Jakie wino na przyjęcie weselne?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez Romka22 » 23 paź 2016, o 15:57

A spróbuj spróbuj naprawde bardzo smaczne ;)
Romka22
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 23:25

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez kamiila » 24 paź 2016, o 12:22

Może i ja spróbuję, bo też szukam ;)
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez annadomska » 25 maja 2018, o 11:45

Ciężko jest dobrać jedno idealne wino weselne, bo nie każdy rodzaj wina pasuje do potraw. Dlatego najlepiej zainteresować się jakie wina do jakich potraw pasują. Można to sprawdzić w internecie i starać się dopasować wina pod kartę dań. Przy odpowiednim jedzeniu wino wytrawne też smakuje inaczej i smakuje dobrze. Więc lepiej nie ograniczać się do jednego rodzaju wina i wybrać kilka różnych odmian.
annadomska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 11:37

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez sanderson » 28 maja 2018, o 10:32

Ze swojej strony poradzę że dobre wino najłatwiej i najszybciej sprawdzić po głębokości dna. Im głębsze tym lepsze :). Sprawdza się w 90% :).

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez Isia516 » 6 cze 2018, o 08:54

Ja myślę, że trzeba wziąć wino i półsłodkie i półwytrawne/wytrawne - żeby każdemu podpasowało, no i koniecznie białwe i czerwone. Z tańszych Fresco zdecydowanie lepsze od Kadarki, Carlo Rossi jak dla mnie niedobre ;)
A z tych droższych nieco, za około 30-35 zł polecam słodkie MonteVerdi - wino truskawkowe (przepyszne).
Isia516
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:20

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez babeczka » 20 cze 2018, o 20:09

Ostatnio modne na ślubach są szwedzie stoły,byłam na takich dwóch za granicą . Na jednym były wypieki,na innym alkohole w tym wina różnego gatunku,piwa różnych marek,na następnych mięsiwa,wędliny i dania obiadowe.Każdy podchodzilł i brał co chciał i ile chciał i wszyscy byli zadowoleni. A na dworze dodatkowo był grill i goście wybierali sobie też to co chcieli i ile chcieli. To było wesele jakich mało.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez Ailis » 25 cze 2018, o 14:47

A ja od kilku dni zastanawiam się jaki szampan kupić na wesele i ile butelek muszę mieć na 120 osób. Przejrzałam już tyle sklepów że nie chciała bym kupować wina musującego tylko na prawdę dobry szampan. Moją uwagę przykuł sklep Dom Szampana, czy ktoś może kupował tam szampana na wesele ? I ile butelek muszę kupić na tyle osób co nadmieniałam ?
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez lukaszglinek » 10 wrz 2018, o 11:53

Każdego po trochu :)

lukaszglinek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2018, o 17:30

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez llennaip7 » 10 wrz 2018, o 14:30

Wydaje mi się, że warto się w tej materii doradzić znajomych. Powinni być w stanie coś pomóc...

Weszła do domu i odłożyła wódkę do szafki. Wystarczy na jeden dzień. Czas wziąć się za tequilę.
llennaip7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 wrz 2018, o 13:52

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez sunny » 23 wrz 2018, o 18:09

to jest dobre pytanie:) niech się komuś nie wydaje, że carlo rossi czy fresco jest dobrym winem:P warto popytac znajomego someliera albo miłośnika tych trunków, czasem wina w kartonie są bardzo przyzwoite;)

sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 13:50

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez espanka » 3 wrz 2020, o 21:00

Byliśmy u kuzynki na weselu to było białe i czerwone półwytrawne oak view, sama to wino lubię i do domowego barku kupuję, fajnie czasami wypić do kolacji.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Jakie wino na przyjęcie weselne?

Postprzez andrat » 2 mar 2023, o 09:44

Zależy jakich masz gości, jeśli będziesz mieć gości którzy są smakoszami i lubią pic wino to oczywiście Carlo Rossi odpada, a jeśli goście lubią napoje winne to wtedy ok. Odnoście cen to można znaleźć na prawdę 100 razy lepsze od Carlo Rossi w podobnej albo nawet niższej cenie ;)

https://zerobarier.pl/rodzaje-win-jakie ... przyjecie/

Zerknij sobie najlepiej na stronę. Opisane jest jakie rodzaje win sprawdzają się na przyjęciach ;)(
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]