Zakwaterowanie dla gości

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez karinka897 » 10 sty 2018, o 11:41

Ja też tak organizowałam swój ślub że to my płaciliśmy za zakwaterowanie gości. Wybraliśmy Siedlisko Janczar i również w tym ośrodku było wesele.. Wszystko razem na wyszło bardzo korzystnie i każdy był zadowolony z naszego wesela i imprezy :)
karinka897
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 14:47

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez milka34 » 3 kwi 2018, o 11:37

Ja zorganizowałam nocleg dla najbliższych i gości, którzy przyjechali z daleka. Poza tym załatwiłam też autokar, który przewiózł gości z hotelu do kościoła, a potem na wesele. Firma nazywa się Walbus. Mogę ich polecić, bo mają wysokiej klasy autokary i niskie ceny.
milka34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 11:32

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez sareneczka » 18 cze 2018, o 21:19

Dobrym miejscem na nocleg jest z pewnością obiekt w Dąbrowie Górniczej rafael/noclegi-dla-firm . Jak z pracy mieliśmy targi w tym mieście to spokojnie się tam zmieściliśmy, a jak jakieś pytania mieliśmy to obsługa zawsze służyła nam pomocą.
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez cekinek11 » 4 lip 2018, o 14:02

Szukając miejsca na wesele też zależało nam na pokojach dla gości. Chcieliśmy żeby wszystko było w jednym miejscu, z parkingiem oczywiście. Znaleźliśmy w Amore, w Płocku. Fajne miejsce, wzorowa obsługa od początku do końca. Też nam sporo doradzili. Bardzo wystrój sali mi się podobał, elegancko i z gustem. A koszt zakwaterowania gości to oczywiście my pokrywaliśmy, ale ogólnie jeśli chodzi o koszty, to mają dobre ceny.
cekinek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 23:33

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez Ania567 » 17 lip 2018, o 08:30

Najlepiej jest zdecydować sie na salę w której jest mozliwość przy okazji rezerwacji noclegów dla gości. Praktycznie zawsze zdarzają sie goście, którzy przyjechali z daleka a jednak zakwaterowanie ich będzie bardzo ładne oraz eleganckie.

U mnie wykupiliśmy ponad 10 pokojów.

https://ursynow-ame.pl/
Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów
ul. Cynamonowa 2/U6
02-777 Warszawa
NIP: 6341656911
tel. +48 728 829 888
email: kontakt ursynow-ame.pl
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez palina88 » 25 lip 2018, o 12:44

Wesele mieliśmy w hotelu Groman pod Warszawą, tak samo jeśli chodzi o noclegi, tez wybraliśmy dla gości właśnie w tym hotelu, bo nie dość,że pokoje były naprawdę piękne i obiecujące, to jeszcze do tego 30 procent tańsze dla gości weselnych. Moim gościom najbardziej spodobała sie wanna z hydromasażem i okrągłe łóżko w pokoju
palina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 09:50

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez Dareck » 27 lip 2018, o 12:02

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

Czasami nasze życie zmienia się tak szybko, że za tą zmianą nie nadążają umysły i serca
Dareck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2018, o 11:42

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez palina88 » 5 sie 2018, o 11:53

jak myśmy robili wesele, to oczywiście o zakwaterowaniu nawet musieliśmy pomyśleć. Wesele było w willi opal w Grzybowie, miejsce przepiekane, z wieloma możliwościami, nikt się nie zanudzi czy to dorosły czy dziecko. Sala na wesele jest duża i klimatyzowana, więc nawet żaden upał niegroźny, a nawet jeśli, to można wskoczyć do basenu, bo ośrodek tez jest w takowy wyposażony. Noclegi dla gości również były w ośrodku, pokoje, bardzo czyste, schludne, ładnie ustrojone, no i te śniadanie, duże porcje i w formie szwedzkiego stołu, goscie byli zachwyceni :)
palina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 09:50

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez marija » 14 sie 2018, o 13:22

My robiliśmy dwa miesiące temu w Rozdroże Lubin i świetne było to, że miel na miejscu pokoje dla gości. Extra wygoda! A lokal pierwsza klasa.
marija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lip 2018, o 12:51

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:43

najlepiej oficjalnie zapytać każdego z osobna czy chcą zostać czy beda wracać żeby potem nie było, że nie ma dla kogoś miejsca i bedzie głupie gadanie za plecami. Warto miec tez w rezerwie ze 3 pokoje w razie jaky jakiś wujek przesadził z alkoholem, żeby nie było też problemu, że nie ma gdzie pozbyć się "zwłok" ;)
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez szpilka » 29 paź 2018, o 21:41

Hej :) my organizlowalismy wesele w Kuklicach , niedaleko Wrocławia, sala bankietowa Sarah. poza tym, ze impreza naprawde sie udała, jedzenie było pyszne a sprawy organizacyjne dopiete na ostatni guzik, to ogromnym plusem była mozliwosc wynajecia pokoi dla gosci. Niektorzy musieli naprawde kawalek dojechac, bo mamy rodzine rozrzucona po calej Polsce, no i tak głupio byloby nie zapewnic im noclegu.Pokoj dla nowozencow byl darmowy, a dla gosci jedyne 50 zl i to ze sniadaniem :) super sprawa pokoje czysciutkie, bardzo schludne i zadbane .
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez ellena » 7 lis 2018, o 22:35

My mieliśmy ten plus że tam gdzie organizowaliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Można było zakwaterować gości w hotelu obok. Uważam że to ogromne udogodnienie, tymbardziej jak ma się dosyć sporą ilość gości przyjezdnych. Po za tym bardzo miło wspominam moje wesele. Fantastyczne miejsce, miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie. Wszystko przygotowywane pod gości i według ich uznania. Nawet polecono nam fotografa na miejscu, skorzystaliśmy i dziś mamy piękną pamiątkę w postaci zdjęć.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez Julia.P » 27 gru 2018, o 14:19

My właśnie wybierając sale zwracaliśmy uwagę głównie też na nocleg i spodobała nam się sala wraz z pokojami hotelowymi w rancho Colorado w Trzcielu. Wszystko się udało zgodnie z planem, jedzenie było równie smaczne. Obsługa profesjonalna, miła. Bardzo przyjazne miejsce no i nikt z gości nie narzekał więc i my jako para młoda byliśmy zadowoleni.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]