Rajstopy

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Rajstopy

Postprzez Iwona » 26 kwi 2018, o 19:51

Mam przyjaciólke która ma dwóch synów 14 i 9 lat. Wczoraj byłam u niej, chłopcy byli w swoich pokojach na drugim piętrze, wiec nieslyszeli zapewnie jak przyszedłam, Siedzimy sobie rozmawiamy pijemy kawe, w pewnym momencie wpadl do salonu 9 tek zauważył mnie powiedział dzień dobry miał na sobie rajstopy zachowywal się normalnie pytal o cos swoja mame po chwili wyszedł za pare minut wszedł starszy chlopiec 14 lat również miał na sobie tylko rajstopy jak mnie zobaczyl zauwazylam ze lekko się zmieszal niewiedzial w pierwszej chwili co ma ze sobą zrobić patzral to na mnie to na mame na siebie zwłaszcza na rajstopy które miał na sobie odezwałam się niekrepuj się mnie jesteś u siebie w domu. Usmiechnał się i po chwili zachowywal się już normalnie. Spedzilam ze znajoma caly dzień w trakcie którego chłopcy reszte dnia mieli na sobie rajstopy i już bez skrepowania poruszali się po domu w moje obecności. Znajoma poruszyła temat rajstop u swoich synow ze nosza je czasami w domu, Jestem bardzo ciekawa co myslicie o tym wy? czy to normalna odziez dla domu? dodam ze tez mam syna ma 8 lat kiedys tez nosil rajstopy pod spodnie oczywiscie zimą. Zgadzam sie ze to ciepla, lekka i przytulna odziez:)
Iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 sty 2016, o 22:32

Re: Rajstopy

Postprzez Hadassa » 27 kwi 2018, o 00:04

Jeżeli im tak wygodnie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron