Odżywka do rzęs

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Theila » 27 lut 2018, o 08:57

Hadassa napisał(a):Przy stosowaniu olejku rycynowego u siebie w ogóle nie widziałam efektów, a podchodziłam do tego kilka razy.
Aktualnie, przy zakupie innych kosmetyków, kupiłam xlash stąd https://naturmedicin.pl/produkt/xlash-o ... -rzes-3ml/ Opinie ma dobre więc będziemy testować ;) Koleżanka moja bardzo zadowolona jest


Swederm ma dobre kosmetyki. Przy tym serum na pewno już zostaniesz :) Stosowałam i jestem zadowolona, a też wiele moich koleżanek podpatrzyło i kupiły. Moja siostra tylko narzekała na codziennie nakładanie, bo nie zawsze pamięta, ale czego się nie robi dla efektu wow :P
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Hadassa » 6 mar 2018, o 00:34

Thelia no właśnie poczytałam też recenzję i jestem ciekawa ich kosmetyków, chyba zaryzykuję. Wiesz l4l które używałam, też trzeba było codziennie, więc dla mnie to nie problem... byle by był efekt wow.. bo u siebie póki co takiego nie widzę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez gardek » 6 mar 2018, o 11:52

Dziweczyny, uważajcie z odżywkami do rzęs, bo często drażnią oczy i można sobie zrobić tylko krzywdę. Polecam dobrą dietę, suplementację i zaakceptowanie natury :)

Elisabetta Franchi - niskie ceny outletowe!
gardek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2018, o 11:41

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez AnnaBB » 9 mar 2018, o 14:47

Odżywki mogą nieco pomóc, jednak z pewnością nie zagwarantują tak spektakularnego efektu jak sztuczne rzęsy. Moim zdaniem prawidłowo przyklejone rzęsy, które następnie zostaną w pełni oczyszczone z nadmiaru kleju za pomocą removera w kremie będą prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie, zazwyczaj znacznie lepiej niż niezbyt gęste rzęsy naturalne.

Ostatnio edytowano 19 mar 2018, o 00:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
AnnaBB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lut 2018, o 13:34
Lokalizacja: Zabrze

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 15:44

Dla mnie doklejane rzęsy to bardzo niepraktyczna sprawa, wolę mieć swoje własne jak najbardziej zadbane. Jak dotąd nie używałam żadnych odżywek tylko olejku rycynowego.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez docha » 14 mar 2018, o 10:18

I po jakim czasie stosowania tej odżywki można się spodziewać efektów? I czy on się potem długo utrzymuje?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 00:33

Docha przy l4l miałam efekty już po 2 tygodniach, po 3 to już całkiem było wow ale to było kiedyś... Teraz pewnie będzie podobnie. Zobaczymy zaczęłam stosować i czekam, ale xlash ma dobre opinie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez asertin » 28 mar 2018, o 14:05

A używa ktoś może odżywki do rzęs od Preal? Co prawda odżywka i cała seria kosmetyków tej marki jest droga, bo to luksusowa marka. Ale gdzieś czytałam, że są rewelacyjne. Szczególnie właśnie ta odzywka. Podobno już po kilku tygodniach stosowania rzęsy są jedwabiście miękkie i gęste. Sama jestem ciekawa czy warto. Ktoś używa?
asertin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 16:00

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Theila » 29 mar 2018, o 23:34

docha, pierwsze efekty pewnie gdzieś po 2-3 tygodniach zobaczysz, ale dla takiego efektu WOW najlepiej stosować codziennie przez 2-3 miesiące, a potem co kilka dni dla podtrzymania rezultatów.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Dajanaa » 10 kwi 2018, o 12:37

Ja jestem zadowolona z odżywki Regenerum.

Chcesz wymienić swoje meble i szukasz czegoś oryginalnego? Sprawdź meble Jupiter.
Dajanaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 12:34

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 07:57

Dajanaa napisał(a):Ja jestem zadowolona z odżywki Regenerum.
Ja przy regenerum nic nie widziałam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez marcela » 18 kwi 2018, o 10:21

lauraa napisał(a):Wiem że wiele kobiet ma problemy z rzęsami to znaczy nie podobają im się ich naturalne. W końcu dlatego naklejają sztuczne. Ja też tak robiłam ale znalazłam super odżywkę która wszystko odmieniła. Dlatego też piszę tutaj by wam o tym powiedzieć. To kosmetyk m2lashes eyelash actovating serum. Ma zaskakujące działanie naprawdę. Teraz moje rzęsy w porównaniu do tego jakie miałam są przepiękne. Zresztą może same spróbujecie albo już macie to za sobą. Jeśli tak to dajcie znać co tam z waszymi się dzieje. Swoją drogą to fajne te forum. Koleżanka ciągle tu przesiaduje. Chyba i ja zacznę :)


z regenerum jest dobra
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez urodaswiata » 18 maja 2018, o 14:29

Ja jestem zbyt niecierpliwa żeby czekać na efekty działania odżywi do rzęs Dlatego wolę sztuczne rzęsy, a ostatnio zdecydowałam się na LINK i jestem bardzo zadowolona!
urodaswiata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 11:56
Lokalizacja: Sopot

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez zawadzkaaga25 » 22 maja 2018, o 09:51

Według mnie najlepiej sprawdza się olejek rycynowy. Co prawda potrzeba cierpliwości, aby zobaczyć efekt, ale warto! :)
zawadzkaaga25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2018, o 09:44

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Zuzanna » 23 maja 2018, o 16:03

A ja polecam serum Regenerum ;) Jest zdecydowanie tańsze niż inne odżywki, a tak ma bardzo fajne efekty.

Zmieniłeś ostatnio telefon i szukasz akcesoriów do niego? Sprawdź nasze akcesoria telefoniczne.
Zuzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 16:00

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Hadassa » 26 maja 2018, o 07:39

U mnie po regenerum było 0 efektów

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywka do rzęs

Postprzez Jadziaa » 29 maja 2018, o 14:35

A ja jestem zadowolona z odżywki Regenerum, może rzęsy jakoś mega nie urosły, ale zrobiły się mocniejsze i mniej wypadają.

Nie możesz zapuścić włosy a marzy Ci się nowa fryzura? Zerknij do naszego sklepu.
https://cameron-hair.pl/pol_m_Doczepiane-wlosy-172.html
Jadziaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2018, o 14:32
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]