Stylizacja paznokci - szkolenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 6 lis 2013, o 08:34

Ewentualnie puszczają pracownika na zawodowe szkolenie do new nails i to wystarczy ;-)
Całkowicie bez kosztów to nie da się zapewnić pracownika, bo nawet ten z doświadczeniem będzie miał pewne braki.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Misiek » 8 lis 2013, o 09:54

No w sumie kierunek sensowny - wystarczy wysłać gościa na szkolenie zawodowe. Ale kurde... nawet wtedy nie ma pewności czy on po tym szkoleniu będzie sensownym pracownikiem.
Jeśli kogoś stać na zatrudnianie pracowników po znajomości to proszę bardzo. Ja na pewno bym tego nie zrobiła.
Misiek
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 12 lis 2013, o 08:34

Kręcimy się wkoło tej samej głupoty. Nawet jeśli zatrudniasz kogoś z doświadczeniem to nie masz pojęcia czy to będzie dobry pracownik, rozumiesz? Bo to co pokazuje na rozmowie, w pierwszych dniach pracy niewiele musi mieć wspólnego z tym, co będzie się działo dalej!
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez alicjawu » 15 lis 2013, o 12:03

Myślę, że jak ktoś jest dobry, to nawet jak ma konkurencję, to się przebije. Oczywiście musi być aktywny i przedsiębiorczy, ale jak coś się lubi robić, to nie ma z tym problemu. Uważam, że to się tyczy każdej branży. Nie tylko kosmetycznej.

alicjawu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:54

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 29 lip 2014, o 15:20

No to prawda - pierwsze szkolenie miałam z polecenia, później już sama poleciałam. A przyznam, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć szkolenie, któremu można zaufać. Różne rzeczy się niestety dzieją.
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez apollo » 23 sty 2015, o 08:35

Ale stary temat ;-) UP nadal mają te dofinansowania? Na jakiej zasadzie oni przyznają te środki? Każdy to dostanie na wniosek, czy jak?
apollo
 

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez karetia » 10 gru 2015, o 08:14

Przerabiałam w Warszawie zawodowe szkolenie z tego zakresu i potwierdzam, ze opierając się na samym szkoleniu, na spokojnie można zdobyć prace w zawodzie. Kwestia zaangażowania i porządnego szkolenia.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Krystysia » 5 kwi 2016, o 12:47

New Nails organizuje superaśne kursy zawodowe, i takie do domowego użytku
Krystysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 14:07

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez karetia » 6 kwi 2016, o 07:33

Napisz konkretnie co masz na myśli ;-) Ja jestem po zawodowych u nich - wiem jaki mają poziom.
Jeden z niewielu przykładów pokazujących, że samymi szkoleniami można bez większych problemów dojść do zawodu.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez pyśka » 19 cze 2016, o 22:43

ile kosztują i trwają takie kursy? Lubię "dłubać" sobie w paznokciach i dobrze mi to wychodzi jednak jestem samoukiem :)
pyśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:17

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez karetia » 22 lip 2016, o 07:29

Zawodowe to zazwyczaj koło kilku tysięcy. Ale takie szkolenie jest warte tych pieniędzy, bo przerabiasz wszystkie tematy, jakie są potrzebne w pracy. Tak to wyglądało u mnie, wiem ile dzięki temu zrobiłam - i to jest np. łatwiejsza droga niż choćby przez studia.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez karetia » 22 sie 2017, o 07:18

Wszystkiego nauczycie się przez Beauty lux - tam wam wszystko zrobią i opanujecie temat.
Nie ma co ukrywać, że zorganizowanie tego wszystkiego wymaga czasu, ale dzięki zaangażowanej nauce wyciągniecie z tego maxa możliwości.
Wejście na konkretny poziom musi trwać, ale dopiero doskonała kosmetyczka nie będzie mieć problemów z zainteresowaniem swoją pracą.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez hana » 26 sie 2017, o 00:38

Na rynku jest dużo firm które przeszkolą ze stylizacji paznokci :), jeżeli chodzi o stylizacje hybrydami to wybierałabym szkolenia u producentów lub dystrybutorów hybryd np akademia semilac lub ekert nails academy
hana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lip 2017, o 01:57

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez karetia » 31 paź 2017, o 08:25

Jest ich bardzo dużo, ale jeśli robić szkolenie to już w takim miejscu, gdzie faktycznie nauczą zawodu i nie stracisz czasu.
Moim zdaniem to jedyne sensowne rozwiązanie. Zresztą - pracuję jako kosmetyczka jakiś czas, wiem jakie znaczenie ma konkretna i praktyczna nauka.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez ketma » 27 lut 2018, o 11:50

To akurat prawda - dobre szkolenie zawodowe jest najszybszą formą zdobycia zawodu, ale trzeba trenować.
Z tym, że tutaj przerabia się w krótkim czasie naprawdę szeroki materiał, tak więc nie jest powiedziane, że każdy musi sobie dać radę.
Ale przy odpowiednim zaangażowaniu po kilku tygodniach szkolenia macie przygotowanie do pracy.
Jak dla mnie - po prostu warto.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez MariaB » 19 mar 2018, o 11:49

Ja również pracuję jako kosmetyczka i nie wyobrażam sobie rezygnacji z regularnego uczestnictwa w szkoleniach. W naszym zawodzie to podstawa.
MariaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez ketma » 22 maja 2018, o 10:46

Tym bardziej, że jednak w tej branży ciągle pojawiają się jakieś nowości, zachodzą pewne zmiany i po prostu w dużym skrócie sytuacja nieustannie się zmienia ;-) Jakieś jedno szkolenie to podstawa, a zdarza się, że trzeba ogarnąć kilka, żeby być na bieżąco z wymaganiami klientek ;-)
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez aleksandra » 5 cze 2018, o 11:10

Ja zaczęłam swoją przygodę ze stylizacją paznokci kiedy kupiłam LINK - idzie mi całkiem dobrze, ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi, chyba skuszę się na jakieś szkolenie, żeby wejść poziom wyżej :)
aleksandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2018, o 10:59

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez ketma » 3 paź 2018, o 08:09

Idź do Beauty Lux - tam faktycznie przygotowują do zawodu.
Nie stracisz czasu, a przeciwnie - wiele z tego wyciągniesz.
Pewnie jednak, że wejście na odpowiedni poziom, to nie jest hop siup. Musisz mocno popracować nad swoimi umiejętnościami.
Tam są małe grupy, porządne kosmetyki - na pewno dacie radę.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez ketma » 23 paź 2018, o 08:02

Beauty Lux - wystarczy.
Pracuję w tym zawodzie dosyć długo, wiem, jak to wygląda i jakie ma znaczenie.
Zostanie kosmetyczką to nie jest moment, to wszystko trwa.
Jeśli chcecie wejść w tematy kosmetyczne, to po prostu solidnie popracujcie.
Nie ma lepszej drogi niż właśnie poprzez szkolenia.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez magicznanatura » 3 kwi 2019, o 17:47

ketma napisał(a):Beauty Lux - wystarczy.
Pracuję w tym zawodzie dosyć długo, wiem, jak to wygląda i jakie ma znaczenie.
Zostanie kosmetyczką to nie jest moment, to wszystko trwa.
Jeśli chcecie wejść w tematy kosmetyczne, to po prostu solidnie popracujcie.
Nie ma lepszej drogi niż właśnie poprzez szkolenia.


Potwierdzam, Beauty Lux przeprowadza najlepsze szkolenia w branży kosmetycznej. Ich szkolenia dają nie tylko umiejętności ale też odpowiednie uprawnienia, które są respektowane nie tylko w Polsce, ale na terenie całej EU.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez limonka23 » 18 kwi 2019, o 12:12

Ja szkoliłam się w Żaku i pamiętam, że wiele się nauczyłam na tym kursie. Dużo rzeczy nie wiedziałam i robiłam żle co tylko wydłużało mi czas pracy. Z czystym sumieniem moge polecić. Nawet macie link: SPAM

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:55 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
limonka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 13:54

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez yoki000 » 7 cze 2019, o 22:57

Najlepsze szkolenie jakie do tej pory odbywałam miało miejsce w Szczecinie. Instruktorem była Paulina Rąpała-Piórkowska. Będę polecała każdemu z tego względu, że nigdy wcześniej nie poznałam tylu ważnych i istotnych informacji. Mam nadzieję, że zmieni to odrobinę moje prace.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50

Re: Stylizacja paznokci - szkolenia

Postprzez Beata111 » 9 cze 2019, o 22:05

Ja robiłam w krakowie, ale już nazwy szkoły nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Beata111
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:21
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Lageffr03