KObiety pomocy. ankieta na studia. O grach/graniu

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

KObiety pomocy. ankieta na studia. O grach/graniu

Postprzez onlyn » 24 maja 2018, o 19:18

Hej wam,

Wiem ze konto jest dopiero założone itp więc wiem że trudno mi będzie wam zaufać itp. Mam małą prośbę do użytkowniczek tego forum czy możecie wypełnić tą ankietę potrzebną na zaliczenie mojego przedmiotu na studiach (dotyczy analizy i przedstawienia/zaprezentowania ankiety itp)
Ankieta jest powiązana z grami/graniem.

https://docs.google. com/forms/d/e/1FAIpQLScMwaWwU5jH_uy6is1Se6uhmd75iSSkSEF6u_ybFewmzbnfqA/viewform?c=0&w=1
(nie mogę stawiać linku musialem dodac spacje przed "com"

Spotkałem się z pytaniami o pieniądze w tej ankiecie (jest to pytanie od pani profesor twierdzi ze to też ma wpływ) jeżeli nie chcesz podawać jakiekolwiek informacji o pieniądzach lub masz jakiekolwiek obawy, zaznacz cokolwiek lub najlepiej pierwszą opcję to naprawdę jest ankieta na zaliczenie przedmiotu i nie potrzebuję rzeczywistych statystyk dotyczących finansów/pieniędzy tylko poprawnej analizy i przedstawienia wyników ankiety.

Jeżeli nie chcesz lub nie masz pewności dlaczego proszę kobiety o pomoc to już tu niżej wyjaśniam bo wiem że nie każdy chce czytać jakieś historie a może jednak.

Na studiach mam ankietę do wykonania (zebranie wyników i jej analizę) wybrałem temat który mnie interesuje czyli o grach komputerowych gdzie badam jakby profil gracza. Problem w tym że ankiete umieściłem na dwóch forach związanymi z grami no bo jak najlatwiej dotrzec do graczy jak nie na forach o graczach. Problem pojawił się ostatnio jak poszedłem na zajęcia to dla mojej pani profesor najważniejsze chyba jest płeć w tej ankiecie a w mojej jest to az 9% kobiet na 91% meżczyzn sad (razem 77 wypełnionych ankiet) kiedy powiedziałem pani profesor o tym ze mogę po prostu zrobić profil mezczyzny to odrzekla ze nie moge i musze dozbierać głosy kobiet i zaczeła mnie zasypywać argumentami o tym że nie mogę tak rezygnować (chyba z 5 minut mi o tym gadała) problem w tym że nie mam mozliwości pozyskać tyle głosu kobiet. Dlatego ostatnią deską ratunku jesteście wy. Bo gdzie znajde więcej kobiet niż na forum poswięconym płci pięknej.

Tak więc szukam jakiś 40-50 ankiet wypełnionych przez was, kobiety. Aby te proporcje kobieta-mężczyzna chociaż troche były do siebie zbliżone

Dziękuje ślicznie za waszą pomoc. Jak macie jakieś pytania to pytajcie postaram się odpowiedzieć.
onlyn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 19:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron