Dekorowanie domu na święta

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Dekorowanie domu na święta

Postprzez Inventodecor » 3 lis 2015, o 17:16

Cześć dziewczyny :)

Czy co roku dekorujecie swój dom, mieszkanie na święta w ten sam sposób?
Zostawiacie ozdoby z poprzedniego roku czy kupujecie coś nowego?
Zastanawiam się czy wykorzystywanie ciągle tych samych dekoracji nie będzie nudne.

Słyszeliście o firmach które wypożyczają takie dekoracje albo dekoracją domy na święta itp.
Może korzystalyscie z takich usług?
Dajcie znać ile takie coś może kosztować albo czy same takich usług szukacie.

Pozdrawiam
Inventodecor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 16:59

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Inventodecor » 3 lis 2015, o 17:27

Ja bym chętnie kupiła gotowy zestaw dekoracji np. w wybranej kolorystyce, w dowolnym zestawieniu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Inventodecor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 16:59

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez laelia » 9 lis 2015, o 09:14

zaraz pewnie ktoś usłużnie poda taką firmę..

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Hadassa » 9 lis 2015, o 21:04

pewnie poda...
ale sam pomysł na temat ciekawy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Panna_Mysia » 3 sty 2016, o 16:55

Mnie by nie wpadło do głowy wypożyczanie dekoracji. Ja mam co roku te same, a jak mi się znudzą to je wykorzystuję w innym pomieszczeniu czy zmienionej kompozycji. Co roku też dokupuję nowe, jak mi się stare znudzą albo znajdę coś ładnego, więc nudno nie jest. Zresztą, przywiązuję do nich niewielką uwagę.Wolę dekoracje służące mi cały rok.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Lena_Adams » 6 sty 2016, o 17:23

Uwielbiam dekoracje świateczne. Szczególnie slicznie wygladaja idealnie skomponowane na sklepowych witrynach. Niestety przeważnie są dość drogie :( czasem całkiem fajne (nie badziewne) i tanie pierdołki można znależć w KIK'u czy pepco, badz też na jakiś targowiskach (polecam Mysłowice). Mozna skomponować coś wg własnego pomysłu :) Kocham świeczki i świeczniki i mam ich pełno na święta. Polecam też kominki + woski zapachowe - jest mnóstwo takich z akcentami zimowymi/swiatecznymi
Avatar użytkownika
Lena_Adams
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 14:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez kartka » 22 sty 2016, o 23:09

Lena_Adams napisał(a):Szczególnie slicznie wygladaja idealnie skomponowane na sklepowych witrynach. Niestety przeważnie są dość drogie :(


Na wysokie ceny jest metoda - poświąteczne przeceny. Ja w zeszłym roku obkupiłam się na akcji w Home&You -70%, ozdoby trochę poczekały w pudle i podczas ostatnich świąt je wygrzebałam. Kilka pierdół po mega rabatach znalazłam też w Empiku (kupiłam przykładowo silikonową formę do muffinek-choinek za 2 zł albo i mniej) i Rossmannie. Trochę też zamawiam online, ale to bardziej pierdoły do ozdób hand-made ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Agatadys » 4 mar 2016, o 11:30

też zawsze bacznie przyglądam sie witrynom sklepowym,a le zazwyczaj staram sie szukac alternatywy w sieci, różne sklepy często mają świetne oferty i promocje. W sklepie belle amelie są śliczne dekoracje do domu w takim stylu vintage retro ale nie tlyko, super one wyglądają ja uwielbiam ten klimat, możecie sprawdzić, często tam są również promocje.
Agatadys
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2016, o 11:26

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez Theila » 18 mar 2016, o 10:12

Wielkanocnie raczej nic nie dekoruje a jedynie sprzątam :) Chociaż zdarza mi się postawić koszyczek do święconki z ozdobami zanim jeszcze go naszykuję do kościoła :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 13:56

Dla mnie właśnie od tego rozpoczynają się święta i ich atmosfera.

katty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 13:44

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez grzyb90 » 10 maja 2018, o 20:35

Inventodecor napisał(a):Cześć dziewczyny :)

Czy co roku dekorujecie swój dom, mieszkanie na święta w ten sam sposób?
Zostawiacie ozdoby z poprzedniego roku czy kupujecie coś nowego?
Zastanawiam się czy wykorzystywanie ciągle tych samych dekoracji nie będzie nudne.

Słyszeliście o firmach które wypożyczają takie dekoracje albo dekoracją domy na święta itp.
Może korzystalyscie z takich usług?
Dajcie znać ile takie coś może kosztować albo czy same takich usług szukacie.

Pozdrawiam

Zależy jak wyjdzie co roku coś najczęściej dokupuje i na zbieralo się tego tyle.

grzyb90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:32

Re: Dekorowanie domu na święta

Postprzez BeataKrasoń » 6 paź 2022, o 10:26

Uważam, że z wyjątkiem samych dekoracji takich typu ,,statycznych'' super opcją jest dodatkowo zapach. Uwielbiam moment, gdy w moim domu pachnie ciastem czekoladowym, które co roku piekę tylko w święta lub mięsem, które uwielbia mój mąż. Te zapachy bardzo mocno kojarzą mi się ze świętami. Ciepła herbatka, wszyscy obok, jakieś światełka i tym podobne świąteczne pierdółki. W tamtym roku moja córka dokupiła nam jeszcze na domiar wszystkiego świeczki zapachowe, które wypełniły całość pod kątem atmosfery. Co prawda może nie była to świeczka o zapachu ciasta czekoladowego, ale też super i mogę polecić na święta również jako dekoracja:https://emho.pl/swiece-sojowe/swieca-sojowa-swiateczna/
BeataKrasoń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 paź 2022, o 10:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]