Jak zareklamować stronę/blog/fanpage i pozyskać odbiorców

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Jak zareklamować stronę/blog/fanpage i pozyskać odbiorców

Postprzez Panna_Mysia » 12 maja 2018, o 13:55

Cześć!

W związku moją długą nieobecnością na blogu szukałam różnych możliwości na zareklamowanie mojej strony i pozyskanie nowych odbiorców. Oczywiście wartościowe wpisy, kontakt z czytelnikami, ładne zdjęcia i promocja w socjal mediach to najlepszy sposób na zachowanie sympatii odbiorców. Jednak co można jeszcze zrobić, by przyciągnąć do siebie nowych czytelników, zyskać kilka dodatkowych obserwatorów czy odsłon strony?

Szperając w internecie natknęłam się na portal Likemore, na którym można promować swój portal/fanpage/blog. Wystarczy się bezpłatnie zarejestrować i wykonywać zadania, za które zbiera się punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości puntów można samemu zlecić wykonanie zadania. A co może być tym zadaniem? Polubienie fanpage w serwisie społecznościowym, dołączenie do obserwatorów bloga, wzięcie udziału w konkursie, zagłosowanie na jakąś pracę konkursową, dodanie komentarza na stronie internetowej itp.

W ten sposób możemy szybko poprawić statystyki swojego portalu, zadbać o pozytywny wizerunek bądź wypromować stronę, którą dopiero założyliśmy. Portal udostępnia też możliwość monitorowania pozycji portalu w sieci.

Teoretycznie wygląda to fajnie. Chciałabym się dowiedzieć, czy korzystaliście już z podobnych możliwości oraz jaki macie stosunek do tego typu przedsięwzięć? Jesteście pozytywnie nastawieni do takich akcji, czy może przeciwnie?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Jak zareklamować stronę/blog/fanpage i pozyskać odbiorcó

Postprzez Hadassa » 23 maja 2018, o 23:47

Teraz chyba i tak podstawą jest prowadzenie fb albo instagrama a tam odnośniki do bloga.
A wtedy promowanie się na fb.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]