Tabletki antykoncepcyjne Vines

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Tabletki antykoncepcyjne Vines

Postprzez LolaFasola » 21 maja 2018, o 09:22

Hejka! Mam problem, który mnie zastanawia. Biorę już 5 opakowanie Vines. Po pierwszych opakowaniach miałam plamienia co (z tego co wyczytałam) zdarza się. Przy 3 i 4 opakowaniu w połowie blistra dostałam krwawienia i bolało jak przy normalnym okresie. Koniec blistra przestało i potem znowu krwawienie z odstawienia. W 4 blistrze tak samo i pare dni przed końcem żółtych tabletek ustąpiło i potem znowu z odstawienia (normalnie) teraz jestem na 5 blistrze i jest normalnie (nie jestem jeszcze w połowie). Pytanie do was kobietki czy któraś też tak miała? Czy przez takie krwawienie obniżyła się skuteczność tabletek? Pomimo tabletek na wszelki wypadek z chłopakiem stosujemy również prezerwatywy i ostatnio nam troszkę pękła, czy jest możliwość zajścia w ciążę nawet jak biorę tabletki, ale martwię się o te krwawienie czy przez to nie spadła ich skuteczność :/ Liczę, że pomożecie! Za dwa dni idę do ginekologa, ale stres mnie zjada i potrzebuje znać waszą opinię :p
LolaFasola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 09:20

Re: Tabletki antykoncepcyjne Vines

Postprzez Hadassa » 23 maja 2018, o 23:15


.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]