warsztaty wakacyjne dla kobiet

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

warsztaty wakacyjne dla kobiet

Postprzez MonikaMaja_Dancer » 8 maja 2018, o 10:52

Ja mam takie zdanie że najlepsze wakacje są tam, gdzie czujemy że naprawde chcemy być. Może i banalne stwierdzenie, ale ja wierze, że nasza intuicja podpowiada nam najlepiej czego potrzebujemy: czy wyjazdu w większym gronie, czy indywidualnie, czy do miejsc gdzie będzie można poznać nowych ludzi, zmienić otoczenie na jakis czas i zaopiekowac się po prostu sobą.
Sama kilka lat temu, będąc w zamotanej sytuacji życiowej, pojechałam na warsztaty w piękny polski krajobraz, by spędzic czas z ludzmi, którzy pomogą mi poznać siebie.
Dziś wraz z koleżanką organizuje takie warsztaty pod Krakowem 23-24 czerwca 2018. w malowniczej Leśniakówce otoczonej sadem i zielenią.

Tańcz i Poznaj Siebie- Wakacyjne Warsztaty dla Kobiet - tak też znajdziesz to wydarzenie na facebooku.
Rozpocznij wakacje od:
- ZABAWY tanecznej w gorących rytmach latino
- RELAKSU w malowniczym zakątku wśród jabłoni obok ciszy lasu
- POŁĄCZENIA ZE SOBĄ dzięki odkrywaniu jak wiele mówi Ci Twoje własne ciało w tańcu
- ROZWOJU OSOBISTEGO podczas której zadasz sobie kilku pytań i być może znajdziesz przestrzeń na pojawienie się nowych pomysłów
- REGENERACJI I NOWYCH ZNAJOMOŚCI
MonikaMaja_Dancer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 10:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]