Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez escandelle » 12 sty 2018, o 16:38

Hej! Razem z mężem staramy się o dziecko, pierwszy cykl starań za nami. Okres spóźnia mi się jeden dzień. Ostatnią miesiączkę miałam 12.12.2017. Moje cykle są regularne i trwają 28-30 dni.W 29 dc zauważyłam śluz z różowym zabarwieniem. Wczoraj zrobiłam test i zobaczyłam jedną kreskę, więc zostawiłam test w łazience i poszłam. Wróciłam po jakiś 40 minutach i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam drugą bladą kreskę. Nie wiem po jakim czasie się pojawiła, bo zrobiłam test, zobaczyłam jedną krechę i poszłam, a czytałam że test po dłuższym czasie jest nieważny. (Chociaż sytuacje z drugą kreską nawet po czasie miałam pierwszy raz,a trochę testów w życiu zrobiłam :D ) Dziś mam 32 dzień cyklu i od dwóch dni delikatne brudzenie na brązowo i odczuwałam dyskomfort piersi - a te nigdy mnie nie bolą przed miesiączką. Nie mam objawów okresowych, z reguły bardzo boli mnie brzuch, kości i kręgosłup z tyłu. Zamiast tego przed spodziewaną miesiączką miałam nasilone i o wiele bardziej ciężkie niż zawsze objawy pms : drażliwość, hustawkę nastrojów w takim stopniu, że myślałam, że zabije mojego mężą :) Rano zauważyłam na papierze niewielką ilość świeżej krwi, ale w dalszym ciągu nie czuje się na okres, po południu miałam krwawienie. Nie wiem sama, co mam myśleć. Nie chcę się nakręcać. Co o tym myślicie? Będę robić jeszcze test jutro, ale obawiam się, że znowu wyjdzie negatywny..
escandelle
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 21:40

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Fmama » 1 kwi 2018, o 22:30

Bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży!

W życiu są chwile te szczęśliwe, smutne, ale i Intymne wszystko zależy od naszego wyboru :) :angrywife :cooking :knitting :happy
Fmama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2018, o 22:26
Lokalizacja: Polska

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2018, o 09:48

Escandele po takim czasie nie ma co patrzec na test. Już lepiej powtórzyć...
Ale w sumie jak teraz sytuacja ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Angelika221 » 24 maja 2018, o 19:05

Podczas stosunku bez zabezpieczenia zawsze można zajść w ciążę. Zrób test beta hcg a jeśli szukasz dobrego ginekologa polecam LINK
Angelika221
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 19:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez monika_lzy » 29 maja 2018, o 19:58

Stosunek przerywany, bez prezerwatywy i dodatkowego zabezpieczenia w postaci np. tabletek daje zawsze ryzyko. Prezerwatywa też nie jest pewnikiem. Upewnij się odwiedzając ginekologa, koniecznie!

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez weteran » 30 maja 2018, o 16:37

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...

Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.
weteran
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 maja 2018, o 20:34

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ellena » 2 cze 2018, o 12:49

Jeżeli się nie zabezpieczałaś,to możliwe że jesteś w ciązy. Ja też miałam czasem takie przeżycia ;-) I dosyć mocno mnie stresowały.A że nie chcę na razie zachodzić w ciążę,to od pewnego czasu stosuję belarę. Mam spokój psychiczny co dla mnie jest ogromnie ważne ,ponadto miesiączki mi się wyregulowały.Radzę ci zrób jeszcze raz test,może taki z krwi jest 100% pewny.A jak nie będziesz to po prostu zacznij się zabezpieczać ;-)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Isia516 » 6 cze 2018, o 08:52

Stosunem przerywany to żadna metoda antykoncepcji.
Isia516
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:20

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ankaa99 » 11 cze 2018, o 14:48

Możesz być w ciąży :)
Ankaa99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 cze 2018, o 14:41

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Szczep » 26 cze 2018, o 14:00

Dzięki wielkie za wszelkie porady. Z całą pewnością będą one dla mnie pomocne ;)

Te wszystkie słowa- zło, złośliwość- nie miały dla natury żadnego znaczenia. Zło było wynalazkiem człowieka.
Szczep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2018, o 15:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez monika_lzy » 1 lip 2018, o 12:21

I jak, byłaś u lekarza, daj znać.

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Ciąża

Postprzez Malinkowo » 25 lip 2018, o 15:27

Witam dziewczyny. Piszę z mała poradą. A więc staram się o dziecko aktualnie od roku jestem za granicą miałam troszkę rozregulowany okres ale unormował mi się. W tym miesiacu miałam dni płodne i wraz z partneren kochaliśmy się bez zabezpieczenia nawet w ten dzień kiedy miałam najwiecej szans na zapłodnienie partner skończył we mnie. Gdzieś dwa tygodnie przed miesiączką bardzo dziwnie bolał mnie brzuch i to było bardzo częste miałam również dość obfity śluz Miesiączkę miałam dostać 3 dni temu ale nie dostałam. Bardzo często boli mnie brzuch i czuję się tak jak bym już miała ten okres moje piersi też są nabrzmiałe i bolące. Teraz śluz mam lekko biały ale nie jest go dużo. Wiem że każda kobieta jest inna i ma inne objawy ale czy wy byłyście w takim przypadku? AAA test robiłam kilka dni temu ale wyszedł negatywny. Jestem zdrowa ponieważ robiłam badania.
Malinkowo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2018, o 15:19

Re: Ciąża

Postprzez Jamelia » 25 lip 2018, o 15:51

Mnie w tej ciąży też bolało jak na okres, piersi brzuch i w krzyżu... :baby
Odczekaj jeszcze z tydzień i powtórz test ;-)

Temat przenosze do wątku CZY MOGE BYC W CIAZY.. jest powyżej

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 26 lip 2018, o 21:48

Faktycznie każda z nas jest inna i inaczej przechodzi każdą ciążę...
Ogólnie to najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki zrobić test...
Kilka dni spóźniony okres to jeszcze mało.... Ale trzymam kciuki

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez magda-kramarz » 29 lip 2018, o 19:24

Malinkowo, to że test wyszedł negatywny jeszcze nic nie oznacza. Najlepiej pójdź do ginekologa.

Zobacz skuteczny sposób na powiększenie piersi :)
http://bit.ly/powiekszenie-piersi

Aby dostać się na stronę musisz odczekać 5 sekund i kliknąć "Skip ad" w prawym górnym rogu.
magda-kramarz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 lip 2018, o 19:04

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Bogusia1959 » 26 wrz 2018, o 21:10

ona18 napisał(a):Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/


Moim zdaniem opartym na tym, co przeczytałam z odpowiedzi Pani doktor ryzyko jest naprawdę niewielkie. Jeśli jednak planujesz współżyć ze swoim chłopakiem regularnie, musicie wspólnie podjąć decyzję o wyborze odpowiednich środków antykoncepcyjnych. Gdybyś chciała zagłębić swoją wiedzę w tym temacie, to wstawię Ci tutaj link do posta. Oczywiście do niczego Cię nie namawiam, jak będziesz miała chwilę wolnego czasu to na spokojnie możesz sobie poczytać :) SPAM

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:28 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Mini<3 » 1 lis 2018, o 01:10

Hej Panie i dziewczyny, mam pytanko. Kochałam się moim chłopakiem bez prezerwatywy, a aktualnie jestem na tabletkach. Ostatnio mam od kilku dni dziwne uczucie w brzuchu, takie jak gdybym zbyt dużo wypiła. Oprócz tego żadnych innych objawów. Czy mam się bać??? :o
Mini<3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lis 2018, o 01:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Pp2974 » 3 lis 2018, o 00:17

ona18 napisał(a):Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/

Tak jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę
Pp2974
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2018, o 00:15

Re: Ciąża ?? Pomóżcie !!

Postprzez Pp2974 » 3 lis 2018, o 00:22

Luśka napisał(a):
Nieszczęśliwa napisał(a):Dziwna wydzielina z pochwy, na senność, osłabienie, obżarcie przed snem, czy to może oznaczać ciąże ??? Mam nadzieje że nie, bo nie chciałabym już zostać matką :(

sprawdź swój poziom hormonów, bo objawy są typowe dla niedoczynności tarczycy...albo osłabienie jesienne :)

Hormony ci buzuja
Pp2974
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2018, o 00:15

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez BlueLagoona » 3 lis 2018, o 00:38

Mini<3 napisał(a):Hej Panie i dziewczyny, mam pytanko. Kochałam się moim chłopakiem bez prezerwatywy, a aktualnie jestem na tabletkach. Ostatnio mam od kilku dni dziwne uczucie w brzuchu, takie jak gdybym zbyt dużo wypiła. Oprócz tego żadnych innych objawów. Czy mam się bać??? :o

Hej :) ..no jak jesteś na tabletkach to raczej nie. Chyba po to się je bierze między innymi, żeby móc zrezygnować np. z gumek :P ..Oczywiście, prócz "wstrzemięźliwości" żadna metoda nie daje 100 % ...ale jeżeli prócz dziwnego uczucia w brzuchu nie masz innych objawów, stosując tabletki antykoncepcyjne nie powinnaś być w ciąży. :kwiatek
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Mini<3 » 3 lis 2018, o 23:33

BlueLagoona napisał(a):
Mini<3 napisał(a):Hej Panie i dziewczyny, mam pytanko. Kochałam się moim chłopakiem bez prezerwatywy, a aktualnie jestem na tabletkach. Ostatnio mam od kilku dni dziwne uczucie w brzuchu, takie jak gdybym zbyt dużo wypiła. Oprócz tego żadnych innych objawów. Czy mam się bać??? :o

Hej :) ..no jak jesteś na tabletkach to raczej nie. Chyba po to się je bierze między innymi, żeby móc zrezygnować np. z gumek :P ..Oczywiście, prócz "wstrzemięźliwości" żadna metoda nie daje 100 % ...ale jeżeli prócz dziwnego uczucia w brzuchu nie masz innych objawów, stosując tabletki antykoncepcyjne nie powinnaś być w ciąży. :kwiatek

A czy jeżeli mi się odbija i mam gazy to coś zmienia?
Mini<3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lis 2018, o 01:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jamelia » 4 lis 2018, o 21:42

Możesz mieć niestrawność, przeciez na dole brzucha masz jeszcze jelita oprócz macicy ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez BlueLagoona » 5 lis 2018, o 21:22

[...
A czy jeżeli mi się odbija i mam gazy to coś zmienia?[/quote]


Nie, nie zmienia :) . Ale jeżeli tak Cię te problemy gastryczne niepokoją i czujesz, że możesz być w ciąży, zrób sobie test i będziesz miała jasność :roll: .
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kokoszka88 » 15 lis 2018, o 14:52

Ja stosuje naturalną metodę antykoncepcji. W prawdzie w przeszłości gdy byłam młoda brałam tabletki, jednak teraz swojego komputera cyklu myway nie zamieniłabym na żadna inną metodę. Swój komputer kupiłam na stronie SPAM bo tam jest najtańszy.

Ostatnio edytowano 19 lis 2018, o 20:06 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kokoszka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 13:19

Czy to może być jednak ciąża ?

Postprzez OliwkAaa3 » 21 gru 2018, o 16:30

:P Witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
OliwkAaa3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 gru 2018, o 16:23
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]