Morze, góry czy Mazury?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Anna01 » 21 maja 2018, o 09:32

My w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę, ile można nad polskim morzem siedzieć, gdzie jest wszystko takie drogie, po obliczeniach wyszło mi że zapłacę podobnie jak nad bałtykiem.

Anna01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 09:29

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez zawadzkaaga25 » 22 maja 2018, o 10:20

Jak dla mnie zdecydowanie morze :D
Plaża, morze żyć nie umierać :D A dziecko zawsze ma jakieś zajęcie na plaży ;p
zawadzkaaga25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2018, o 09:44

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez alex1234 » 31 maja 2018, o 18:36

Góry, zdecydowanie! Zatrzymać można się w jednym z apartamentów - w tym roku miałem okazję osobiście poznać apartament Velvet w Kościelisku. Zależało mi na tym, aby odpocząć i zresetować trochę myśli. Na co dzień prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Jestem przedsiębiorcom więc nie mogę pozwolić sobie na częste wyjazdy, bo nie mam nikogo kto mógłby za mnie dopilnować firmy. Tym razem postanowiłem całkiem się wyłączyć i oderwać od codziennego życia. Tutaj udało mi się zregenerować siły jak nigdzie indziej. W końcu mogłem popatrzeć na niektóre sprawy z zupełnie innej perspektywy i dzięki temu rozwiązać swoje problemy. Cisza, spokój, świetna lokalizacja, doskonałe warunki wewnątrz i nietuzinkowy widok zza okna – to tak na podsumowanie, żeby każdy wiedział co może tu znaleźć.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez szamena » 1 cze 2018, o 23:02

kolny napisał(a):moim zdaniem tak, na prawdę warto + blisko do pobliskiego terytorium Rosji ( wycieczka np. do Kalingradu) - no i mnóstwo atrakcji w okolicy. - oczywiście możesz szukać innych miejsc / noclegowni ale ten Hotel Ventus jest na dobrym poziomie - zależy co kto lubi :)

hmm, wydaję sie atrakcyjna propozycja, a byłaś tam?
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez kolny » 14 cze 2018, o 20:05

Oczywiście, i to parę ładnych razy - więc wiem co polecam :]
kolny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 cze 2017, o 18:16

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez szamena » 17 cze 2018, o 16:25

ogromne dzięki!
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez kicia1 » 21 wrz 2018, o 18:30

Ja lubię morze ;) Ale blisko mam do Janowa Podlaskiego, więc często tam jeździmy na wycieczki. Jest tam super spa, więc to mi do szczęścia wystarczy :D
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Ula87 » 8 wrz 2019, o 14:26

Hadassa napisał(a):Zdecydowanie góry ;) Uwielbiam chodzić po górach i wolę aktywny wypoczynek niż leżenie plackiem ;)



Od tego trzeba zacząć zależy jak lubimy spędzać czas.

Ula87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 14:20

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez minka18 » 14 paź 2019, o 18:08

Jeśli chodzi o polskie morze to bardzo oczarowało nas Pobierowo. Okolica ta jest bardzo miła, z kolei jej klimat robi przeogromne wrażenie. Właściwym pomysłem jest również dobór odpowiedniego miejsca na nocleg. My wybraliśmy apartamenty Villa Ula villaula.ta.pl/ , które doskonale wpłynęły na jakość naszego wyjazdu.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Xyveria » 15 paź 2019, o 12:36

Najlepiej morze + góry <3
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez ola.makowska » 18 sie 2020, o 12:56

Dla mnie zdecydowanie góry. Jestem ich fanką o każdej porze roku. Piękne widoki, świeże powietrze - no czego chcieć więcej. Staram się jednak wybierać mniejsze miejscowości, w których mogę odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Moim ulubionym miejscem jest Hotel Klimek SPA w Muszynie - byłam tam już trzy razy i wybieram się kolejny. Moc relaksu w SPA czy Aquaparku, pyszne jedzenie i dobra lokalizacja to wszystko, czego potrzebuję.
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez AKrol » 14 wrz 2020, o 07:00

Morze - dla nas zawsze Bałtyk to najlepsza opcja na wczasy, a przy tym co się teraz dzieje na świecie, to już nie wyobrażam sobie, gdzie indziej wczasów. W tym roku byliśmy w Rewalu na wczasach. Wynajęliśmy tam domek, który poleciła nam znajoma z pracy, w ośrodku Adamówka - przy ulicy Lipowej - czyli w cichym spokojnym miejscu, ale blisko morza. Zarówno my, jak i dzieciaki, wypoczęliśmy i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Rewal jest urokliwy, a ośrodek, który wybraliśmy zapewniał nam komfortowy wypoczynek w bezpiecznych warunkach. Domków jest w ośrodku tylko 8, odpowiedni od siebie oddalone, zachowany jest reżim sanitarny, a równocześnie panuje miła atmosfera.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez stasiek729 » 29 wrz 2020, o 09:20

Zdecydowanie góry. Ja uwielbiam góry, widok gór i wspinaczki po górach. Niedługo chcę zdobyć szczyt Rysy. Kilka szczytów mam już na swoim koncie.

stasiek729
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2020, o 09:18

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez wladeek374 » 3 gru 2020, o 18:14

Zdecydowanie góry. Uwielbiam górskie widoki, chociaż nie mam kondycji do chodzenia po górach. Najbardziej lubię Zakopane, zawsze wracam nad Morskie Oko.

wladeek374
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2020, o 18:11

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Ona1988 » 16 lut 2021, o 21:47

a może kaszuby?? Jadąc np nad morze można też zatrzymać się właśnie na Kaszubach i poznać ten rejon Polski. Ja w tamtym roku tak właśnie zrobiłam. Zatrzymaliśmy się we Wdzydzach Tucholskich (wiem trudna nazwa ale trafiliśmy tam z polecenia znajomych) Zatrzymaliśmy się na 3 dni w Pensjonacie Mięta i Woda. Zwiedziliśmy okolice i ruszyliśmy dalej nad morze.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez miro4443r » 18 maja 2021, o 07:15

Ja chyba w tym roku pojadę w góry. W górach zawsze odpoczywam od życia.

miro4443r
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 07:14

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Laraka » 16 lis 2021, o 13:53

My zazwyczaj wybieramy morze i jeśli też lubicie wypoczynek nad Bałtykiem to mogę wam polecić dobry hotel w Ustroniu Morskim. Jest to Hotel Skal - idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, bo hotel oferuje wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi. Hotel ma bogatą bazę spa & wellness, gdzie można skorzystać z różnego typu zabiegów - relaksacyjnych, upiększających itp. Jest świetniepołożony, 150 m od morze, idealnie miejsce by prawdziwie wypocząć.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Darooo454 » 7 gru 2021, o 11:39

mazury ;)
Darooo454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 gru 2021, o 11:12

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Laraka » 16 gru 2021, o 13:08

My zdecydowanie wybieramy Bałtyk. Jeździmy tam praktycznie co roku i zawsze dobrze spędzamy czas. W tym roku, już we wrześniu byliśmy na spóźnionym urlopie w Ustroniu Morskim w Hotelu Skal - i pobyt wspominamy bardzo dobrze. Świetny hotel, elegancki, z wygodnymi pokojami, przyjazny rodzinom z dziećmi. Świetna lokalizacja - 150 m od morza, przemiła, profesjonalna obsługa. Na pewno jeszcze tam się wybierzemy nieraz.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez dominika10 » 16 gru 2021, o 15:16

Ja nie muszę wybierać pomiędzy morzem a górami, bo jadę z biurem konsorcjum.pl na wycieczkę Mozaika Gruzji.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez paatka23 » 30 gru 2021, o 13:22

Ja uwielbiam poznawać nowe kraje, więc jeżdżę i w morze i w góry, ale za granicę z biurem Itaka. Dzięki ich atrakcyjnym ofertom zwiedziłam już wiele krajów.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Jafra » 25 sie 2022, o 15:05

My zdecydowanie Mazury. W tym roku byliśmy w Mrągowie w Hotelu Resort Spa https://mragoworesort.pl/. Genialne miejsce na wypoczynek. Hotel piękny, elegancki posiada szeroką ofertę z zakresu odnowy biologicznej i zabiegów relaksacyjnych. Znajdują się w nim gabinety masażu, sauny, jacuzzi, komora hiperbaryczna, baseny mineralne. Do tego fantastyczna przyroda. Hotel położony tuż nad brzegiem jeziora Czos. Można się tam wspaniale zrelaksować i wypocząć.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez rogatka » 10 lis 2022, o 13:24

Chyba jednak wybiorę Mazury. Lubię spokój, lasy, jeziora, lubię żeglować, łowić ryby. Ja tam po prostu wypoczywam. Zwykle na kilka nocy zatrzymujemy się w Hoteliku Szczęsne, bo nie jest drogo, a komfortowo i można dobrze zjeść.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez waters.nola » 24 lis 2022, o 20:37

Czy byliście w Giżycku? Panują tu doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, ale można oddać się także relaksującym rejsom jachtami motorowymi. To idealnie miejsce również dla rodzin, jak i miłośników natury.

Avatar użytkownika
waters.nola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lis 2022, o 20:34
Lokalizacja: Giżycko

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Abram » 3 lip 2023, o 08:46

Istnieją takie ośrodki jak Ośrodek Wypoczynkowy Folkusz, gdzie można spędzić czas w okolicach Nowego Sączu, niski Beskid, mniej turystów, a jednocześnie dobre miejsce na organizację wyjazdu dla grup sportowych, które będą w treningu. Na stronie ośrodka https://folusz.eu/ więcej informacji o dostępnej ofercie.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 132
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]