Modelowanie boczków - czy to możliwe

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Lila89 » 26 mar 2018, o 14:54

Hej. chciałam zapytać, czy kiedyś korzystałyście z jakiś sposobów modelowania brzucha. Mimo, że chodzę na fitnes i dbam o jedzenie to nie mam ładnje figury i myslę, czym mogłabym się wpsomóc
Avatar użytkownika
Lila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:36

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Monique1 » 26 mar 2018, o 15:23

wiem, że jest klika zabiegów na ciało takich z użyciem temperatury.
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Majeczka090 » 29 mar 2018, o 14:02

zna ktoś szczegóły takich zabiegów? Ile razy trzeba je wykonać i czy to boli?
Avatar użytkownika
Majeczka090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:32

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Lucja67 » 30 mar 2018, o 10:36

Ja kiedys się zdecydowałam na coś takiego, nazywało się Vanqish. Powtarzałam to cztery razy, efekty były zauważalne od pierwszego razu. Ja to robiłam na talię, ale można sobie wybrać odpowiedni obszar według uznania
Avatar użytkownika
Lucja67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 11:05

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Lila89 » 8 maja 2018, o 09:04

Ja ostatnio znalazłam coś dot. miejscowego usuwania tłuszczu metodą lipolizy iniekcyjnej w klinice Vesuna . Miała to któraś z Was robione? Polecacie?
Avatar użytkownika
Lila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:36

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Sophie001 » 29 maja 2018, o 15:51

Hej Lila! Ja nie, ale moja koleżanka po ciąży się na to zdecydowała, z tego co wiem to bardzo chwaliła sobie efekty.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez weteran » 30 maja 2018, o 16:45

Ja bym poszperał w Internecie w tej sprawie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.
weteran
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 maja 2018, o 20:34

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Lila89 » 1 cze 2018, o 12:44

Sophie001 napisał(a):Hej Lila! Ja nie, ale moja koleżanka po ciąży się na to zdecydowała, z tego co wiem to bardzo chwaliła sobie efekty.

A nie masz z nią jakiegoś większego kontaktu, aby się podpytać? Boję się jakichkolwiek zabiegów. Czy to boli? Jaki jest okres rekowalescencji? Ile trzeba czekać na efekty?
Avatar użytkownika
Lila89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:36

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Sophie001 » 1 cze 2018, o 15:04

Lila89 napisał(a):
Sophie001 napisał(a):Hej Lila! Ja nie, ale moja koleżanka po ciąży się na to zdecydowała, z tego co wiem to bardzo chwaliła sobie efekty.

A nie masz z nią jakiegoś większego kontaktu, aby się podpytać? Boję się jakichkolwiek zabiegów. Czy to boli? Jaki jest okres rekowalescencji? Ile trzeba czekać na efekty?


Skontaktowałam się z koleżanką i z tego co mówi to zabieg trwał lekko ponad 30 minut, pierwsze efekty były zauważalne już po 3 tygodniach. Zabieg mówi, że był bardziej nieprzyjemny niż bolesny po prostu, ale za to po zabiegu miała obrzęk i świąd w miejscach nakłuć, jakoś po 3 dniach ustąpiły jej te objawy. Mam nadzieję, że pomogłam.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez SportowaLejdi » 2 cze 2018, o 11:30

Na wszystko jest sposób... mam kolegę który pracuje w branży dietetycznej i polecał mi gościa od którego się uczył. Mówił, że wystarczy powiedzieć mu co chcesz osiągnąć (czyli np. pozbycie się boczków) i dobierze najlepsze do tego ćwiczenia. Też chyba niedługo skorzystam, bo zbliżają się wakacje... jego stronka to SPAM Podobno to znana strona całkiem.

Ostatnio edytowano 7 lip 2018, o 21:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
SportowaLejdi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 11:16

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez WojdalMaria » 2 cze 2018, o 20:00

Zdecydowanie polecam endermologię! Wykup sobie od razu pakiet kilku zabiegów i pozbędziesz się niechcianych fałdek. Lekarz Ci powie ile wizyt wystarczy. Np. w Centrum Zdrowej Skóry, im więcej zabiegów wykupisz tym większy rabat otrzymujesz. Więc się opłaca. Ja mam niedługo 3 masaż :)))
WojdalMaria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 19:58

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez ellena » 5 cze 2018, o 10:49

Bardzo fajnym mało intensywnym a jednocześni skutecznym zabiegiem ,jest kriolipoliza .Chodzę na nią do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie w Pałacu Kultury i nauki gdzie są od czerwca.Bardzo mi pomógł na cellullit i ujędrnił moją skórę.Byłam już dwa razy ide jeszcze raz i myślę ,że będzie jeszcze lepiej ;-)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Alison1920 » 15 cze 2018, o 15:34

Ja myślę, że dobrze jest się udać najpierw do dietetyka i na siłownię, a jak to nie pomoże to dopiero wtedy zaglądać do kliniki medycyny estetycznej. Warto jest dobrze sprawdzić lekarza, do którego się idzie, czy aby na pewno jest dobrym specjalistą i bardziej nam nie zaszkodzi niż pomoże. Ktoś tu wcześniej pisał o klinice Vesuna - ostatnio widziałam, że jako pierwsi w Polsce mają nową głowicę do urządzenia ZELTIQ, ponoć jeszcze bardziej skuteczną niż poprzednia, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki.
Avatar użytkownika
Alison1920
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 15:04

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Charlie » 19 cze 2018, o 10:33

Alison1920 napisał(a):Ja myślę, że dobrze jest się udać najpierw do dietetyka i na siłownię, a jak to nie pomoże to dopiero wtedy zaglądać do kliniki medycyny estetycznej. Warto jest dobrze sprawdzić lekarza, do którego się idzie, czy aby na pewno jest dobrym specjalistą i bardziej nam nie zaszkodzi niż pomoże. Ktoś tu wcześniej pisał o klinice Vesuna - ostatnio widziałam, że jako pierwsi w Polsce mają nową głowicę do urządzenia ZELTIQ, ponoć jeszcze bardziej skuteczną niż poprzednia, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki.


A w tej klinice mają jakichś dobrych specjalistów? Ja uważam, że nie ma co polecać z góry jakichś zabiegów, bo zawsze najpierw trzeba zebrać odpowiedni wywiad lekarski. W końcu każda z nas ma inne ciało, może mieć przeciwwskazania do danego zabiegu itp. Najlepiej jest się chyba po prostu umówić na konsultacje.
Avatar użytkownika
Charlie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 14:11

Re: Modelowanie boczków - czy to możliwe

Postprzez Alison1920 » 20 cze 2018, o 15:30

Tak, w Vesunie jest bardzo dobra lekarka Ewelina Styczyńska-Kowalska. Moja koleżanka właśnie modelowała sobie u niej boczki i wewnętrzną stronę ud, więc poleca.
Avatar użytkownika
Alison1920
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 15:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], flyght, Google [Bot], Google Adsense [Bot]