Co z tym facetem?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co z tym facetem?

Postprzez Anelique23 » 30 kwi 2018, o 22:23

Hej!
Nie za bardzo mam z kim o tym pogadać, dlatego postanowiłam zapytać Was usmiech.gif
Poznałam super faceta, ja 23 lata, on 26lat (wysoki, przystojny inteligentny, wygadany). Po pierwszej randce napisał do mnie bardzo szybko, mówił jak to świetnie się bawił i chętnie spotkałby się drugi raz, do drugiej randki rozmawialiśmy na facebooku codziennie przez 2-3h. Druga randka też była bardzo udana... A teraz nie ma czasu na nic, bo praca, bo studia, bo wyjazd, bo coś komuś obiecał, jak ja nie napiszę to cisza i po 3 dni. Jak juz rozmawiamy to jest świetnie, możemy pisać o wszystkim, ale sam rozmowy nie zaczyna, chociaż robił to wcześniej. Na spotkanie też nie bardzo ma ochotę bo jest zajęty. Ja rozumiem, że każdy ma własne życie... Ale no bez przesady :/ Powinnam dać sobie spokój, stracił zasinteresowanie?
Anelique23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 22:22

Re: Co z tym facetem?

Postprzez kamila.fajfer » 7 maja 2018, o 14:24

hmm..
był seks ?
kamila.fajfer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 10:53

Re: Co z tym facetem?

Postprzez olejunka32 » 10 maja 2018, o 12:43

odpuść sobie, nic na siłę jeżeli będzie zainteresowany a Ty do niego niie będziesz pisała to sam się odezwie. Jeżeli nie to miej swoją godność, wartość i sama się nie narzucaj

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Co z tym facetem?

Postprzez Sylwuśka123 » 21 maja 2018, o 10:43

Też uważam, że nie ma się po co za mocno starać, bo wtedy facetowi nie zależy, wcale ale to wcale.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Co z tym facetem?

Postprzez dk2591 » 21 maja 2018, o 14:14

Nie ma co się narzucać.

LINK

dk2591
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 kwi 2018, o 11:44
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co z tym facetem?

Postprzez kuleczkahh » 25 maja 2018, o 08:26

Też mi się wydaje że stracił zainteresowanie i teraz to juz po ptakach. Odezwał się jeszcze? Jak sie to w ogole skonczylo?

:woman: :woman: głupich nie sieją, sami się rodzą :)
kuleczkahh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 17:48

Re: Co z tym facetem?

Postprzez Hadassa » 26 maja 2018, o 07:33

Odpuść jak będzie chciał to sam się odezwie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co z tym facetem?

Postprzez Pomorskie89 » 19 cze 2018, o 20:47

Właśnie, kluczowe pytanie - czy był seks.
Jeśli tak - znamy główny motyw wcześniejszego zainteresowania oraz jego późniejsze zniknięcie.
Pomorskie89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 20:15

Re: Co z tym facetem?

Postprzez babeczka » 19 cze 2018, o 22:05

Anelique23 napisał(a):Hej!
Nie za bardzo mam z kim o tym pogadać, dlatego postanowiłam zapytać Was usmiech.gif
Poznałam super faceta, ja 23 lata, on 26lat (wysoki, przystojny inteligentny, wygadany). Po pierwszej randce napisał do mnie bardzo szybko, mówił jak to świetnie się bawił i chętnie spotkałby się drugi raz, do drugiej randki rozmawialiśmy na facebooku codziennie przez 2-3h. Druga randka też była bardzo udana... A teraz nie ma czasu na nic, bo praca, bo studia, bo wyjazd, bo coś komuś obiecał, jak ja nie napiszę to cisza i po 3 dni. Jak juz rozmawiamy to jest świetnie, możemy pisać o wszystkim, ale sam rozmowy nie zaczyna, chociaż robił to wcześniej. Na spotkanie też nie bardzo ma ochotę bo jest zajęty. Ja rozumiem, że każdy ma własne życie... Ale no bez przesady :/ Powinnam dać sobie spokój, stracił zasinteresowanie?



Może nie tyle stracił zainteresowanie Tobą,co faktycznie jest bardzo zajęty. A tak nawiasem mówiąc poznałaś tego faceta dobrze? wiesz,że to samotny gość? bo coś mi się nie chce wierzyć,że mając 26 lat w dodatku ... wysoki, przystojny inteligentny, wygadany może być samotny , to mógłby być powód dla którego przestał się odzywać. Ja będąc na Twoim miejscu nie narzucałabym mu się,jeśli sam do Ciebie się nie odezwie,będzie oznaczało,że kogoś ma,a z Tobą tylko spotkał się i na tym koniec. Facetom nie należy zbytnio ufać,mówią jedno,a rzeczywistość jest całkiem inna.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Co z tym facetem?

Postprzez damianolej » 21 cze 2018, o 15:31

Jakby chciał. to by pisał. i by sie spotkał ;)

damianolej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 15:30

Re: Co z tym facetem?

Postprzez miczi9 » 21 cze 2018, o 17:55

Moim zdaniem wszystko na spokojnie, umów się na herbatę z koleżanką. tego kwiatu to pół światu, nie ten to inny ;)
miczi9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 17:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron