Warsztat aktorski : Ja w kimś innym, ktoś inny we mnie

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Warsztat aktorski : Ja w kimś innym, ktoś inny we mnie

Postprzez marta_k » 18 cze 2018, o 19:13

Warsztat aktorski : Ja w kimś innym, ktoś inny we mnie (Nowe Kawkowo)

Zapraszam na warsztat, w którym odbędziesz podróż do innego wymiaru, zagłębisz się w nową historię, przeprowadzisz fascynujący proces tworzenia nowej postaci i jej świata, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Będzie to czas, w którym doświadczysz magii teatru w jego najbardziej enigmatycznej odsłonie. Poczujesz podniecenie i radość, jakiego doświadcza aktor wcielając się w rolę i budując relację ze światem zewnętrznym z innej, nowej perspektywy.

Podczas warsztatu wykorzystamy naszą intuicję, pracę w polach energii, pracę z ciałem, wyobraźnią i mindfulness oraz spróbujemy na krótką chwilę odpocząć od naszej własnej historii. Damy naszej duszy wytchnienie od codziennych trosk, zatapiając się w przestrzeni postaci, przejmując jej energię, ciało i serce.

Celem tego spotkania jest poznanie i doświadczenie świadomego wcielania się w inną postać i przeżycie jej w każdym wymiarze - mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Podczas takiego procesu doświadczamy swoistego rodzaju oczyszczenia mentalnego i emocjonalnego. Stajemy się zarówno uczestnikiem jak i obserwatorem zdarzenia, w którym przyglądamy się sobie i innym dokonując niejednokrotnie fascynujących odkryć - swojej potęgi twórczej, mocy, nowych, pięknych cech osobowościowych, nowych sposobów wchodzenia w relacje.

Wszystko odbywa się w tym momencie, tu i teraz, w pełnej uważności, w kontakcie ze sobą, partnerem, grupą i przestrzenią sceniczną. Jak postrzegam swoje ciało, swój umysł, świat zewnętrzny, z perspektywy kogoś innego? Jak bardzo mogę zagłębić się w kreowaną przez siebie postać pozostając jednocześnie sobą?

Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych, otwartych na nowe, piękne doświadczenia duchowe i artystyczne. Dwa tygodnie przed warsztatem uczestnicy otrzymają informację dotyczącą postaci, sceny i elementów dodatkowych, które należy przygotować przed przyjazdem.

Podczas warsztatu korzystać będziemy z elementów wielu technik aktorskich:
• method acting
• body work
• improwizacja
• techniki relaksacyjne
• i wiele innych.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 14 - 16.09.2018

ROZPOCZĘCIE 14.09 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 16.09 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 400 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu


ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-16.IX.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Joanna Turkowska

Joanna Turkowska - trener aktorski, aktorka, wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej i Państwowej Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie prowadzi wielopłaszczyznowy trening aktorski w języku polskim i angielskim. Joanna Turkowska od wielu lat tłumaczy seminaria i warsztaty z zakresu pracy z energią, praktyk duchowych, szamańskich i tantrycznych. W ciągu ostatnich lat pracowała dla ponad pięćdziesięciu mistrzów z całego świata, takich jak m.in. Mahastavaa Ananda Sarita, John Hawken, Andrew Barnes, Diane i Kerry Riley, Svarup i Premartha de Koning, Santoshi, Bo Hunters, Baba Dez Nichols, Richard Sion Windelov, Phoebe Andrea Regelmann, Anna Rykała, dr Izabela Demko, Michal Mayaan, Svaroop i Premartha De Konig, dr Deborah Anapol, Sheila Crux, Frank Taherkhani, Mike Niraj Skilbeck, Katrin i Urmas Silman, Karo Akabal, Daga Gmitrzak, Minas Symenouglou, David Bruce Leonard, Hanna Katz, Shachar Caspi, Binoy Milton D'souza, dr Claus Springborg, Beta Lisboa, Simon Calder i wielu innych.

Jest współtwórczynią Teatro Comunale'ale, platformy artystycznej zajmującej się wszechstronnym szkoleniem aktorów i studentów wydziałów aktorskich i filmowych. Opracowała autorski program treningu aktorskiego w obrębie którego przeprowadza pogłębioną pracę nad postacią w scenie, w oparciu o pracę energetyczną, trening metodyczny i ruchowy. Regularnie prowadzi intensywne wielodniowe warsztaty wyjazdowe "Character Deconstruction", podczas których uczestnicy pracują nad indywidualnie dobranymi scenami w całodziennych sesjach treningowych.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]