Były chlopak

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Były chlopak

Postprzez jestemnieszczesliwa » 10 maja 2018, o 15:59

Byłam z chłopakiem 3 lata. Bywalo różnie jak w każdym związku, gorsze dni, kłótnie za kłótnią, ale mimo wszystko nasza miłość wszystko przetrwała. Mamy wiele wspomnień: spacery, rowery, kino, wyjazdy, wspólne wakacje itp.Jedyne co mi przeszkadzalo to jego złe towarzystwo. W ostatnich miesiącach naszego związku poświęcał im więcej czasu .. W styczniu dowiedzialam się że wciąga narkotyki od jakiegoś czasu a ja nic nie zauwazylam i przez to sie rozstalismy, bo nigdy tego nie tolerowalam. Wolałabym żeby mi powiedział o tym ale nie było z jego strony szczerości. Parę tygodni później zakochalam się, mam innego chlopaka ale wiem że to nie jest to samo. Jest inny, poświęca mi każda wolna chwile, rozpieszcza, wszędzie zabiera, naprawdę taki chłopak to skarb. Mój były przez to mnie znienawidzil bo mysli ze go zdradzilam.. Jeszcze na początku stycznia mieliśmy kontakt normalnie a później juz nie.. Od niedawna zaczęłam tęsknić za byłym mimo tego co mi robił. Widuje go co kilka dni bo chodze tam do tego miasta do szkoly a on tam mieszka. Rozstalismy sie w zgodzie a teraz sie nienawidzimy, chcialabym do niego wrócic mimo wszystko a przy boku mam takiego kochanego i wspaniałego mężczyznę.. Nie wiem co mam robić, ciężki temat...
jestemnieszczesliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 15:54

Re: Były chlopak

Postprzez lana-1980 » 16 maja 2018, o 09:45

Tak jak napisałaś... cieżki temat.
Był nieszczery, więc jak mogłabyś mu zaufać po raz 2?
Niestety, ale często nasz rozum nie podąża za sercem :( i trudno tu o zdrowy rozsądek. Skoro jednak on się nie odzywa i zarzuca ci zdradę, której się nie dopuściłaś, to może warto byłoby się spotkać i porozmawiać, jeśli tak bardzo ci zalezy?

Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
lana-1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 12:54

Re: Były chlopak

Postprzez lana-1980 » 25 maja 2018, o 14:54

No lubią, ale nie tzreba byc od razu masochista..

Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
lana-1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 12:54

Re: Były chlopak

Postprzez Hadassa » 26 maja 2018, o 07:30

Ale już Ci nie przeszkadza że ona bierze narkotyki ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Były chlopak

Postprzez zofia.juluk1995 » 13 maja 2020, o 12:36

Polecam zajrzeć leczenie narkomanii Kraków!
zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: Były chlopak

Postprzez maluutka » 14 maja 2020, o 15:36

Ja bym się w to nie pakowała. Sorrki, ale to dla mnie by było skreślone. Czasem rozum musi być silniejszy niż serce. Koniec i .
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Były chlopak

Postprzez guarana » 15 maja 2020, o 12:08

Nie. Moja odpowiedź to nie. Jeżeli chłopak i tak się kłócił z tobą i się nie dogadywaliści często plus wchodzenie w narkotyki, no to brzmi bardzo nieciekawie.
Avatar użytkownika
guarana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 11:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Były chlopak

Postprzez Jakub699 » 15 cze 2020, o 13:48

To się nazywa współuzależnienie. To nie jest tak ze nie masz szans wygrac z uzależnieniem masz ich całych kilka procent no i wiesz poświęcasz swoje życie dla tych kilku procent z facetem który za chwile będzie mieć cie gdzieś lub już ma. Najgorsze jest to że i tak nikt cię nie przekona
Jakub699
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 cze 2020, o 13:42
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]