powiększenie biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększenie biustu

Postprzez Szpital Pulsmed » 20 gru 2016, o 16:50

Bardziej naturalny wygląd piersi, niż w przypadku implantów, uzyskuje się w wyniku lipofilingu, czyli powiększania piersi własnym tłuszczem. W celu uzyskania lepszego efektu, wzbogacony jest on o komórki macierzyste ADSC, które wyodrębniono z tkanki tłuszczowej Pacjentki. Zabieg wykonywany jest tzw. metodą CAL (Cell Assisted Lipotransfer).
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź

Re: powiększenie biustu

Postprzez neda » 10 sty 2017, o 08:40

To już jednak wolałabym kosmetyki. Mam pytanie do dziewczyn, które powiekszyły biust kosmetykami.Czy działanie jest stałe czy jedynie na jakiś czas?
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: powiększenie biustu

Postprzez lulumiranda » 16 sty 2017, o 08:37

Zależy . U mnie na szczęście biust sie nie zmniejsza z czasem. Chociaż wiosną planuję sobie ponownie kupic serum po to aby utrzymać efekty.
Tylko trzeba sobie kupić coś porządnego. A nie jakieś tanie serum z drogerii, ktore w składzie ma głównie parafiny i oleje mineralne.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: powiększenie biustu

Postprzez neda » 24 sty 2017, o 12:27

A z tych porządnych to co byś poleciła?
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: powiększenie biustu

Postprzez lulumiranda » 31 sty 2017, o 10:18

Frashe. NIe jest tanie, ale jest to kosmetyk z wyższej pólki. Wytwarzany ręcznie, same naturalne składniki. No na pewno składem przewyższa o wiele wszystko co można dostać w drogeriach.
Serum jak na swoją cenę jest wydajne a do tego ładnie pachnie. Zapach jest delikatny i się nei narzuca. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy.Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona i ujędrniona natomiast biust o wiele lepiej się prezentuje przy regularnym stosowaniu. Tylko właśnie = polecam na początku stosować dwa razy dziennie.Potem po miesiącu można przejść na raz dziennie aby utrzymać efekty. biust faktycznie powiekszony. A na pewno ujędrniony.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: powiększenie biustu

Postprzez JaGoda » 31 sty 2017, o 16:45

Na samą myśl żeby dać się komuś kroić z własnego widzi mi się robi mi się niedobrze. :?
Wszystkie zabiegi upiększające potrzebują odnowy po pewnym czasie. To tak jakby wpaść w błędne koło.
Zrobi się raz i trzeba potem poprawiać, poprawiać żeby się trzymało a po którymś tam zabiegu ciało wygląda okropnie z bliska.
Tego nie zobaczycie w filmach, bo ciało jest wymalowane i wyretuszowane ale bez tego w życiu codziennym wygląda okropnie.
Po co się szpecić? Dla efektu na chwile? No i ile się słyszy o nieudanych zabiegach?
Pozatym to powiększacie biust dla siebie czy ze względu na facetów? Odpowiedzcie szczerze.
Nie rozumiem kobiet, które mają naturalne piersi i chcą je sobie powiększać. Jak kobieta ma ogromny kompleks biustu i jej biust źle wygląda albo go nie ma wcale, bo ma taką budowę ciała i chciałaby go poprawić to mogę zrozumieć. Robi to dla siebie nie po to żeby się dowartościować jakimiś płytkimi facetami co lecą tylko na cycki.
Sorry takie mam zdanie.

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: powiększenie biustu

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 22:11

JaGoda czasami dziewczyny chca po prostu lepiej wyglądać dla samych siebie. Nie pogardziłabym jakims delikatnym wypełnieniem i podciągnięciem bo po dziecku juz nie wygląda tak fajnie
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: powiększenie biustu

Postprzez orszulka » 23 lut 2017, o 13:20

Moja koleżanka powiększyla sobie biust i jest zadowolona. Czasem dziewczyny naprawdę maja ogromne kompleksy z powodu małych piersi... Zaciekawił mnie kosmetyk powiększający biust, o którym piszecie kilka postów wyżej. To serio działa? Powiększenie jest zauważalne bardzo?
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: powiększenie biustu

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 23:08

Ja jestem na nie, na pewno bym sobie czegoś takiego nie zrobiła, ale też mam świadomość, że mój biust jest ok. Może gdybym była płaską deską i biust byłby moim ogromnym kompleksem to inaczej bym na to patrzyła...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: powiększenie biustu

Postprzez dradziszewska » 7 mar 2017, o 11:10

Implanty nie dają tak dobrych rezultatów jak powiększenie z wykorzystaniem własnych tkanek. Najpierw jednak zastanów się czy aby napewno jest Ci ta operacja potrzebna, pamiętaj, że każdy zabieg chirurgiczny niesie ze sobą ryzyko wystąpienia powikłań, jak np. infekcji, czy brzydkich trudno gojących się ran.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: powiększenie biustu

Postprzez Aleksndra » 8 mar 2017, o 09:25

W jakiej technice najlepiej zrobić powiększanie? Znajoma zrobiła sobie biust ale jej piersi są takie jakby rozjechane na boki. Efektem jest "pusty" mostek. Nie wygląda to dobrze gdy wkłada się mocno wycięta suknie...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: powiększenie biustu

Postprzez lulumiranda » 10 mar 2017, o 14:21

No włąśnie u mnie biust wyglądał nieciekawie własnie po dziecku. Nigdy nie mialam duzego biustu raczej z tych małych. W liceum miałam z tego powodu kompleksy, potem się jednak wyleczyłam i zaczełam nawet swój mały biust lubić. Jednak po dziecku to nie dość,że był mały to jeszcze obwisły. Tak tak, mały biust równiez może tak wygladać ;)
Nie oceniam dziewczn, które sobie biust powiekszają. Ich ciało, ich wybór. Skoro mają się w nim dobrze czuć to czemu biustu nie poprawić? Wiem jednak,ze sama raczej nie dałabym się tak pociąć. Serum Frashe sprawdziło sie na medal. Zamówiłam je teraz kolejny raz.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: powiększenie biustu

Postprzez Nina Kowalska » 24 cze 2017, o 11:56

Ja powiększałam biust implantami ALLERGAN, takie polecił mi dr. Lubomir Lembas w Lux Medzie. Szpital znajduje się w Warszawie na ul. Puławskiej i jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze zarówno przed jak i po operacji to polecam się tam udać. Miałam bardzo profesjonalną opiekę medyczną, a efekt jest świetny. Chirurg doskonale wiedział co robi i obyło się bez zbędnych powikłań.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: powiększenie biustu

Postprzez Gabulec » 28 cze 2017, o 20:58

Schudłam sporo, piersi zmalały i nie czuję się atrakcyjna... od kikku miesięcy myślę o powiększeniu biustu, bo to co mam teraz to porażka... zbieram kase i będę działać. Słyszałam dobre opinie o szpitalu LM na Puławskiej - a powiedz @Nina Kowalska czy dużo powiększałaś?
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: powiększenie biustu

Postprzez Pena » 7 lut 2018, o 13:04

Dziewczyny, czy któraś z Was brała tabletki na powiększenie biustu? Czy to naprawdę działa? Sama myślałam do niedawna,że jest to jednak wielka ściema ale pewną zagwozdkę dała mi tutaj moja koleżanka. Mianowicie kupiła sobie tabletki perfect bust. Od około dwóch miesięcy bierze i mówi,że biust rzeczywiście się powiekszył. Tak,że musiała wymienić biustonosz. Mi trudno jest stwierdzić czy to prawda czy nie, ale rzeczywiście jej biust wydaje się trochę większy.
Myślicie,że buja czy naprawde jest coś na rzeczy?????
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: powiększenie biustu

Postprzez xena » 7 lut 2018, o 14:54

Brałam te tabletki pól roku temu i muszę tutaj potwierdzić to co Ci mówiła Twoja koleżanka. Rzeczywiście działają. Chociaż czytałam,że trzeba brać je regularnie przez ponad 3 miesiace ( sama tak brałam) Bo po miesiącu efektu nie widziałam. No może trochę nadwrażliwości w piersiach ale pewnie było to spowodowane nie tabletkami, ale po prostu moim cyklem miesięcznym.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez Pena » 8 lut 2018, o 09:30

Ile Ci się powiększył biust? Sama chętnie bym spróbowała, bo niestety jestem płaska jak decha (miseczka A) i brałam przez jakiś czas pod uwagę powiększenie implantami. Ostatecznie trochę spanikowałam bo bałam się efektów niepożądanych (obejrzałam sobie te wszystkie nieudane zdjęcia przedstawiające operacje) Jeszcze widziałam, że są jakieś wstrzyknąć ale to jedynie na jakiś czas. Tylko nadal trudno jest mi uwierzyć w działanie tabletek :(
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: powiększenie biustu

Postprzez orszulka » 8 lut 2018, o 23:54

Moja kolezanka jakis czas temu powiekszyla piersi, wiec mysle, ze zabieg czasem warto zrobic. Duzo kobiet po ciazy chce na przyklad podniesc biust, zeby wygladal jędrnie, estetycznie. W temacie powiekszania to dopiero od kolezanki dowiedzialam sie, ze trzeba zwracac uwage na chirurga, ale tez na odpowiednie implanty (ona akurat ma mentor, podobno bardzo bezpieczne). Najlepiej isc na konsultację, zapytac jak wyglada zabieg 'od kuchni' ;)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: powiększenie biustu

Postprzez xena » 9 lut 2018, o 08:53

Nie zobaczysz jak to jest dopóki nie spróbujesz. Tabletki w składzie zawierają naturalne roślinne ekstrakty, które potrafią naśladować konkretne kobiece hormony i dzięki temu biust się powiększy. Chociaż jeśli liczysz na powiększenie takie jak po operacji to się srogo zawiedziesz. Mi biust powiększył się, ale było to powiększenie o jeden rozmiar. W moim przypadku z B do C. Polecam również żel perfect bust z tej samej serii. Bardzo fajny, moim zdaniem najprzyjemniejszy krem do biustu na jaki można się zdecydować ( miałam już i z estotiq i z vichy ale jednak przebija je wszystkie na głowę).
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: powiększenie biustu

Postprzez Pena » 12 lut 2018, o 14:53

Dziewczyno ja również brała te tabletki i u mnie tez podziałały ale na jednym opakowaniu się nie skończy. Trzeba wziąć kilka opakowań aby zobaczyć efekt. Tak jak zresztą wspomina tutaj osoba powyżej.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: powiększenie biustu

Postprzez Anette_23 » 17 maja 2018, o 11:09

Ja mam B, tylko zawsze mi się wydawały takie niskie i bezkształtne szczerze mówiąc. Do tabletek nie mogę się przekonać, implanty dla mnie wyglądają sztucznie.. Nie będę Wam tutaj jakichś cudownych metod opisywać, ale skorzystanie z zabiegu z nićmi liftingującymi naprawdę zmieniło nieco mój biust (w sensie na bardziej kształtny). Myślę, że nie będzie jakąś tajemnicą, jak podam nazwisko lekarza - facet nazywa się SPAM (wystarczy w google wpisać) i przyjmuje w Warszawie. na jego stronie zresztą są informacje na temat tego, jak taki zabieg wygląda i jakie warunki trzeba spełniać żeby zostać przyjętą. Jakby któraś z dziewczyn była chętna to piszcie prv, to podam numer. ;)

Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 18:39 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Anette_23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 08:50

Re: powiększenie biustu

Postprzez ellena » 30 maja 2018, o 10:43

Jeżeli powiększenie biustu chirurgiczne to radziłabym zrobić to w dobrej klinice.Moja znajoma z pracy robiła sobie biust W Szpitalu św.Elżbiety na chirurgii plastycznej na Mokotowie.Bardzo zadowolona i z opieki lekarzy i z wykonanego zabiegu.Faktycznie miałam okazję zobaczyć bardzo ma teraz fajny biust.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: powiększenie biustu

Postprzez Krem Frashe » 17 paź 2018, o 17:34

Jeżeli chodzi o nieoperacyjne powiększanie piersi to fajnie stosować kilka różnych sposobów na raz - masaże, naprzemienne temperaturowe kąpiele, maseczki domowe albo sklepowe kremy. Z maseczek domowych fajna jest na pewno maseczka jogurtowa - a jeżeli chcesz jednak coś bardziej profesjonalnego to polecam spróbowanie Frashe. Jest to serum, które ma bardzo dobrze dobrany i naturalny skład (min. acanthopanax senticosus extract czy ekstrakt z ruszczyka kolczastego), powodujący gęstnienie oraz napinanie skóry i sprawianie, że unosi ona twoje piersi na długi czas.
Krem Frashe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2018, o 11:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: powiększenie biustu

Postprzez klanka88 » 25 paź 2018, o 12:59

Dokładnie - powiększanie biustu poprzez wypełnianie kwasem hialuronowym robi się coraz bardzie popularne, tylko trzeba pamiętać, że co jakieś 5 lat potrzeba znowu przeprowadzić zabieg.

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: powiększenie biustu

Postprzez TyBarCia » 7 gru 2018, o 03:12

Ja też się urodziłam z małym biustem i do tego niesymetrycznej wielkości i od zawsze wiedziałam, że nie zamierzam z takim umrzeć :D
Na zabieg decydowałam się przez kilka lat, tak się bałam. Ostatecznie trafiłam do doktora SPAM i w końcu zdecydowałam że to jest to! Powiększyłam minimalnie i zmniejszyłam różnicę między piersiami i jestem przeszczęśliwa :D Także ja jestem zdania, że nie ma się co męczyć jak jesteśmy nieszczęśliwe z powodu wyglądu

Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 18:38 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
TyBarCia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:21
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]