Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pysia345 » 12 cze 2018, o 08:47

Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D
pysia345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 15:57

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez r-ola » 14 cze 2018, o 13:32

pysia345 napisał(a):Słuchajcie, kupiłam sobie ten Richevon, odżałowalam, kasę poskładałam i mam, zobaczymy co będzie. :D

Koniecznie daj znać jak tam efekty i w ogóle :) Tylko stosuj regularnie, najlepiej do masażu.
Ja jeszcze ostatnio zaczęłam olejek rycynowy na noc sobie wmasowywać :) i fajnie nawilża, ale to tylko raz w tygodniu stosuje a tak to ten richevon wlasnie.
Słyszałam że są też jakieś nowe masażery, ostatnio RLM coś pokazywała, ktoś używa z Was??
r-ola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 08:23

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Maryskaa@ » 15 cze 2018, o 11:05

Nie ma chyba na zmarszczki kosmetyku, który je w szybki sposób zlikwiduje. Warto dbać o skórę twarzy już od najmłodszych lat. Odpowiednie nawodnienie i nawilżenie organizmu zminimalizuje powstawanie zmarszczek. Niestety ale czasem nie pozostaje nic innego jak zabiegi w specjalistycznych klinikach:)

Maryskaa@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 13:46

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Nuty-zapachowe » 21 cze 2018, o 08:57

Przede wszystkim warto o siebie dbać przez cały czas i inwestować w dobre, naturalne kosmetyki ( najlepiej z kolagenem który wygładza i redukuje zmarszczki) plus zadbać o dietę bo ona także ma wpływ na kondycję, wygląd naszej cery.
Nuty-zapachowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 08:28

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez babeczka » 21 cze 2018, o 16:22

Od lat stosuję kremy na zmarszczki,oczywiście stosownie do wieku - bo takie należy używać kremy,których pod dostatkiem i w każdym większym sklepie,jak i w Aptekach,bo ja właśnie takie kremy kupuję albo w sklepach Rossmann,albo w Aptekach.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:24

Anti Aging Floslek, potem długo nic. Krem uratował mi życie i poczucie własnej wartości.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Monka » 3 lip 2018, o 23:50

W walce ze zmarszczkami medycyna estetyczna udostępnia nam nową broń w postaci Uthera SPAM pozwala na wygłądzanie skóry twarzy wykorzystując ultradźwięki, przez co zabieg nie wymaga wstrzykiwania żadnych substancji ani nacinania skóry.

Ostatnio edytowano 4 lip 2018, o 12:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Monka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 mar 2017, o 18:50

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mattlips33 » 6 lip 2018, o 22:52

Hej Kajsanna ,ja rowniez jestem po 30stce ,mam cerę mieszaną ze skłonnością do pękających naczynek,to trudny rodzaj skóry jeżeli chodzi o pielegnację,mogłabym jednak polecić Ci Redblocker na dzień z zielonym pigmentem który fajnie ujednolica koloryt ,uspokaja i działa przeciwzmarszczkowo ,pod krem dodatkowo polecam nowe serum z Vichy Mineral 89,stosuj je pod krem na dzień i noc .
Mattlips33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 14:08

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez eklerka67 » 12 lip 2018, o 13:08

Na moje zmarszczki, które pojawiły się na szyi po 30 zastosowałam richevon, bo szukałam czegoś tak do stówki i że akurat był (teraz chyba znowu jest promocja) to postanowiłam zamówić, jeszcze jak przeczytałam że z naturalnych składników to tym bardziej byłam na tak. Powiem Wam, że naprawdę jest skuteczny tak jak to podaje producent.
eklerka67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 12:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 12:20

Ja stawiam na maski, np.: Dermomask Night Active L'Biotica, pięknie wypełniła mi pierwsze zmarszczki.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez pysia345 » 14 sie 2018, o 10:38

Hej Dziewczyny! Baaaardzo się ciesze że kupiłam sobie ten richewon. Zauważyłam że skóra jest miękka i bardziej napięta i jakaś taka rozjaśniona.
No i krem nie sciąga, więc super!!
A co do codziennej pielęgnacji - mam też olejek rycynowy. Ale dużo go nie nakładajcie, no bo to w końcu tłusta rzecz.
Jeszcze sobie ostatnio zakupiłam taki mały masażer. I pomyslec, ze jeszcze poł roku temu moja pielęgnacja ograniczała się do kremu nawilżającego rano :D:D:D:D:D:D
pysia345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 15:57

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez RadioProtect » 14 sie 2018, o 22:18

Wolne rodniki uszkadzają włókna kolagenowe, które odpowiedzialne są za elastyczność skóry. Twarz staje się wówczas podatna na powstawanie zmarszczek.

Dlatego polecam preparaty, które zawierają silne, roślinne antyoksydanty tj. silybinę i resweratrol. „Zmiatają” one wolne rodniki i nadtlenki, które działają na komórkę z zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Avatar użytkownika
RadioProtect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2017, o 18:45
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:33

Kajsanna napisał(a):Ciekawe co stosujecie na zmarszczki?
Ja używałam paru preparatów, jestem po 30tce, więc trzeba :) . Wybierałam kosmetyki z wit.c, bo mam też skórę naczynkową, no i trochę przebarwień. Działają. Wit C spłyca zmarszczki i fajnie działa na naczynka. Kiedyś byłam badana (w aptece) takim urządzeniem powiększającym (mega mikroskop?). Widziałam siateczkę naczyń, ale niezaognionych. Dermatolog powiedziała, że to pewnie działanie kremów z wit.c - obkurczają naczynia. No i tego się trzymam. Jakie są Wasze sposoby?


Na naczynka polecam Ci też żel z arniki chyba z flosleku do kupienia w aptece :) wit C jadam sobie w kapsułkach, a na zmarszczki tez preparaty po 30 tyle tylko, że jeszcze nie znalazłam swojego KWC ;) Może coś polecisz?
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Katie_38 » 21 sie 2018, o 21:14

Na zmarszczki mojej mamy dobrze działa aktywna maska korygująca w hydroplastycznym płacie 3D Skin Clinic Professional z Bielendy. Dostała ją ode mnie 2 miesięce temu i zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra bardziej elastyczna.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Sophie001 » 21 sie 2018, o 21:20

Próbowałam różnych kremów na zmarszczki, ale najbardziej skuteczny okazał się zabieg wypełniania zmarszczek za pomocą botoksu.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Sloneczko12 » 26 sie 2018, o 16:05

zgadzam się, że botoks jest dobry na zmarszczki, ja w krakowskiej klinice vesuna poddałam się zabiego surgiderm i też byłam zadowolona z efektów, który utrzymywał się prawie rok.
Avatar użytkownika
Sloneczko12
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:44

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Kalciiia » 29 lis 2018, o 23:31

Ja mysle o wypelnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym. Byłam nawet juz na konsultacji u lekarza. Mowi, ze zastosuje u mnie 1 ml kwasu Restylane po kazdej ze stron w okolicach oczu. Wiem, że czasu sie nie cofnie, ale chcialabym jednak wygladac chociaz troche jak dawniej...
Kalciiia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 12:21

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez ewis » 11 gru 2018, o 18:33

Czy kremy pomogą, gdy już mamy zmarszczki? Czy trzeba je stosować przed pojawieniem się zmarszczek?
ewis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 18:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kotkarolciaa » 20 gru 2018, o 13:35

ja stosuje wypelniacz zmarszczek wokół oczu firmy belenda professional. widac efekty :) kupuje na stronie SPAM

Ostatnio edytowano 23 gru 2018, o 11:23 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kotkarolciaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 13:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Buatic » 4 sty 2019, o 17:11

ewis napisał(a):Czy kremy pomogą, gdy już mamy zmarszczki? Czy trzeba je stosować przed pojawieniem się zmarszczek?

Pomogą i warto je stosować, żeby zmarszczki spłycić i ujędrnić skórę, chociaż oczywiście najlepiej używać kremu już wcześniej. Wtedy można opóźnić ich pojawienie się :ok: Zerknij sobie na skład Buaticu - mocna kompozycja składników nawilżających i przeciwstarzeniowych.
Poza tym wiele zmarszczek postaje nie tylko z powodu starzenia się organizmu, ale też z powodu odwodnienia. Dlatego koniecznie nawilżamy skórę. Nawodniona skóra jest bardziej napięta, wygląda bardziej świeżo. Z kolei przy zatrzymaniu wody pojawiają się obrzęki pod oczami, więc pobudzenie krążenia preparatami z guaraną może szybko dać zauważalny efekt :)
Avatar użytkownika
Buatic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sty 2019, o 16:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez guszek_87 » 5 sty 2019, o 14:13

Hihi zdecydowanie polecić mogę krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc od Bielendy z serii BOTANIC FORMULA z Olejkiem z Czarnuszki + Czystkiem. Dobrze wypełnia zmarszczki i wygładza skórę i ma 98% składników naturalnych ;).
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez mialenia » 8 sty 2019, o 14:09

Szukają odpowiedniego kremu na zmarszczki warto wiedzieć jakie składniki w nim zawarte mogą nam pomóc. Cenny dla naszej cery może być ekstrakt z lawendy wąskolistnej, ekstrakt z ruszczyka kolczastego czy nawet ekstrakt z guarany. Warto też pilnować dobrego nawodnienia organizmu - wiele zmarszczek tworzy się ze względu na przesuszoną skórę. Nawilżenie i ujędrnienie skóry od zewnątrz również jest bardzo ważne, a zapewni wam je odpowiedni krem, jakim jest na przykład Mialenia. Krem ten nie tylko zawiera wszystkie z wyżej wymienionych składników, ale również może pochwalić się brakiem chemicznych dodatków, takich jak PEGi, silikony czy emulgatory. Co ważne, profilaktykę przeciwzmarszczkową warto zacząć już przed pojawieniem się zmarszczek.
Avatar użytkownika
mialenia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2019, o 14:00

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez sareneczka » 24 sty 2019, o 19:55

Zmarszczki, nikt nie lubi tego słowa a co dopiero jeszcze mieć je na twarzy. No ale same one na pewno nie znikną, dlatego trzeba odpowiednio zacząć je zwalczać jak się pojawią. Ja co prawda jakiś czas temu walczyłam z cieniami pod oczy, no ale udało mi się je pokonać za pomocą kremu Remescar z apteki
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jinka » 26 sty 2019, o 23:40

Nie wiem, czy tu pisałam ale spróbujcie sobie kremów klapp cosmetics, dla mnie rewelacja. DO cery dojrzałej nowa seria silk code jest idealna dla mnie. Widzę jak moja skora jest bardziej jędrna.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Maroko Sklep » 13 lut 2019, o 19:17

Aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i jednocześnie wygładzić istniejące już zmarszczki - należy stosować oleje, które są bogatym źródłem nie tylko kwasów tłuszczowych, ale również antyoksydantów zwalczających wolne rodniki. Chodzi o olej: arganowy, migdałowy, z awokado, czarnuszki, opuncji figowej czy z trawy cytrynowej
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bottinu33, Google [Bot]