkwil wczesniej w jakimś tam zwiazku i teraz jest "wycofany". Ponoć faceci strasznie długo przeżywają rozstania...

Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
lana-1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 12:54

Re: brak deklaracji

Postprzez kochamzakupy » 26 kwi 2018, o 15:45

To prawda, nie macie już 16 lat, tylko sporo więcej, więc lepiej rozmawiać jak dorośli, a nie snuć domysły. Na pewno kobiecie jest trudno zacząć taką rozmowę, bo się przyjęło, że to facet powinien zacząć z takimi tematami, ale jak on się tak długo zbiera, to co począć.

Ciężko jest znaleźć słowa, kiedy człowiek ma naprawdę coś do powiedzenia.
Erich Maria Remarque – Trzej towarzysze
:pisze: :kwiatek :witch
Avatar użytkownika
kochamzakupy
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 16:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron