Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez olakwiat95 » 12 kwi 2018, o 11:09

Różnie,w zależności od nastroju i co ta moda dyktuje ;)
olakwiat95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 14:44

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez bonn » 18 kwi 2018, o 17:53

Zależy co masz na myśli. Ja mam swoją własną i za nią podążam :)

bonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 16:28

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kingbed » 23 kwi 2018, o 15:34

staram się nie, bo moda jest taka że się co zmienia.

kingbed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 14:41

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kibadek » 1 maja 2018, o 16:49

oczywiscie ze podazam !

kibadek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2018, o 15:56

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez stylistamody » 7 maja 2018, o 09:14

Ja staram się wybierać z trendów te elementy, które do mnie pasują. Nie warto ślepo podążać za modą, ale też nie powinno się olewać tego tematu i chodzić w byle czym ;)
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez anitaw_w » 10 maja 2018, o 12:55

raczej nie. staram się mieć w miarę uniwersalne i klasyczne zestawy, które się sprawdzą niezależnie od czasu :)

anitaw_w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 12:43

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez sareneczka » 29 maja 2018, o 09:16

Czasem nie warto ślepo podążać za modą,bo niektóre te najnowsze rzeczy z jakimi mamy do czynienia są co najmniej dziwne ( oczywiście chodzi mi o ubiór). Grunt to abyśmy czuły się wygodnie i luźno,a zarazem elegancko w tym w czym chodzimy,w naszym własnym stylu. Taki styl idealnie dla mnie prezentuje Aeterie. Jest to polska marka, która zdobywa coraz większą grupę zadowolonych klientek
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez AnkaB » 14 cze 2018, o 13:21

Nie bardzo, nawet nie lubię być modna, bo nie lubię być - z wyjątkami koncertu- częscia tłumu, nie lubię by wielkie koncerny na mnie zarabiały. Wolę własny styl i indywidualizm.
AnkaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 cze 2018, o 13:18

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Nuty-zapachowe » 21 cze 2018, o 08:52

A moim zdaniem każda z nas lubi oraz każda chce być modna, to normalna kwestia. Jedyne na co trzeba uważać to aby nie podążać za tą modą ślepo tylko wybierać to co naprawdę nam się podoba oraz w czym czujemy się dobrze na co dzień, to chyba najważniejsza kwestia.
Nuty-zapachowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 08:28

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez feliks » 12 sie 2019, o 18:47

Nie podążam. Ubieram się tak, by dobrze wyglądać, a nie by wyglądać modnie.
feliks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 sie 2019, o 18:32

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez personifa » 23 sie 2019, o 14:19

nie bardzo niestety
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez wercia555 » 16 wrz 2019, o 22:01

Może nie zmieniam, co sezon, ale staram się od czasu do czasu kupić coś nowego :)
Ostatnio kupiłam sobie jeansy damskie Giselle w kolorze morskim w Cross jeans.
Jest do figury osoby szczupłej, zapięcie na zamek błyskawiczny. Są wygodne w noszeniu.
Za następną wypłatę planuję sobie kupić jakiś fajny sweterek.
Może wy macie pomysł, co by pasowało do tych spodni?
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez WhiteChocolate » 23 wrz 2019, o 14:08

Staram się, ale wszystko co nowe jest automatycznie drogie, więc raczej szukam czegoś co idzie z tą modą ale nie jest jakieś z wysokiej półki

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez jusiawarda » 24 wrz 2019, o 23:52

Staram się ubierać modnie ale jak widzę że coś mi nie pasuje to nie robię tego na siłę. Wszystko z umiarem
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez marta » 9 lut 2021, o 13:51

Lubię podpatrzeć co nowego w modzie. Jednak ślepo za nią nie podążam. Mam kilka ulubionych sklepów , które mają w ofercie to co obecnie modne, ale też nie pozbywają się starszych fasonow. Tyczy się to głównie sklepów internetowych.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez nikoll.ka » 15 lut 2021, o 13:48

Osobiście uwielbiam bawić się modą. Zwykłe zakupy w sieciówkach nie dają mi zbyt wiele radości, lubię się wyróżniać, kreować swoją modę i tworzyć niezwykłe stylizacje. Bardzo często korzystam z ofert butiku odzieżowego, gdzie znajduję modne ubrania damskie, które następnie łącze w nietuzinkowe stylizacje, dzięki dodatkom i akcesoriom. Myślę, że podążanie za modą jest istotnym elementem, warto czuć się dobrze na co dzień w swoim ciele, a moda pozwala podkreślać zalety naszej sylwetki i urody.
nikoll.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 12:29

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Allie » 16 lut 2021, o 13:22

To chyba zasługa współczesnej stylizacji, która notorycznie serwuje nam listy typu “co każda kobieta w szafie mieć powinna”. Wpycha nam się ponadczasowa klasykę i francuski szyk jako ideały kobiecego stylu, a one wygladaja naprawdę dobrze może na 10-20% społeczeństwa. Dlatego w mojej pracy koncentruję się na tym, jak pomóc kobiecie odnaleźć swój własny styl przez zrozumienie linii swojej sylwetki czy naturalnej pigmentacji, zamiast poddawać się presji trendów czy stylowych poradników. Te bluzki koszulowe, o których piszesz sa świetne dla klasycznych typów urody, a typów romantycznych czy gamine sa po prostu męczarnia. To samo z klasycznymi blezerami czy spodniami w kant. Albo mała czarna - na każdym typie urody poza zimowymi wyglada smutno, postarzajaco i przytłaczajaco. Strasznie się cieszę, że otrzasamy się jako społeczeństwo z tych “narzuceń”.

Na ten sezon chcę sobie wyłącznie kupić nowe mokasyny: https://promodels.pl/mokasyny-damskie-c ... -wygladem/
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Kaśka99 » 16 lut 2021, o 22:49

ja podążam za moda ale od czasu kiedy pracuje w domu nosze wygodne stroje i dbam również o swój wygląd polecam komplet Paula jestświetny
https://pradlo.pl/home/1044-komplet-dre ... odnie.html kupiłam sobie maline, grafit oraz granat pasują do tego buty sportowe oraz eleganckie i mamy super modny strój
Kaśka99
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 sty 2021, o 15:17

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez orientalna_ola » 17 lut 2021, o 18:03

Lubię obczajać co jest w danym momencie modne, ale ślepo za modą nie podążam. Wybieram coś, jeżeli mi się po prostu podoba. Moim ostatnim odkryciem jest drewniana biżuteria :-) Nowy trend i akurat do mnie trafił
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez mhysa » 18 lut 2021, o 15:12

orientalna_ola napisał(a):Lubię obczajać co jest w danym momencie modne, ale ślepo za modą nie podążam. Wybieram coś, jeżeli mi się po prostu podoba. Moim ostatnim odkryciem jest drewniana biżuteria :-) Nowy trend i akurat do mnie trafił



Ooo… znajoma ostatnio miała wisiorek drewniany i bardzo fajnie to wyglądało. Masz już jakąś drewnianą biżuterię i możesz polecić gdzie dostać fajne akcesoria?
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez orientalna_ola » 19 lut 2021, o 16:51

mhysa napisał(a):
orientalna_ola napisał(a):Lubię obczajać co jest w danym momencie modne, ale ślepo za modą nie podążam. Wybieram coś, jeżeli mi się po prostu podoba. Moim ostatnim odkryciem jest drewniana biżuteria :-) Nowy trend i akurat do mnie trafił



Ooo… znajoma ostatnio miała wisiorek drewniany i bardzo fajnie to wyglądało. Masz już jakąś drewnianą biżuterię i możesz polecić gdzie dostać fajne akcesoria?



Haha już zdązyłam się dorobić małej kolekcji, mam pierścionek, kolczyki, wisiorek i broszkę :D tę ostatnią lubię najbardziej. Wszystko kupowałam w sklepie BeWooden, znalazłam ich w necie i po prostu mi się spodobały ich produkty :-)
orientalna_ola
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 18:09

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez marta » 25 lut 2021, o 17:52

Wydaje mi się, że tak. Jednakze nie przeszukuję gazet o modzie czy też nie przeglądam najnowszych plotek w internecie. Wystarczy, że odwiedzę swoje ulubione sklepy internetowe i juz wiem. Np Ostatnio w sklepie CJ pokazały się kurtki zimowe. Jedna z nich wpadła mi w oko. Długa, pikowana, zapinana na zasuwak i dodatkowo przewiązywana. W kolorze beżowym wpadającym w złoto. I oczywiście wysoki, cieply kołnierz
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez st_mruk » 27 lut 2021, o 17:05

Nie, ale kocham styl vintage dlatego mogę polecić Wam świetny vintage shop online - pawilonvintage.pl
st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez krupnik12 » 1 mar 2021, o 10:22

Podążanie za modą nie jest w obecnych czasach takie trudne, wystarczy poprzeglądać aktualne propozycje sklepów. Sama robię ostatni zakupy na https://bombardina.pl/ i znajduję tam dużo uniwersalnych ubrań na czasie jak i trochę bardziej nietypowe rzeczy.
krupnik12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:21

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez dariakrzak2106 » 24 mar 2021, o 15:16

Myślę, że trochę tak, ale często dużo rzeczy mi się z tych nie podoba i wyłapuję tylko jakieś pojedyncze ciuszki z kolekcji. Zachęcam do obejrzenia strony szybkinadruk.pl
dariakrzak2106
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 16:32
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388