czy to moze ciaza?

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

czy to moze ciaza?

Postprzez fasolka51 » 7 maja 2018, o 16:11

Hej . Dnia 25.04 uprawilam z facetem seks bez zabezpieczenia mialam wtedy końcowe dni plodnych. Od kilku dni mierzylam temp zawsze była 37 zaś 8 dnia od zapłodnienia spa dla do 36.6 .Dziś już jest znowu 37 a powinnam dostac okres a tu nic. Pobolewa mnie lekko podbrzuszu i kluje jajnik.Bardzo bola mnie tez piersi tak jak zawsze na okres ale wyjątkowo jakoś mocno .Na test jeszcze za szybko i teraz nie wiem czy może to ciąża a może nie .??
fasolka51
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 16:09

Re: czy to moze ciaza?

Postprzez lana-1980 » 16 maja 2018, o 09:43

A robiłaś testy?
Temperatura to nie jest wskaźnik, jeśli masz nieregularny cykl i tak dalej...

Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
lana-1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 12:54

Re: czy to moze ciaza?

Postprzez cekinek11 » 17 maja 2018, o 23:10

fasolka51 napisał(a):Hej . Dnia 25.04 uprawilam z facetem seks bez zabezpieczenia mialam wtedy końcowe dni plodnych. Od kilku dni mierzylam temp zawsze była 37 zaś 8 dnia od zapłodnienia spa dla do 36.6 .Dziś już jest znowu 37 a powinnam dostac okres a tu nic. Pobolewa mnie lekko podbrzuszu i kluje jajnik.Bardzo bola mnie tez piersi tak jak zawsze na okres ale wyjątkowo jakoś mocno .Na test jeszcze za szybko i teraz nie wiem czy może to ciąża a może nie .??


Nie wiem czy już robiłaś test ciążowy czy nie, a jeśli tak to z jakim skutkiem. Ciąży na 100 % wykluczyć nie można. A z drugiej strony takie objawy nie muszą świadczyć tylko o ciąży. Po prostu każda z nas jest inna, inne są okoliczności i nie ma co gdybać tylko zrobić test i udać się jeszcze do ginekologa. Ja osobiście to wolę się zabezpieczać, niż polegać na wyliczeniach czy pomiarze temperatury; tym bardziej, że mam nieregularne miesiączki. Odkąd stosuję tabletki belara, po pierwsze właśnie te dni mam krócej i są mniej obfite jeśli chodzi o krwawienie i jestem zabezpieczona; wcześniej za bardzo się stresowałam, a to dużo mniejsza przyjemność z seksu;
cekinek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 23:33

Re: czy to moze ciaza?

Postprzez AnnaMi » 21 maja 2018, o 08:34

U mnie zaczęło się podobnie... Ale Cekinek11 ma rację - trzeba zacząć od ginekologa, bo te objawy niekoniecznie muszą świadczyć o ciąży...
AnnaMi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 mar 2017, o 09:12

Re: czy to moze ciaza?

Postprzez Hadassa » 23 maja 2018, o 23:16


.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]