mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Postprzez Ona27 » 6 kwi 2018, o 17:48

Mama mojego chłopaka spędziła u nas świata, to było nasze drugie spotkanie i wyraźnie dała mi do zrozumienia że mnie nie lubi.
Słyszałam ich rozmowę, że stać go na więcej niż takie "byle co"
Zrobiło mi się bardzo przykro:-(
Powiedziała mu że ma wybierać... bardzo się pokłócili. Ja rozumiem, że jako matka chciałaby dla swojego dziecka jak najlepiej...
Jej zdaniem on nie będzie że mną szczęśliwy, może gdybym była ładna, szczupła itd było by inaczej.
Ja nie chcę żeby kłócił się z nią przeze mnie, kocham go i chciałabym żeby był szczęśliwy. Widzę, że od tamtej pory jest przybity, mało że sobą rozmawiamy.

Zastanawiam się nad rozstaniem
Ona27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 19:35

Re: mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Postprzez Isia516 » 9 kwi 2018, o 12:22

A rozmawiałaś z nim? Dla niego to też jest trudna sytuacja. Ale nie podejmujh pochopnych decyzji ;/ ja miałam podobny problem, bo rodzice mojego chłopaka byli innego wyznania... Po czasie moja już obecna teściowa się do mnie przekonała. Fakt, nie jesteśmy przyjaciółkami, ale nie ma w niej już takiej niechęci jak wcześniej.
Daj sobie może trochę czasu?
Isia516
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:20

Re: mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 09:20

Tylko że to z Tobą spędzi całe życie a nie z mamą... rozmawiałaś z nim??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Postprzez remi72 » 5 maja 2018, o 00:08

Ona27 napisał(a):Mama mojego chłopaka spędziła u nas świata, to było nasze drugie spotkanie i wyraźnie dała mi do zrozumienia że mnie nie lubi.
Słyszałam ich rozmowę, że stać go na więcej niż takie "byle co"
Zrobiło mi się bardzo przykro:-(
Powiedziała mu że ma wybierać... bardzo się pokłócili. Ja rozumiem, że jako matka chciałaby dla swojego dziecka jak najlepiej...
Jej zdaniem on nie będzie że mną szczęśliwy, może gdybym była ładna, szczupła itd było by inaczej.
Ja nie chcę żeby kłócił się z nią przeze mnie, kocham go i chciałabym żeby był szczęśliwy. Widzę, że od tamtej pory jest przybity, mało że sobą rozmawiamy.

Zastanawiam się nad rozstaniem


Daj mu szanse ale jak będzie posłuszny mamusi to daruj go sobie.

remi72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2018, o 00:05

Re: mama mojego chłopaka mnie nie akceptuje

Postprzez dk2591 » 22 maja 2018, o 12:38

Dokładnie. Jak będzie maminsynkiem to nie ma co w to brnąć.

LINK

dk2591
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 kwi 2018, o 11:44
Lokalizacja: Rzeszów
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron