Uciążliwy PMS

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Uciążliwy PMS

Postprzez wokulska90 » 20 lut 2018, o 17:27

Hej, szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam.

Borykam się z naprawdę okropnym PMSem. Co miesiąc, ok 2 tyg. przed okresem, dostaję po prostu szału. Mam miliony tragicznych myśli, czuję się najgrubsza, najgłupsza i najgorsza. Często atakuję najbliższych, niemalże bez powodu. Jestem załamana, kompletnie nad sobą nie panuję... Dochodzą do tego myśli samobójcze. I mimo, że mówię sobie - pamiętaj, to tylko PMS, to nic nie pomaga. Bo wystarczy najmniejsza rzecz, żebym wpadła w spiralę paranoicznych myśli.

Ktoś miał podobną sytuację i może wie czy to bardziej problem hormonalny czy psychiczny? Nie chcę wierzyć, że jestem takim potworem naturalnie. Nie chcę się zabić, bo mam kryzys raz w miesiącu (ale to jest potwornie silne). Pomocy :(
wokulska90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2018, o 16:53

Re: Uciążliwy PMS

Postprzez Hadassa » 23 lut 2018, o 23:23

Temat :) Ale mało aktywny...
post77313.html?hilit=pms#p77313

Jak byś wpisała w "szukaj" pms to by Ci znalazło...
Ogólnie to raczej kwestia hormonów i raczej odpowiednio dobrane pigułki anty są potrzebne

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Uciążliwy PMS

Postprzez majkusia » 12 mar 2018, o 20:38

Zgadzam sie z hadassa... tu jedyne co moge ci zapropnowac to wizyte u lekarza i hormony.. one wyreguluja ci burze ktora teraz masz w organizmie, wyreguluja okres, krwawienia, ból i te nieszczesny pms. Poczytaj sobie o antykoncepcji mna stronie antykoncepcja szyta na miare. Ja sama borykalam sie z takim problemem jak Ty i teraz jakbiore belare to mam spokoj.. odszedl co miesieczny stres i ból a pojawilo sie dobre samopoczucie i spokoj
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Uciążliwy PMS

Postprzez Isia516 » 9 kwi 2018, o 12:25

Tak tak, nawet jesli pojdziesz do psychiatry i powiesz kiedy miewasz spadki nastroju, to on powinien dac skierowanie na badania krwi i hormonów. Być może PMS jest z tym związany, ale nie musi tak być :)
Isia516
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:20

Re: Uciążliwy PMS

Postprzez Jadwiga8282 » 14 maja 2018, o 15:27

Tak, dokładnie. Idź do ginekologa, powiedz o problemie, bo my na forum niestety nie możemy Ci w praktyczny sposób pomóc.

Hej, jeżeli chciałabyś spróbować depilacji laserowej zapraszam do: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosme ... 77391.html :)
Jadwiga8282
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2018, o 15:14
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]