Starania o dzidziusia ;)

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez weronikalewandowska3 » 2 cze 2018, o 13:15

Madelajnaaa, a jak wyglada ten proces dofinansowania? Duzo papierków?
weronikalewandowska3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 21:53

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Hadassa » 12 cze 2018, o 23:29

mnie chyba znów czekają badania i monitoring :(

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Legumina » 28 lip 2020, o 02:09

Na dofinansowanie to jest szansa prawie na końcu drogi. Większość badań, leczenie i diagnostyka robisz na własny koszt. Invitro robi się gdy wszystkie inne sposoby zawiodą. Warto zacząć od banalnych rzeczy, czyli zdrowego stylu życia i zmniejszenia stresu, do tego dobre suplementy i to najczęściej wystarczy. Dodam, że nie wystarczy, żebyś tylko Ty o siebie zadbała. Oboje jesteście równo ważni. Jest np. taki bardzo dobry suplement dla mężczyzn - SUPRAMEN , który w 3 miesięcznej kuracji poprawia sprawność męskiego nasienia. Dopiero potem następne kroki.
Legumina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 03:10

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Lussy34 » 28 kwi 2021, o 23:16

Jeśli w staraniach o dzidziusia napotykacie problemy, chciałam bardzo wam zarekomendować cudowne miejsce, w którym pomagają diagnozować przyczyny niepłodności i równiez później tę niepłodność leczyć. To https://klinikanieplodnosci.pl/zdiagnoz ... -leczenie/ - klinika, w której poznacie wspaniałaych, oddanych swojej pracy ludzi, dla których dobro pacjentek jest najważniejsze! Gorąco polecam każdemu, kto chce, a nie może zajść w ciążę.
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Dorcia » 10 cze 2021, o 13:44

Witajcie kobietki, mam takie pytania, po jakim czasie udało Wam się zajść w ciąże ?
Dorcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 22:53

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Princess85 » 11 cze 2021, o 12:24

My jakoś specjalnie nie staraliśmy się, ale też nie uważaliśmy za bardzo :D myślę, że jakoś tak po pół roku nam wyszło, a przy drugim nie planowaliśmy wcale heheh
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez tania30 » 14 cze 2021, o 11:57

My staraliśmy się naturalnie 2 lata a potem się zaczeły się schody …. Badania.... Monitorowanie cyklu, stymulacje aż w końcu in vitro, także w sumie jakieś 5 lat …. Poproś swojego ginekolaga o skierowanie na badania podstawowe Ciebie i męża, żeby wykluczyć problemy zdrowotne, nie zwlekajcie. Mam nadzieje, że nie będziecie potrzebowac, ale jakby co to polecam klinikę europeivf w Pradzę- jedna z najlepszych klinik w Europie.
tania30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2021, o 20:08

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez anetat6 » 14 lip 2022, o 09:42

Dorcia napisał(a):Witajcie kobietki, mam takie pytania, po jakim czasie udało Wam się zajść w ciąże ?


Mi udało się drugiej klinice, w Parens :) jestem właśnie w 20 tc ;) Zeszło nam w sumie jakoś dwa lata. Czasem zmiana lekarza i kliniki to najlepsza decyzja u mnie tak było może któraś z Was też miała podobnie? :)
anetat6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 mar 2021, o 13:29

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez szczocinka » 19 gru 2022, o 15:47

To ja sie wypowiem jako osoba po przejsciach :) 4 lata staran naturalnych, rok badan zastrzykow lekow i wspomagania jakosci nasienia u meza. 3 inseminacje ( nieudane) Rok przerwy, musialam ulozyc sobie wszystko w glowie. Ostatnia szansa invitro. Dlugo szukalam odpowiedniej kliniki, znalazlam w Czechach, opinie maja dobre, znalazlam dziewczyny ktore tam byly, rozwialy moje watpliwosci itd. Zdecydowalismy sie na ostatnia probe i udalo sie. Nie wierzylam we wlasne szczescie, kazdy jeden tydzien byl odczuciem ulgi ze ciaza sie utrzymuje.
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Witalka » 27 gru 2022, o 23:37

Jejku az mam w oczach lzy na mysl ile przeszlas, jak to wspaniale ze ostatecznie sie udalo :) Co to za klinika? Moze innym przyda sie taka informacja
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez szczocinka » 28 gru 2022, o 19:25

No jak patrze na swoj skarb to nie moge uwierzyc ze sie udalo :) Klinika to Repromeda w Ostrawie
szczocinka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 20 sie 2022, o 18:51

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez Witalka » 29 gru 2022, o 23:13

Nie dziwie sie :) to zdrowka wam zycze, pozdrawiam
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez malinowatrufla » 24 lut 2023, o 08:57

Coraz czesciej sie slyszy o problemach z zajsciem w ciaze... znam pare, gdzie przyczyną było słabe nasienie , na szczescie facet zmienil totalnie tryb zycia, nawyki zywieniowe, zaczal stosowac Androman i udalo sie :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Starania o dzidziusia ;)

Postprzez marlena77 » 1 mar 2023, o 20:13

Super suplement Zarapharm NMN NAD + booster doskonały, wspomógł mi zajść w ciążę a nic nie pomagało bylismy jiz zrezygnowani. Czekamy na bobaska rozwiązanie juz za kilka dni.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]