Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez zarada » 22 gru 2017, o 14:57

osz kurcze szkoda ze sie spoznilam !

zarada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2017, o 14:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez freya » 30 gru 2017, o 12:18

klaudjaz napisał(a):przy trądziku polecam do pielęgnacji kosmetyki naturalne, np. firmy Benton. nie dosc ze skora po nich jest miękka i ładnie wygląda to jeszcze same kosmetyki nie uczulaja ani nie powoduja podraznien :)



To apteczne kosmetyki? Jakoś ich nie kojarzę, bielendy zieloną herbatę tak, nawet mam kilka z nich, krem na dzień, esencja w perłach są bardzo dobre
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez halinamii » 30 gru 2017, o 16:56

krem-żel hydrain3 :) mój ulubieniec i najlepszy krem jaki miałam, używam na noc i jako krem pod makijaż
halinamii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 16:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez karolcia77 » 5 sty 2018, o 14:03

ja nie rozstaję się z kremem pod oczy Remescar, bo on jako jedyny niweluje do zera moje cienie i worki pod oczami, ciesze się,że w końcu kupiłam coś co na mnie działa : )
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Tipical_Girl » 6 sty 2018, o 18:16

Lubię krem Awaderm, jeden się stosuje na skórę wokół oczu, a drugi do twarzy, idealny do nawilżania.
Poza tym jest jeszcze krem Nivele do ciała, zwalcza cellulit, jest też dosyć skuteczny.
Tipical_Girl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sty 2018, o 18:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Karo24 » 15 sty 2018, o 15:53

Ja od jakiegoś czasu nie rozstaję się z biokosmetykami Great Lengths. Nawet nie wyobrażacie sobie jak poprawiły strukturę moich włosów! :)
Karo24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 paź 2017, o 16:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez AnnaBB » 9 mar 2018, o 14:28

Ja od niedawna wykonuję zabiegi przedłużania rzęs, dorabiam sobie w taki sposób, bo skończyłam szkołę wizażu. Wiele jest wartych polecenia kosmetyków związanych z rzęsami, ale jest ważne są też odpowiednie akcesoria. Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z SPAM zamawianej w sklepie BeautyLashes. Mogę ją wam szczerze polecić.

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 08:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
AnnaBB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lut 2018, o 13:34
Lokalizacja: Zabrze

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Maroko Sklep » 12 mar 2018, o 17:18

Polecam olej arganowy, który jest jednym z najbardziej cenionych kosmetyków anty-aging. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i dociera do głębokich warstw skóry. Nie tylko nawilża, ujędrnia i odżywia, ale też łagodzi zmiany skórne, które powstały na skutek alergii, trądziku czy AZS.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Malwa100 » 15 mar 2018, o 17:08

Jakiś czas temu wypróbowałam i bardzo jestem zadowolona z liftingującego olejku Evree do twarzy i szyi. Z kwasami Omega, łatwo się wchłania, pozostawia skórę fajnie gładką, ma przyjemny zapach, nie zapycha porów , bardzo nawilza i regeneruje skórę SPAM plus ich balsam Instant Help - z nim to sie zimą nie rozstawałam bo natychmiast skutecznie działa na spierzchnięte usta i nawet pod szminkę się nadaje

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 08:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez olululo » 23 kwi 2018, o 16:52

Godnym polecenia kosmetykiem, a w zasadzie to dermokometykiem, jest Cetaphil EM Do mycia. Jest to emulsja micelarna, która odświeża, nawilża i oczyszcza zarazem twarz. Preparat ppolecany do cery b.wrażliwej, jak i suchej, skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, skóry przed i po zabiegach dermatologicznych. Mój must have ostatnimi czasy
olululo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 16:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 22:58

Wszystko od Floslek, kremy dla całej rodziny!
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez S.o.s. » 1 lip 2018, o 00:18

Mój hit – krem karotenowy od AVA! Świetnie nawilża, skóra wygląda bardzo ładnie, dodatkowo krem poprawia kolorek skóry, rewelacja :)
S.o.s.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 lip 2018, o 00:13

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jamelia » 1 lip 2018, o 08:52

A ja polecam maskę keratynową CODE do włosów, szczególnie sprawdza się przy włosach suchych, zniszczonych i puszących

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 3 lip 2018, o 15:02

Jamelia gdzie taką kupię ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jamelia » 3 lip 2018, o 16:23


Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Foksia » 4 lip 2018, o 13:38

Kurcze nie znam tez tej maseczki a włosy mi się ostatnio coraz bardziej puszą i muszę je jakoś ujarzmić.
Co do żeli pod prysznic - to też kocham te z Palmolive, bodługo utrzymują zapach, ale Dove też daje radę.
Balsamy? Najlepiej naturalne, ale nie znalazłam swojego ideału..
Na twarz - też zaczęłam ostatnio kurację Richevonem i ładnie napina.
Do rąk to uwielbiam evre, a do włosów - peeling do skóry głowy z Vianka :)

Jeszcze w zielone gramy...
Foksia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lip 2018, o 13:30
Lokalizacja: Ostróda

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez AgaTe » 13 lip 2018, o 17:18

Szczerze polecę kosmetyki Neutrogena seria Hydro Boost. Miałam okazje sprawdzić ich skuteczność. Idealnie nadają się do cery wysuszonej. Lekka formuła z kwasem hialuronowym doskonale sie wchłania, sprawia, że skóra jest 2 razy bardziej nawilżona i utrzymuje nawilżenie nawet do 72h. Sprawdziłam, to działa. Produkt godny polecenia i zdecydowanie wart swojej ceny.
AgaTe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 17:10

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez titek » 13 lip 2018, o 18:05

Ja również polecę kosmetyki Neutrogeny, z serii Hydro Boost. Są idealne na lato! Mają fantastyczną konsystencję.

Krem do twarzy Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel działa na mnie niesamowicie! Istnieje jeszcze druga wersja tego kosmetyku, do problemów z cerą suchą i bardzo suchą ( dlatego każdy może dobrać sobie odpowiedni wariant ;)) Ma formę żelu, dlatego przyjemnie nakłada się go na twarz. Jest lekki, beztłuszczowy, nie zatyka porów ( używam go już od dłuższego czasu). Szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy i tym samym świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo fajnie nawilża, pozostawia tak skórę przez dłuższy czas, sam odpowiednio dobiera sobie dawkę nawilżenia.

Balsam do ciała, również z tej samej firmy także mnie nie zawiódł. Był jedyną deską ratunku, kiedy moja skóra była spalona słońcem i potrzebowała olbrzymiej dawki nawilżenia. Wtedy to właśnie on spisał się na 100%. Ukoił moje rozpalone komórki, długotrwale nawilżył - kiedy już skóra się zregenerowała. Dzięki obecności kwasu hialuronowego zatrzymał wodę, pozwalając odżywiać ją cały czas ;)

Oba kosmetyki pięknie pachną, mają bardzo ciekawą szatę graficzną. Są także bardzo poręczne, ponieważ zmieszczą się wszędzie, a dodatek dozownika w balsamie ułatwia wydostanie się produktu na zewnątrz.
Podsumowując jestem zauroczona tymi kosmetykami, jak już wcześniej pisałam spiszą się latem, kiedy nasza skóra potrzebuje ukojenia i ugaszenia pragnienia. Z pewnością będę je polecać każdemu! <3
titek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 17:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez magda3n » 13 lip 2018, o 20:11

Ja ostatnio przetestowałam serię Neutrogeny Hydro Boost. Zawsze lubiłam kosmetyki tej firmy i tym razem również się nie zawiodłam. Mam suchą i zmęczoną skórę twarzy i szyi więc opcja nawadniania żelem Hydro Boost Aqua Gel z kwasem hialuronowym do mnie przemówiła. Po dwóch tygodniach stosowania moja cera jest widocznie odświeżona i nawodniona. Byłam sceptycznie nastawienia do konsystencji żelu ale pozytywnie mnie zaskoczyło szybkie wchłanianie się, delikatny zapach i nie trzeba żelu dużo nakładać na twarz.
Spróbowałam również balsamu żelowego z tej serii. Delikatny żel dobrze się rozprowadza po ciele i szybko wchłania, a skóra jest aksamitna nawet na drugi dzień. Zapach jest dyskretny i bardzo mi odpowiada. Jestem zauroczona tym balsamem i na stałe zagości w mojej łazience. Skóra jest widocznie nawodniona, a opakowanie przypomina lazurową wodę na Karaibach.Zdecydowanie warte swojej ceny.
magda3n
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 18:10

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Agnieszka86 » 13 lip 2018, o 23:06

Jeżeli chodzi o nawilżenie twarzy i ciała, to polecam nową linię Neutrogena Hydro Boost. Jest to seria kosmetyków do twarzy i ciała zawierająca w swoim składzie kwas hialuronowy, glicerynę i emolienty, dzięki czemu doskonale nawilża i pielęgnuje nawet najbardziej przesuszoną skórę. Ma przyjemny, delikatny zapach i aksamitną, żelową konsystencję. Szybko się wchłania poprawiając w mgnieniu oka kondycję i wygląd naszej skóry. Jednorazowa aplikacja utrzymuje się nawet do 72, a jej regularne stosowanie pozwala nam cieszyć się zdrową, jędrną i miękką skórą na długo.
Agnieszka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 22:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 12:26

Kremy od Floslek, najlepsze dla każdej cery i rodzaju skóry.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Mirabelka02 » 26 lip 2018, o 01:41

podkład do twarzy REVLON (świetnie krycie i matowienie), matowa pomadka bell (utrzymuje sie na ustach kilka godzin), antyperspirant garnier (ten z rozpylaczem w kształcie krążka świetnie się sprawdza i pięknie pachnie) i suchy szampon BATISTE dzieki niemu nie muszę już myć włosów codziennie a wyglądają świeżo i są uniesione u nasady :)
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez paulixx » 1 sie 2018, o 10:01

Preparat o nazwie GR-7 jest skuteczny, a widziałam, że ktoś o niego pytał. Dla tych co nie wiedzą jest to skuteczny preparata na siwe wlosy niestety, ale to czeka kazdego jednych szybciej drugich pozniej jednak dzieki takim preparatom mozliwe jest pozbycie sie siwych wlosow. Testowalam na sobie, wiec wiem.
paulixx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 12:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez dianuska » 17 sie 2018, o 00:45

olululo napisał(a):Godnym polecenia kosmetykiem, a w zasadzie to dermokometykiem, jest Cetaphil EM Do mycia. Jest to emulsja micelarna, która odświeża, nawilża i oczyszcza zarazem twarz. Preparat ppolecany do cery b.wrażliwej, jak i suchej, skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, skóry przed i po zabiegach dermatologicznych. Mój must have ostatnimi czasy

Zgadzam sie w 100% :) Sama uzywam tej serii i stosuje ja tez u mojaj corci ktora zmaga sie z AZS.
dianuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 5 sie 2018, o 14:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Kinkaa » 14 wrz 2018, o 08:25

Cześć dziewczyny, obecnie szukam dobrych perfum, gdyż moje obecne mi się kończą, możecie polecić co aktualnie jest modne? Myślałam też żeby zamówić w perfumerii LINK kilka takich małych fiolek po 12 zł i wybrać takie, które najbardziej mi się spodobają. Więc jakie polecacie wybrać ? Będę wdzięczna za pomoc.

Ostatnio edytowano 17 wrz 2018, o 22:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kinkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2018, o 08:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]