oczyszczanie twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez agnes21 » 5 lut 2018, o 13:46

Ja używam najpierw olejku do mycia twarzy, potem żelu na bazie wody do mycia twarzy i na koniec tonik :) Wtedy wiem że moja skóra jest oczyszczona z makijaży i zanieczyszczeń ;)

agnes21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 13:44

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Hadassa » 5 lut 2018, o 14:58

Danuta8787 napisał(a):Cześć dziewczyny, czy płyn micelarny jest bezpieczny? Kiedyś stosowałam bodajże krem 3w1 Under Twenty, który strasznie mi podrażniał skórę. Co stosujecie do demakijażu? :)

Firmę Swederm znasz??
Ja używam od jakiegoś czasu i jest do dla mnie nr jeden, z tych wszystkich które stosowałam.
Nie mam po niej suchej, ściągniętej skóry. Do tego dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę.
Dokładna jego nazwa to SWEDERM® MICELLE SOLUTION. Ja ogólnie bardzo polecam.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez strumyk » 13 lut 2018, o 13:33

Marka prael ma świetną oczyszczającą piankę do twarzy HIGH EFFECTIVE CLEANSING FOAM, ale ta marka to marka luksusowa i ceny kosmetyków są bardzo wysokie. Ale kiedyś miałam możliwość testowania kremu z tej marki i powiem, że warte są swojej ceny,
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Hadassa » 19 lut 2018, o 00:01

Strumyk a coś poza ceną są warte ?? Tak bardzo ją podkreślasz....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 15:51

Ja mam bardo delikatna skórę twarzy, więc co dwa tygodnie robię peeling enzymatyczny, a na co dzień oczyszczam twarz płynem micelarnym i żelem do mycia twarzy. Co parę miesięcy chodzę też na zabiegi oczyszczania twarzy do kosmetyczki.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez joasia900 » 16 mar 2018, o 00:24

Hmm ja uważam że nie cena decyduje o kosmetyku, są tansze a znacznie lepsze czasem od tych co górują ceną z niewiadomych przyczyn. Nie patrze nigdy na cenę pod katem tego, ze co droższe to lepsze bo już sie przekonałam ze wcale tak nie jest. Uwielbiam np kosmeyki z Bielendy, nie rujnuja portfela a sa bardzo dobre, tak uwazam , przynajmniej na mnie sie sprawdzają. Co do oczyszczania - fajny płyn micelarny mają z serii Botanic Spa Rituals do suchej, zmęczonej i bez blasku z kurkumą i chia, w ogóle ta seria z Bielendy mi przypadła do gustu, bardzo dobrze wpływa na moją skóre
joasia900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 18:01

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez kamka » 29 mar 2018, o 18:20

ja mam jakiś nowy płyn micelarny z nivei i dla mnie jest jak woda, zero różnicy na cerze :/ także szukam intensywnie czegoś nowego. ale polecam piling z korundu, można kupić sam korund i dodawać do innych produktów do mycia twarzy.
kamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:40

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Dajanaa » 10 kwi 2018, o 12:38

Dla mnie ogólnie kosmetyki z nivea są beznadziejne :/

Chcesz wymienić swoje meble i szukasz czegoś oryginalnego? Sprawdź meble Jupiter.
Dajanaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 12:34

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez olululo » 23 kwi 2018, o 16:46

Moja skóra jest mega wrażliwa, i muszę stosować dermokosmetyki. Tylko one nie podrażniają mi twarzy. Od dłuższego czasu stosuję emulsję micelarną Cetaphil EM Do mycia, ktora nie dość, że pięknie i delikatnie nawilża to jeszzzcze oczyszcza moja twarz. Nie zawiera ani mydła, ani innych sztuczności.
olululo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 16:41

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Sylwuśka123 » 24 kwi 2018, o 13:25

Fajnie działają peelingi medyczne, coś na wzór zwykłego peelingu, ale o zdecydowanie mocniejszym działaniu :) Ja miałam delikatne przebarwienia i nawet z tym sobie poradzili w Mojej Estetyce z Rzeszowa z ulicy Litewskiej 4/5 także też możesz spróbować :)

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez majkusia » 2 cze 2018, o 18:55

olululo dobrze mowi.. ta emulsja jest super, ja jeszcze uzywam dodatkowo do niej cetaphil md dermoprotektor to taki balsam nawilzajacy.. skora jest po nim miekka i gladka, ladnie naturalnie pachnie i nadaje sie do cery zwyklej jaka i problematycznej
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez PeggySue » 3 cze 2018, o 20:07

ja również nie uważam, ze kosmetyk musi byc drogi, zeby działac..ja oczyszczanie zaczynam od peelingu gruboziarnistego, bielendy - niedrogi, dobry, potem zel do mycia twarzy loreal - tez nie jakis za miliony i na koniec olejek wielofunkcyjny annabelle stay pure tez niedrogi, bo starcza na długo, powiem szczerze, ze sprawdzone przeze mnie w 100% raz na tydzien wystarczy, a tak to tylko zel i plyn miceralny
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Mattlips33 » 24 lip 2018, o 10:09

Próbowałyście maski z węglem aktywnym?super oczyszcza skórę,mogę polecić ciekawy artykuł który ostatnio znalazłam
Mattlips33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 14:08

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Hadassa » 24 lip 2018, o 23:13

Polecić może i możesz, byle byś linku nie wkleiła ;)

Natomiast fakt obecnie jest masa różnych wersji masek z węglem aktywnym

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Mirabelka02 » 26 lip 2018, o 01:50

moją buzię najlepiej oczyszcza szare mydło :) raz w tygodniu również stosuje peeling drobnoziarnisty Under Twenty
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez pączkuszka » 4 kwi 2019, o 10:13

Słyszałam ostatnio, że istnieje coś takiego jak pianka sodowa do mycia twarzy. Ona pewnie strasznie wysusza twarz, nie?

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” – Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”
Avatar użytkownika
pączkuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 kwi 2019, o 09:54
Lokalizacja: Tczew

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Julitka034 » 9 kwi 2019, o 09:39

Mi kosmetolog po komputerowej analizie skóry twarzy zalecił oczyszczanie wodorowe. Pierwszy raz będę miała taki zabieg, czego mogę się spodziewać?

Są po tym efekty?
Julitka034
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 17:10

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Maroko Sklep » 10 maja 2019, o 17:47

Polecam wodę różaną, czyli hydrolat, który powstał w procesie otrzymywania olejku eterycznego, z róży damasceńskiej. Może być stosowana jako tonik lub mgiełka odświeżająca. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i regeneruje naskórek.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez agnes2121 » 13 maja 2019, o 19:34

Najpierw olejek a później żel do mycia twarzy :)

agnes2121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2018, o 10:44

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez guszek_87 » 5 cze 2019, o 15:19

Świetne są żele miceralne od Bielendy z serii Fresh Juice, najlepszy chyba jest ten z pomarańczą. Jest nawilżający, ma fajną lekką formułę i ekstra pachnie. Nawilżenie jest odczuwalne a skóra nie dość, że czysta to jeszcze jest mięciutka <3
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Sallomka » 7 cze 2019, o 12:44

ja sobie oczyszczam twarz ostatnio zieloną glinką z hydrolatem, a tak poza tym to lepiej chyba brać peelingi enzymatyczne na twarz, a na ciało to zazwyczaj stosuje peeling mechaniczny z fusów kawy :)
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Janinka » 23 wrz 2019, o 18:40

Jako, że jestem posiadaczką cery suchej i wrażliwej do oczyszczania twarzy używam pianki do mycia twarzy marki NovaClar, która oprócz tego, ze skutecznie oczyszcza cerę, pozostawia ją gładką i nawilżoną, bez uczucia szorstkości czy ściągnięcia. Plusem jest, to że pianka nie zawiera mydła, zawiera za to organiczny olej konopny, które ma silne właściwości natłuszczające.
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez minka18 » 26 wrz 2019, o 18:16

Zabiegi oczyszczające i rewitalizujące skórę miałam wykonywane w Salonie Kosmetycznym Maestria maestriaklinikaurody . com w Szczecinie. Powiem Wam, że bardzo potrzebowałam tego typu odświeżenia a do tego poczułam się znów młodo! Oczekiwania w zupełności spełnione. :)
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez Katie_38 » 7 paź 2019, o 10:48

Ja wolę takie delikatniejsze sposoby. JEdnak oczyszczanie w salonie to dość duży koszt. Wypracowałam u siebie super metodę. Maseczki peel off mega dobrze oczyszczają cerę. Kiedy robimy je regularnie efekty są świetne :) Przynajmniej u mnie to się bardzo dobrze sprawdza. Moja ulubiona ostatnio to maseczka peel-off od Bielendy z wodą bambusową i zielonym kawiorem w zielonym opakowaniu ;) Dodatkowym jej plusem jest to, że nie jest jednorazowa a wystarczy na kilka użyć. JEst w tubce a nie w listku.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: oczyszczanie twarzy

Postprzez MartaMM » 10 paź 2019, o 15:05

U mnie świetnie sprawdza się płyn micelarny hydrain 3 z dermedica. Ładnie oczyszcza skórę, nie podrażnia, nie zatyka porów a przy tym zostawia uczucie świeżości i czystości;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]