Prosze pomóżcie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Prosze pomóżcie

Postprzez kamakoma » 10 sty 2011, o 21:19

Mam dylemat. Razem z moim chłopakiem planujemy wakacje, on jest strasznym wielbicielem sztuki japońskiej, ćwiczy karate czyta książki o Japonii, uczy sie nawet ich języka itd...ja uwielbiam leniuchowanie, ciepłe morze i słodkie drinki... jesli wyjedziemy do Japonii to będzie to nasz jedyny wyjazd w tym roku a moze nawet i w przyszłym, nie ukrywam ze miałabym ochote troche powypoczywać w tym roku i chciałabym zobaczyć Barcelonę, poopalać sie na greckiej Krecie czy może wyskoczyc na weekend do Francji na co starczy nam jesli nie pojedziemy do Japonii z drugiej strony dla Pawła to podróz życia, z której jesli ja zechcę zrezygnuje.. za każdą wypowiedź dziekuję ...
kamakoma
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez Justynka108 » 11 sty 2011, o 10:47

O! Kurczę! Ale problem! Zastanawiam się przy okazji ile kobiet przeglądających to forum chciałoby mieć takie dylematy...
Pewnie wszystkie, które postanowiły nie komentować tego wątku. Sama nie wiem, co mnie skusiło.
Z mojej strony życzę powodzenia.
Justynka108
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez justyna1981 » 11 sty 2011, o 14:07

Ja chyba nie chciałbym mieć takiego problemu jak Ty bo po z jednej strony kochany facet, kraj samurajów, sake itp z drugiej co ? Zastanów się a jeśli chcesz to chętnie pojadę z Twoim mężczyzna do tej Japonii a zafunduje Ci dwie wycieczki do Grecji z moim kotem co ?
justyna1981
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez kamakoma » 7 lut 2011, o 12:12

;) Jade do Japonii juz poprostu nie moge sie doczekać, ktoś moze wie co trzeba zrobic zeby tam wyjechać ? jaka tam jest pogoda, waluta ? jestem strasznie podekscytowana ;)
kamakoma
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez Cara » 7 lut 2011, o 12:55

Justynka108 napisał(a):O! Kurczę! Ale problem! Zastanawiam się przy okazji ile kobiet przeglądających to forum chciałoby mieć takie dylematy...
Pewnie wszystkie, które postanowiły nie komentować tego wątku. Sama nie wiem, co mnie skusiło.
Z mojej strony życzę powodzenia.


Haha, dokładnie to samo sobie pomyślałam czytając tego posta. Tym bardzij, że w Japonii przecież też możesz wypocząc....
Cara
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez kamakoma » 8 lut 2011, o 23:48

No nie do końca wypocznę bo Paweł bedzie mnie ciągał po różnych budowlach, opowiadał o każdej z nich dziwne opowieśći uwierzcie mi wiem co mówie. On jest zapaleńcem jeśli chodzi o Japonię to nie taki zwykły turysta, jestem pewna ze przez te trzy tygodnie nawet przez sekunde nie spoczniemy bo jeszcze będzie cos do zobaczenia, zwiedzenia. Ale dla mojego samuraja wszystko ;) juz postanowione ... przykro mi że temat wydał wam sie trywialny ale potrzebowałam może własnie takiego bodźca, słowa dwóch ... dziekuję
kamakoma
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez Cara » 9 lut 2011, o 12:02

kamakoma napisał(a):przykro mi że temat wydał wam sie trywialny ale potrzebowałam może własnie takiego bodźca, słowa dwóch ... dziekuję


Nie trywialny, tylko taki troszkę oderwany od rzeczywistości... Bo większość z Nas nie może pozwolić sobie na tygodniowy wyjazd poza miasto w wakacje, a Ty piszesz o dylematach, które chciałaby mieć każda z Nas;) Miłych wakacji:)
Cara
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez fonek » 11 lut 2011, o 15:15

Jedź nad morze, polskie morze i weź kilka desek, Ty się poopalasz a chłopak w tym czasie rozwali kilka desek :) tylko nie stawiaj na nich drinków ;)
fonek
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez justyna1981 » 11 lut 2011, o 23:21

fonek napisał(a):Jedź nad morze, polskie morze i weź kilka desek, Ty się poopalasz a chłopak w tym czasie rozwali kilka desek :) tylko nie stawiaj na nich drinków ;)
no to brzmi sensownie zawsze to jakas kontr propozycja ;)
justyna1981
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez alapluska » 12 lut 2011, o 02:41

No jeśli polskie morze jest kontrpropozycją do Japonii to ja Cie nie rozumiem
alapluska
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez Celina » 24 lut 2011, o 14:04

Ja ciebie rozumiem, trudny wybór, ale wiesz Japonia też jest fajna, zupełnie inna od Hiszpanii czy Gracji ale ma swój niepowtarzalny klimat i myślę że będziesz miała z tego wyjazdu niezapomniane wspomnienia:)
Celina
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez pomcia » 24 lut 2011, o 15:43

Mam inną propozycję - niech każdy z Was jedzie w swoją wakacyjną podróż marzeń a potem wspólnie spędźcie tydzień nad naszym pięknym morzem. Będziecie mieli o czym opowiadać partnerowi.
pomcia
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez ewa » 2 mar 2011, o 23:38

Proponuje pojechać do Japonii,do krajów europy zawsze możesz skoczyć natomiast Japonii to już większa wyprawa tam jest inna kultura trudniej sie dostosować ale przygoda jest super wiem bo byłam, cieżko mi było sie zaadoptować jestem dość upartą osobą a tamte zwyczaje są konserwatywne więc to było troszkę jak pokonywanie byka, ale ludzie sympatyczni a i otoczenie przepiękne polecam nie rezygnuj z takiej propozycji. :witch
ewa
 

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez lanna » 2 maja 2018, o 17:41

Ciężki dylemat, ale moim zdaniem podróż marzeń powinna być priorytetem..

lanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 16:47

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez Madzix3o5 » 28 maja 2018, o 14:06

Fajnym pomysłem jest zaplanowanie wyjazdu na jesień, kiedy ludzi w większości destynacjach jest mniej i wtedy zaplanować wycieczkę śladami winnic, jest to bardzo fajna sprawa! Polecam trochę poczytać na ten temat tutaj: SPAM

Ostatnio edytowano 2 lip 2018, o 16:32 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Madzix3o5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prosze pomóżcie

Postprzez liśka_a » 6 cze 2018, o 09:22

Moim zdaniem facet powinien uwzględniać twoje upodobania i pomysły ;)

Świat się zmniejszył na zawsze o twą drobną postać,
I zmalał cały świat!
B. Lesman
liśka_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:55
Lokalizacja: Olsztyn
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]