siano na głowie! Pomocy!!!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez kropeczka20 » 8 sty 2013, o 20:36

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby domowe na włosy? Rozjaśniałam przed świętami włosy dwa razy z czarnego na rudy, a teraz mam takie włosy zniszczone, że to się w głowie nie mieści, jednym słowem siano. Przez rozjaśnianie no i prostowanie. Bo prostownica codzień chodzi w ruch bo tak mi się kręcą, że szok . :angrywife
kropeczka20
 

Re: siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez 456 » 10 sty 2013, o 16:36

Kiedyś schodziłam z czarnej farby. Użyłam 2x rozjaśniacza i włosy stały się tragiczne. Suche i tak jak piszesz -były jak siano. Nie pomagały żadne preparaty, nawilżacze, żadne domowe sposoby aż w reszcie poszłam do zaufanej fryzjerki. Poleciła mi -no właśnie -odżywkę (wcześniej ratowałam włosy sklepowymi). No nie wierzyłam, że mi pomoże ale byłam za bardzo zdesperowana więc kupiłam tzw. "z spod lady".
Wiem, że niektóre forumowiczki nie przepadają za odżywkami, ale ta mi pomogła. Za Chiny nie przypomnę sobie nazwy, to było kawał czasu temu i jedyne co pamiętam to, to że pachniała kokosem. Może powinnaś pójść do fryzjerki i zapytać ją o radę? Teraz na pewno jest wiele innych sposobów na uratowanie włosów i to na pewno banalnych. ;) Ja niestety więcej nie podpowiem, bo od tego czasu nie mam problemów z "siankiem" na głowie i nie wiem co byłoby skuteczne.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez alianka » 10 sty 2013, o 17:03

Spróbuj jakiegoś szamponu z płynną kreatyną lub kreatyniną nie pamiętam- odbudowuje włosy po farbowaniu ;) Ale pomaga!
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez Katia » 11 sty 2013, o 11:54

Domowe sposoby to olejowanie włosów ( olej sezamowy, kokosowy). Inne to odżywki i maseczki. Może powinnaś iść do hurtowni fryzjerskiej i zapytać o coś dobrego ( takie profesjonalne kosmetyki będą lepsze niż ze sklepu). A propos prostowania to powinnaś używać bazy na włosy przed prostowaniem, można takie kupić już od 5zł do włosów rozjaśnianych (ja taką kupuje na mydladnia.pl, a włosy rozjaśniam od 6 lat). Powodzenia

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez docha » 27 maja 2018, o 22:34

Podbijam, bo już mi ręce opadają, wiosna, prawie lato, a ja najchętniej chodziłabym w czapce. Co robić, żeby włosy się nie puszyły, nie były takie suche, odżywki, przynajmniej te mi znane, niewiele dają. Oleje kompletnie się u mnie nie sprawdzają, notorycznie za mało czasu...
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: siano na głowie! Pomocy!!!

Postprzez Hadassa » 29 maja 2018, o 22:45

Docha a żeś stary temat odkopała.. proponujęp oczytać tu
post237429.html?hilit=włosomaniaczki#p237429

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], torrambhanatt5394