Styl skandynawski

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Styl skandynawski

Postprzez PannaAnna » 21 lut 2018, o 21:34

A ja nie przepadam za stylem skandynawskim. Tak szczerze, to już jest strasznie oklepany i wszyscy (mniej lub bardziej udanie) próbują mięć właśnie taki wystrój domu czy mieszkania. Natomiast bardzo podobają mi się eleganckie i funkcjonalne meble systemowe, takie jak np. ma firma Wiki Meble. Kupowałam u nich meble do salonu i powiem szczerze, że w rzeczywistości wyglądają nawet lepiej niż na zdjęciach. I wydaje mi się, że takie meble lepiej pasują do naszych polskich realiów.
PannaAnna
Jestem tu nowa :)

Postprzez nemmerle98 » 12 mar 2018, o 15:15

Mi się podobają nowoczesne lampy sufitowe, takie jak tu: https://lampywdomu.pl/category/oswietle ... y-sufitowe
nemmerle98

Postprzez Baśka » 17 kwi 2018, o 13:24

Ja też uwielbiam styl skandynawski. Sama całkiem niedawno kupiłam tanie mieszkanie i właśnie urządzam je w ten sposób. Dużym plusem stylu skandynawskiego jest to, że bardzo fajnie on powiększa przestrzeń przez to, że jest w nim dużo bieli i jasnych kolorów. Dlatego idealnie nadaje się właśnie moim zdaniem do mniejszych mieszkań.
Baśka

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 14:02

Dzięki niemu mój dom jest oazą spokoju, a to jest dla mnie obecnie najważniejsze.

katty

Postprzez Sunari » 15 maja 2018, o 15:05

Również mam dom urządzony w stylu skandynawskim. Uwielbiam prostotę w pięknym stylu i ładne dodatki. Zdecydowałam się na deski w jodełkę francuską od Styl Drzewa, które z moimi jasnymi ścianami i minimalizmem prezentują się świetnie. Do tego domówiłam drzwi od tego samego producenta i jest przepięknie.
Sunari

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]